Моля влез или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Име, парола и продължителност на сесията
520136 Мнения в 10439 Теми от 17556 Потребители
Последен потребител: Kremi-_-
* Начална Страница Помощ Търси Календар Чат Реклама RSS Вход Регистрация
Svatbata.org  |  Всичко за сватбата  |  Всичко за големия ден (Модератори: MЕЙЧЕ, Pepi)  |  Тема: Тоалет за сватба 0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема. « назад напред »
Страници: [1] 2 3 Надолу Изпрати тема Печат
Автор Тема: Тоалет за сватба  (Прочетена 19307 пъти)
Palechka
мушмурок
*
Неактивен Неактивен

От: София

« -: 08.06.2006 16:43:33 »

На 24 съм на сватба,а нямам какво да облека :sad:Можете ли да ми препоръчате магазин със страхотни рокли :y41:?Искам да съм много хубава,защото там ще са и две бивши гаджета на мъжа ми :evil:и както се сещате искам да ги побъркам от завист :mrgreen:
Plamena
наш човек
**
Неактивен Неактивен

От: Бургас

Бургас, морето, гларусите ...

« Отговори #1 -: 08.06.2006 16:45:45 »

А ти рокля като на абитюрентките за бала ли си търсиш ?

MЕЙЧЕ
Finally Found Myself
Главна Вещица
*
Неактивен Неактивен

От: Nowhere and Anywhere

« Отговори #2 -: 08.06.2006 16:47:17 »

Нищо не казваш за това какъв стил предпочиташ, цветове, кройка?

We Cannot Become What We Need To be Remaining What We are!                              http://meicheiscooking.blogspot.com/
Palechka
мушмурок
*
Неактивен Неактивен

« Отговори #3 -: 08.06.2006 17:03:54 »

Да,нещо като на абитуриентите :y41:Дълга,стилна рокля,може и да е вталена.Нещо не кой знае колко фрапантно,по скоро стилно :y41:

Tinkerbell*
наш човек
**
Неактивен Неактивен

« Отговори #4 -: 08.06.2006 17:28:18 »

искам да попитам някого дали знае на коя модна къща е този тоалет

м/у другото може да го използваш като тоалет за сватбата

Palechka
мушмурок
*
Неактивен Неактивен

« Отговори #5 -: 08.06.2006 17:31:04 »

Страхотен е:)Много свеж :smile:Но от къде,де? :rolleye:
Bianka
плямпало, ама се трае
Неактивен Неактивен

От: ...някъде там

« Отговори #6 -: 08.06.2006 17:48:43 »

Според мен подходящ тоалет е черна рокля до коленете,с хубаво деколте,бижу,малка чантичка и сандали/обувки/ на висок ток :y01:дано да я откриеш,ако си от София мини по Графа,може и да откриеш :emot2: срещу Попа има един магазин :y35:
« Последна редакция: 08.06.2006 17:50:06 от Дара » Записан

Palechka
мушмурок
*
Неактивен Неактивен

« Отговори #7 -: 08.06.2006 17:55:18 »

Да и аз нещо такова си представям,но не искам черно.ще се разходя другата седмица,току виж съм си харесала нещо
MЕЙЧЕ
Finally Found Myself
Главна Вещица
*
Неактивен Неактивен

От: Nowhere and Anywhere

« Отговори #8 -: 08.06.2006 18:26:19 »

Аз точно за дълга рокля не се сещам къде има... Но все пак да предложа нещо: в сайта на Дафне видях някои много симпатични рокли. По принцип в настоящата им колекция преобладават флоралните мотиви, но дрехите са нежни и красиви, а цветовете им са много живи. Ето го сайта: http://www.daphne.bg/#
А ето тук: http://snimka.bg/album.php?album_id=42380 качих моделите на роклите им, може да се ориентираш какво имат.

Иначе пробвай в Miro, може да има нещо. Още като минавам край Ugly Fox понякога виждам по някоя и друга рокля на витрината. така че и там може да надникнеш.
« Последна редакция: 09.06.2006 19:51:32 от МЕЙче » Записан

We Cannot Become What We Need To be Remaining What We are!                              http://meicheiscooking.blogspot.com/
Slavi
наш човек
**
Неактивен Неактивен

« Отговори #9 -: 09.06.2006 13:55:18 »

С нещо подобно ще изглеждаш убииствено  :emot2:
« Последна редакция: 09.06.2006 13:58:41 от Slavi » Записан

siska
мушмурок
*
Неактивен Неактивен

От: Русе

бях хубава булка!!!

« Отговори #10 -: 09.06.2006 19:29:29 »

Споко, каквото и да облечеш ти ще си по-хубавата защото ти си избраната жена. :emot2: Аз също за такива случаи избирам роклите като вариант но недей чак дълга да вземаш, много официална ще бъдеш,после къде ще я носиш? дългата рокля изисква и висок ток ще ти е удобно ли? все пак е сватба предполага се че ще играеш а ти с тия токове ще умалееш по средата на купона :rolleye: Аз за рожд.ден на малкия си уших една дънкова рокля много по тялото без презрамки къса е с цепка отстрани/ дънковия плат е много тъмно синьо, деним мисля се води цвета/ и отгоре от същия плат си уших ръкави нещо като супер късо сакенце-болерце един вид. И така стана хем официално хем не съвсем и подхожда за всеки случай :y36:..ако искаш мога да ти пратя снимка от празника да ме видиш с роклята и да видиш за какво става въпрос

Bianka
плямпало, ама се трае
Неактивен Неактивен

От: ...някъде там

« Отговори #11 -: 10.06.2006 05:43:05 »

Ето това което  е показала Слави имах предвид аз :emot2:

Ekaterina
Рекламодател
Неактивен Неактивен

От: Варна

« Отговори #12 -: 10.06.2006 10:53:51 »

Аз бих заложила на нещо такова

Fifi
плямпало, ама се трае
Неактивен Неактивен

В сърцето на трима мъже :)

« Отговори #13 -: 10.06.2006 11:16:21 »

Аз съм на още 2 сватби този месец и да ви се оплача-изборът на официални рокли за бременни е меко казано ограничен  :cussing: Миналата седмица бяхме на сватба и си взех една дълга рокля с презрамки, но времето иска да ми играе номера и за другите две тръпна при прогнозата за времето...

Palechka
мушмурок
*
Неактивен Неактивен

« Отговори #14 -: 13.06.2006 07:04:04 »

МЕЙче,разгледах я колекцията на Дафне,ама нищо не ми хареса:rolleye:

Siskа,не искам да е дънков плат,а де да можех и аз да шия :smile:Такива откачени роклета ми се мотаят в главата :biddrin:

Slavi,бялото е направо убийствено.Такъв модел ако видя някъде бих си го взела без да се замислям :smile:

Сега разглеждам ей този сайт http://www.fashion.bg/ladies_fashion/formal_wear.php :y35:Вижте,може и нещо да ви хареса :cvete:
Страници: [1] 2 3 Нагоре Изпрати тема Печат 
Svatbata.org  |  Всичко за сватбата  |  Всичко за големия ден (Модератори: MЕЙЧЕ, Pepi)  |  Тема: Тоалет за сватба « назад напред »
Отиди на:  

БГ Фактор | Е-Телевизор | Ка Студио | Фото забавления | Видео сайтове
erogance | Family-bg.com | igrite.com | koteto.com | Autodata.BG | Онлайн флаш игри

Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Svatbata.org Powered by SMF 1.1.19 SMF © 2006,2007 Simple Machines
Страницата е генерирана за 0.055 секунди с 22 заявки.