Продавалник

(1/12) > >>

татяна_77:
http://www.prodavalnik.com/ppc/index.php?cat=1
Страшно съм се зарибила напоследък. Има страхотни неща, някои направо нови - с етикетите, на съвсем прилични цени.
Взех на Ива дънки и жилетка и ги чакам да пристигнат всеки момент, а съм си запазила още едно комплектче - дънки с блузка за символични пари.

Купувате ли от там?

Кофти само че е толкова бавен  :conf:

V.R.:
Аз само си гледам там! Наистина е много бавен сайта!
Само гледам, защото не ми е ясен реда на записване за дадено нещо!
Ако можеш дай малко инфо!  :cvete:

lubopitko:
Да, купувала съм от там- столчето за кола и нагревател за шишета. От различни потребителки и двете бяха бързи и коректни.  :y33:
А за реда на записване- регистрираш се, харесваш дадено нещо и или пишеш в съответната тема или пращаш ЛС на потребителя, който го предлага. От там нататък се разбирате по какъв начин се извършва доставката и плащането.  :y36:

татяна_77:
Любопитко го е обяснила.
Ако си нов потребител, обикновено искат парите да се изпратят предварително, и после ти изпращат колетчето, а може и с наложен платеж - според договорката.

След всяка продажба се дава оценка в профила, за да могат евентуалните купувачи или продавачи да се ориентират дали си коректен.

Марияна Дамянова:
Аз сега го разглеждам този сайт.
Знаете ли какво ми хрумна, може тук в тази темичка да си продаваме помежду си. Булките си имат подфорум продавам, купувам, търся, а ние си нямаме, но тук можем да направим това.
Какво ще кажете?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница