25.10.2014 14:53:48Последен член: deniyordanova
Svatbata.org » Всичко за сватбата » Всичко за големия ден »  (Модератори: MЕЙЧЕ, Pepi)Тоалет за сватба
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Тоалет за сватба  (Прочетена 20630 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Palechka
мушмурок
*

Palechka has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 86

Тоалет за сватба

« -: 08.06.2006 19:43:33 »

На 24 съм на сватба,а нямам какво да облека :sad:Можете ли да ми препоръчате магазин със страхотни рокли :y41:?Искам да съм много хубава,защото там ще са и две бивши гаджета на мъжа ми :evil:и както се сещате искам да ги побъркам от завист :mrgreen:
Активен
Plamena
наш човек
**

Plamena has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 941
Бургас, морето, гларусите ...

Re: Тоалет за сватба
« Отговор #1 -: 08.06.2006 19:45:45 »

А ти рокля като на абитюрентките за бала ли си търсиш ?
Активен

MЕЙЧЕ
Finally Found Myself
Главна Вещица
спящ на клавиатурата
*

MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!
Неактивен Неактивен
Публикации: 4994

« Отговор #2 -: 08.06.2006 19:47:17 »

Нищо не казваш за това какъв стил предпочиташ, цветове, кройка?
Активен

We Cannot Become What We Need To be Remaining What We are!                              http://meicheiscooking.blogspot.com/
Palechka
мушмурок
*

Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: 08.06.2006 20:03:54 »

Да,нещо като на абитуриентите :y41:Дълга,стилна рокля,може и да е вталена.Нещо не кой знае колко фрапантно,по скоро стилно :y41:

Активен
Tinkerbell*
наш човек
**

Tinkerbell* has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1511

« Отговор #4 -: 08.06.2006 20:28:18 »

искам да попитам някого дали знае на коя модна къща е този тоалет

м/у другото може да го използваш като тоалет за сватбата
Активен

Palechka
мушмурок
*

Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: 08.06.2006 20:31:04 »

Страхотен е:)Много свеж :smile:Но от къде,де? :rolleye:
Активен
Bianka
плямпало, ама се трае

Bianka barely matters.Bianka barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2147

« Отговор #6 -: 08.06.2006 20:48:43 »

Според мен подходящ тоалет е черна рокля до коленете,с хубаво деколте,бижу,малка чантичка и сандали/обувки/ на висок ток :y01:дано да я откриеш,ако си от София мини по Графа,може и да откриеш :emot2: срещу Попа има един магазин :y35:
« Последна редакция: 08.06.2006 20:50:06 от Дара » Активен

Palechka
мушмурок
*

Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: 08.06.2006 20:55:18 »

Да и аз нещо такова си представям,но не искам черно.ще се разходя другата седмица,току виж съм си харесала нещо
Активен
MЕЙЧЕ
Finally Found Myself
Главна Вещица
спящ на клавиатурата
*

MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!
Неактивен Неактивен
Публикации: 4994

« Отговор #8 -: 08.06.2006 21:26:19 »

Аз точно за дълга рокля не се сещам къде има... Но все пак да предложа нещо: в сайта на Дафне видях някои много симпатични рокли. По принцип в настоящата им колекция преобладават флоралните мотиви, но дрехите са нежни и красиви, а цветовете им са много живи. Ето го сайта: http://www.daphne.bg/#
А ето тук: http://snimka.bg/album.php?album_id=42380 качих моделите на роклите им, може да се ориентираш какво имат.

Иначе пробвай в Miro, може да има нещо. Още като минавам край Ugly Fox понякога виждам по някоя и друга рокля на витрината. така че и там може да надникнеш.
« Последна редакция: 09.06.2006 22:51:32 от МЕЙче » Активен

We Cannot Become What We Need To be Remaining What We are!                              http://meicheiscooking.blogspot.com/
Slavi
наш човек
**

Slavi has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 843

« Отговор #9 -: 09.06.2006 16:55:18 »

С нещо подобно ще изглеждаш убииствено  :emot2:
« Последна редакция: 09.06.2006 16:58:41 от Slavi » Активен

siska
мушмурок
*

siska has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 183
бях хубава булка!!!

« Отговор #10 -: 09.06.2006 22:29:29 »

Споко, каквото и да облечеш ти ще си по-хубавата защото ти си избраната жена. :emot2: Аз също за такива случаи избирам роклите като вариант но недей чак дълга да вземаш, много официална ще бъдеш,после къде ще я носиш? дългата рокля изисква и висок ток ще ти е удобно ли? все пак е сватба предполага се че ще играеш а ти с тия токове ще умалееш по средата на купона :rolleye: Аз за рожд.ден на малкия си уших една дънкова рокля много по тялото без презрамки къса е с цепка отстрани/ дънковия плат е много тъмно синьо, деним мисля се води цвета/ и отгоре от същия плат си уших ръкави нещо като супер късо сакенце-болерце един вид. И така стана хем официално хем не съвсем и подхожда за всеки случай :y36:..ако искаш мога да ти пратя снимка от празника да ме видиш с роклята и да видиш за какво става въпрос
Активен

Bianka
плямпало, ама се трае

Bianka barely matters.Bianka barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2147

« Отговор #11 -: 10.06.2006 08:43:05 »

Ето това което  е показала Слави имах предвид аз :emot2:
Активен

Ekaterina
Рекламодател
плямпало, ама се трае

Ekaterina barely matters.Ekaterina barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2220

« Отговор #12 -: 10.06.2006 13:53:51 »

Аз бих заложила на нещо такова
Активен

Fifi
плямпало, ама се трае

Fifi is a rising star!Fifi is a rising star!Fifi is a rising star!Fifi is a rising star!Fifi is a rising star!Fifi is a rising star!
Неактивен Неактивен
Публикации: 3307
В сърцето на трима мъже :)

« Отговор #13 -: 10.06.2006 14:16:21 »

Аз съм на още 2 сватби този месец и да ви се оплача-изборът на официални рокли за бременни е меко казано ограничен  :cussing: Миналата седмица бяхме на сватба и си взех една дълга рокля с презрамки, но времето иска да ми играе номера и за другите две тръпна при прогнозата за времето...
Активен

Palechka
мушмурок
*

Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: 13.06.2006 10:04:04 »

МЕЙче,разгледах я колекцията на Дафне,ама нищо не ми хареса:rolleye:

Siskа,не искам да е дънков плат,а де да можех и аз да шия :smile:Такива откачени роклета ми се мотаят в главата :biddrin:

Slavi,бялото е направо убийствено.Такъв модел ако видя някъде бих си го взела без да се замислям :smile:

Сега разглеждам ей този сайт http://www.fashion.bg/ladies_fashion/formal_wear.php :y35:Вижте,може и нещо да ви хареса :cvete:
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: