20.10.2014 15:57:45Последен член: mimzik
Svatbata.org » Всичко за сватбата » За трите най-важни неща »  (Модератори: MЕЙЧЕ, Svilenka)Ресторант в София - 3 тема
Страници: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторант в София - 3 тема  (Прочетена 56109 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ioana_g
новодошъл
*

ioana_g has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2

Отн.: Ресторант в София - 3 тема

« Отговор #150 -: 15.01.2010 11:49:18 »

Здравейте,
аз съм нова във форума, но вече прочетох доста  по темата. Сгодих се преди две седмици и определихме датата за сватбата през август месец. Вече започнах да търся ресторант, но ми е много трудно. Ще се радвам на вашата помощ. Сватбата ще около 90-100 човека. Понеже не съм от София, а сватбата ще бъде в София, ще има и доста гости, които трябва да бъдат на хотел. За това ми се иска ресторанта да е в хотела, където ще спят гостите. И ето тук идва проблема. Много бях харесала Хотел ресторант Триада, но след като проверих се указа, че цените на хотела са доста скъпи - или по точно 120 лв стаята (при това с 50% отстъпка). Сега съм се насочила към хотел Акорд в Хаджи Димитър. Бих искала да ви попитам някой има ли пресни мнения от хотела, ресторанта, обслужването като цяло и смятате ли, че не е малко малък за 100 човека (все пак хората трябва и да танцуват). Ако имате други предложения, много ви моля да ги споделите. Лимита ми е горе долу до 50 лв куверт на човек (с вкл. такса тирбушон) и до към 80 лв двойната стая в хотела.
Благодаря ви много предварително :smile:
Активен
ioana_g
новодошъл
*

ioana_g has no influence.
Неактивен Неактивен

« Отговор #151 -: 17.01.2010 15:40:27 »

Здравейте, вече се двоумя между хотел ресторант Централ и Централ Форум. Кой бихте ми препоръчали?Мерси:)
Активен
cucka84
новодошъл
*

cucka84 has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1

« Отговор #152 -: 19.01.2010 17:47:47 »

Здравейте,

аз съм нова във форума. Вече съм сгодена и ми предстои сватба и затова ми е интересно да чета коментарите тук. Вече започнахме да обикаляме за ресторанти, но все още не сме се спряли на нищо конкретно.
Аз исках да отговоря на ioana_9. Август месец бях на сватба в хотел Акорд на една моя много близка приятелка. Всичко беше много хубаво, но една седмица преди сватбата управителката съобщи, че климатикът се е развалил. През цялото време твърдеше, че ще го оправи...........но не успя. Хубаво това се преживя, с повече салфетки (все пак беше Август). Но върхът беше, когато в 10.30 дойде полиция и каза да се намали музиката (сватбата беше вечерна). Когато всички излезнахме да спорим с полицаите, те казаха че това е честа практика там и бая често идвали по сигнал. Наложи се да затворим прозорците, ДЖ да спре да говори и музиката се намали.
Напук на всичко ние си изкарахме много добре :smile:
Но мисля, че като си се договорил за нещо- трябва да го получиш!!!!!!!!!!!!!
Активен
ellimink
новодошъл
*

ellimink has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1

« Отговор #153 -: 31.01.2010 21:31:22 »

Здравейте от мен , една новопостъпила членка на форума. :smile: Предложението получих на Коледа, но досега нямах ясна представа какво ще се случва. Винаги съм искала сватба или навън или в ресторант с градина. Прочетох някои от постовете по темата"ресторанти" , но незнам защо оставам с впечатление, че за такъв тип сватба има по-голями възможности извън София.  :sad: От изброените ресторанти много ми хареса този в Хотел Sky WAy- моля ви нека които има идея за условията там или си е правил сватбата нека ми пише тук или на лични за да ми разкаже по подробно. Бройката на гостите ще е някъде около 100 човека и ми се иска гражданският ритуал да е навън- в градината или подобно място. Също така чух, че се правят ритуали и в Ботаническата градина, вярно ли е това? Надявам се да не съм повторила въпросите на някоя др бъдеща булка....
Активен
elito82
мушмурок
*

elito82 has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 105

« Отговор #154 -: 16.02.2010 22:48:47 »

Привет! И аз съм нова във форума  :exclm:
И на мен ми предстои сватба..пуснах запитвания в повечето известни ресторанти в София.. Такива зашеметяващи цени получих , не е истина! Спряхме се без много , много да мислим на Акорд- уютен и семпъл ресторант...Капарирахме си го да ни е мирна главата... Дано всичко мине нормално  :emot2:
Там цените са достъпни, отзивите добри, а относно качеството ще споделя на лято  :wink:

Успех на всички в избора!
 :emot2:
Активен

"Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи."
Джон Максуел
roxanne
новак
*

roxanne has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 25

« Отговор #155 -: 17.03.2010 15:20:48 »

Момичета, моля ви, помогнете ми! Съвсем новоизлюпена бъдеща булка съм и никога не съм предполагала, че е толкова трудно да се организира сватба  :rolleye:. Ще се женим през август, в София. Около 65-70 души, искаме някое приятно местенце, ако може с градина за изнесен ритуал, най-добре. А ще е идеално, ако може цялата сватба да е в градина.
Но! Голямото но... За да се поберем в бюджета, търсим нещо с куверт около 35лв, с поносима такса тирбушон, не е нужно тортата да е от тях - просто едно прилично меню.
Можете ли да помогнете? Изчетох толкова много неща в последните два дни, че всичко ми е каша в главата  :cry: Трябваше да се женим тихо и кротко в Гърция, само с кумовете и роднините, но онзи ден годеникът ме сюрпризира с идеята, че май повече искал типична сватбена дандания у нас... И сега се юрваме да организираме. Помощ, моля ви, помощ!
Активен

elito82
мушмурок
*

Неактивен Неактивен

« Отговор #156 -: 17.03.2010 17:38:34 »

Здравей roxanne, и аз съм една бъдеща булка... Преди 2 месеца пусках много запитвания относно ресторанти София! Получих доста оферти, но не ме устройваха като цени и условия :crazyeye: Случайно попаднах на ресторант Акорд... срещнах се с управителката ( мило момиче) и ми допаднаха условията и цените, та си го капарирахме за 15.08.2010 г.
Виж сайта им http://www.hotel-accord.com/weddings.html
,има контакти..отиди на оглед... цените ще те устроят, сигурна съм.. но относно мнение по-специално не мога да ти дам сега .... ще коментирам след събитието ни!

Надявам се, да ти бъда полезна

Успех! :wink:
Активен

"Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи."
Джон Максуел
зайо
новодошъл
*

зайо has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 3

« Отговор #157 -: 17.03.2010 23:29:54 »

Здравейте, някой има ли актуално инфо за Ниагара?
Активен
sunnshine
Мисис Svatbata.org 2007 1 място
наш човек
*

sunnshine has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1341

« Отговор #158 -: 09.05.2010 22:51:25 »

Една съфорумка беше в ресторант "Фантазия" в Овча купел. Пиша ви, за да не се лъжете да ходите там! Няма такива обирджии! Надявам се тя да пише повече!
Активен
ilinor
новодошъл
*

ilinor has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 12

« Отговор #159 -: 21.06.2010 16:01:28 »

Здравейте изчетох много и направо главата ми бръмна незнам вече какво да правя
сие сме се спряли на редторанта в Интерпред само ме е страх за музиката да не се каже нещо въпреки че се съмнявам де
искам да няма макет какот е там
За рестраната в Парк хотел Москва също чувам противоречиви мнения та ме хубаво долу в големия ресторант но той е с капацитет 320 човека не мисля че става за 100 човека
оххх незнам какво да правя искам да е царстмвено всичко
За централ Форем на цар борис разбрах че правят проблем за музиката понеже е хотел а дали е така незнам
Активен
elito82
мушмурок
*

Неактивен Неактивен

« Отговор #160 -: 21.06.2010 16:37:33 »

Привет ilinor!
Спокойно, набележи си няколко, който ти допадат или си чувала положителни неща за тях и ги посети лично... Ние с милото от първия път се спряхме на ресторант..
и аз чух, че като е хотел и ресторант, и наблизо има жилищни сгради правят проблем полицайте, но не го мисля толкова това  :new62:
Мисля, че като ни видят в еуфория ще се смилят ..хихихихи

Но, няма начин при нас, тъй като имаме гости отдалеч и точно затова съм си харесала ресторант с хотелска част!

Кога ви е сватбата?

Успех  :new01:
Активен

Джон Максуел
inna1
мушмурок
*

inna1 has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 65

« Отговор #161 -: 21.06.2010 21:21:27 »

Здравейте изчетох много и направо главата ми бръмна незнам вече какво да правя
сие сме се спряли на редторанта в Интерпред само ме е страх за музиката да не се каже нещо въпреки че се съмнявам де
искам да няма макет какот е там
За рестраната в Парк хотел Москва също чувам противоречиви мнения та ме хубаво долу в големия ресторант но той е с капацитет 320 човека не мисля че става за 100 човека
оххх незнам какво да правя искам да е царстмвено всичко
За централ Форем на цар борис разбрах че правят проблем за музиката понеже е хотел а дали е така незнам

аз бих ви препоръчала хотел феста софия на бул. българия там  сватбата ми беше като в приказка
Активен
ZHANA
плямпало, ама се трае

ZHANA barely matters.ZHANA barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2313
златна есен

« Отговор #162 -: 22.06.2010 08:45:34 »

Ние не сме имали такива проблеми, една приятелка също празнуваха там и не са имали проблем.
Активен

peteto2
мушмурок
*

peteto2 has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 304

« Отговор #163 -: 22.06.2010 09:02:47 »

Аз съм била на сватба в Централ Форум и много ми хареса, не си спомням да е имало проблем с музиката :new78: . И нашата сватба ще бъде там  :sm21:
Активен

silveto_sf
новодошъл
*

silveto_sf has no influence.
Неактивен Неактивен

« Отговор #164 -: 22.06.2010 12:19:37 »

привет Inna1,
ние също сме се спряли на феста на бул.България. Би ли споделила малко повече за ресторанта?
благодаря предварително
Активен
Страници: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: