31.08.2014 01:12:40Последен член: Eleandra Zane
Svatbata.org » За всеки по нещо » Кокошарник »  (Модератор: MЕЙЧЕ)Подарък за годишнина-юбилей
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за годишнина-юбилей  (Прочетена 93739 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
balmy
плямпало, ама се трае
Репутация 2
Неактивен Неактивен
Публикации: 3503

Отн.: Подарък за годишнина-юбилей

« Отговор #15 -: 22.06.2006 14:43:04 »

Красиви са и двата :biddrin: Щом имаш талант дерзай напред. Надявам се да ти стигне времето да се подготвиш  :y36:
Активен

Svetla
спящ на клавиатурата
Репутация 3
Неактивен Неактивен
Публикации: 5084
Перник

« Отговор #16 -: 24.07.2006 15:23:12 »

Момичета, и аз имам същия проблем - майка ми и баща ми навършват 50 г. - татко сега, на 28.07, а мама - на 30.10. Баща ми има хоби - кара ски, обаче както предполагате сега магазините не са препълнени със зимни стоки, иначе веднага му купувах едни хубави ръкавици. Освен това е и страстен пушач и аз преди време исках да му купя лула. Обаче миналата седмица открих един арабски магазин, където има наргилета и всичко необходимо за употребата им. Какво мислите? Дали да му купя наргиле?  :new78: Има нужда от нова кола, но за съжаление аз не мога да си я позволя, а иначе - с удоволствие бих му подарила :razz
Активен

MЕЙЧЕ
Finally Found Myself
Главна Вещица
спящ на клавиатурата
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 4994

« Отговор #17 -: 24.07.2006 18:42:22 »

Светле, според мен щом баща ти е такъв страстен пушач едно наргиле сигурно ще му хареса. Като му вземеш и някакъв качествен ароматен тютюн, много хубав подарък :wink:

А като предложение за подарък за жена сега се присетих, че миналата година с половинката подарихме за 50 рд на майка ми брошка Сваровски. По принцип намирам тези кристали за много красиви и нежни и мисля, че са подходящ подарък за юбилей.
Активен

We Cannot Become What We Need To be Remaining What We are!                              http://meicheiscooking.blogspot.com/
тина123
наш човек
**
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 1746
майка многознайка

« Отговор #18 -: 24.07.2006 18:52:59 »

от опит знам, че свекървите харесват повече бижута, отколкото гоблени- моето предложение е за златни обици, а за татко ти- ами като запален рибар- въдица или харпун може би...
Активен
desitka
спящ на клавиатурата
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 5974
...за любовта, морето и още нещо...

« Отговор #19 -: 24.07.2006 19:07:57 »

А за моите  :new78: Те милите, нищо си нямат...Каквото и да взема все ще им е от полза... И хоби обаче си нямат...Просто всяка минута работят-ако не в служабата, по градини разни (занимават се със земеделие)...Много ми се иска по един часовник, хем е полезно, хем е стойностно, хем остава хубав спомен...Но пусти суеверия  :doh:, че часовник е "на раздяла"...
Активен
balmy
плямпало, ама се трае
Репутация 2
Неактивен Неактивен
Публикации: 3503

« Отговор #20 -: 24.07.2006 19:09:08 »

Аз бих пренебрегнала това суеверие, не е много популярно... аз подарявам часовници, и на родителите, и на половинката, и на кумувете. Слава Богу, всички сме живи и здрави  :y36:
Активен

тина123
наш човек
**
Репутация 0
Неактивен Неактивен
майка многознайка

« Отговор #21 -: 24.07.2006 19:11:29 »

ние за златната годишнина на баба и дядо им купихме телевизор и те бяха супер щастливи- щом и двамата стават на по 50 защо не им купиш един 29 инчов- едва ли си имат- на панасоник струва 600 лв, а някоя по-непретенциозна марка сигурно и по- малко. или пък двд или нещо, което да ги развлича

аз лично не ползвам часовници и не ми харесва като подарък- ама това не важи за всеки човек
Активен
desitka
спящ на клавиатурата
Репутация 0
Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: 24.07.2006 20:40:32 »

Е родителите ми си имат ТВ...Не е 29-инчов, но е голям и хубав Панасоник-не мисля, че това би ги зарадвало, чак толкова...По-скоро нещо лично за тях искам, а не за дома...А и смятам, че на 50-години хората нямат чак таква нужда от развлечения у дома, просто защото все още са достатъчно активни, че да се развличат навън  :wink: А и вкъщи имат и видео, и ДВД...Брат ми има комп с интернет, от който майка ми се възползва  :razz За хоби...незнам дали мога да определя градинарството, с което се занимават-купиха си овощна градина, наемат и малко парче земя, където отглеждат зеленчуци...
Абе направо съм адски затруднена  :conf:
Активен
тина123
наш човек
**
Репутация 0
Неактивен Неактивен
майка многознайка

« Отговор #23 -: 24.07.2006 21:15:16 »

понеже е златна годишнина- можеш на мама да подариш обички или гривна, а на баща ти- часовник- ако това ти харесва остави суеверията зад гърба си
Активен
Teddy
наш човек
**
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 1400
Щастливо омъжена жена, която е много обичана!

« Отговор #24 -: 24.07.2006 21:34:28 »

Да се разпиша и аз, не вярвам в суеверия и за рождения ден на тати - 55 години навърши и с мама и по мое предложение му купихме часовник Сейко. Неговия, подарък от японски приятел, който носи повече от 20 години, се беше счупил преди година  :new45: и оттогава ходеше с един електронен /като хронометър огромен/ :sm14:, защото се оказа, че не може да се поправи. Така че отидохме с мама и купихме почти същия като предишния му и той много се зарадва, гледаше си го дни наред, усмихваше се и му се радваше.
Активен

desitka
спящ на клавиатурата
Репутация 0
Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: 24.07.2006 23:18:11 »

И аз си мислех за някакво бижу за майка ми...за брошка някаква, че тя харесва и обича...Но татко ще ме затрудни много  :rolleye: А и зависи до тогава с колко пари ще разполагаме...Че това си е много съшществен фактор!!!
Активен
charming
дивак
плямпало, ама се трае
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 3171
Пловдив

« Отговор #26 -: 25.07.2006 23:36:58 »

Аз малко да се набъркам в темата, но свекър ми скоро става на 50г. и се чудим какво да му подарим. Икони и от този род вече сме подарявали та ми се искаше нещо по-различно.
Активен

http://smileys.svatbata.org/ - Усмивки
http://polezno.svatbata.org/ - Полезни статии
nokep
мушмурок
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 382
Audentes Fortuna Iuvat!

« Отговор #27 -: 07.08.2006 11:34:47 »

Скоро баща ми прави 50 години и се чудя какво да му подаря ,което да му хареса.Проблема е ,че почти нищо не му липсва и трябва да измисля нещо оригинално с Ваша помощ.Очаквам предложения...
« Последна редакция: 03.03.2009 10:18:04 от MЕЙЧЕ » Активен

Лид
Помощник
наш човек
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 798
Жена на мъжа си - Монтанска самоДива

« Отговор #28 -: 07.08.2006 12:53:51 »

Двудневна почивка на български курорт, мисля че би се харесала на всеки  :emot2:
Активен

charming
дивак
плямпало, ама се трае
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 3171
Пловдив

« Отговор #29 -: 07.08.2006 12:54:32 »

Аз вече пуснах подобна тема, но хайде нека и тази стои че още не сме взели решение.
Въпроса е нещотото да не е много скъпо, но пък и да не е нещо за 10лв.
Активен

http://smileys.svatbata.org/ - Усмивки
http://polezno.svatbata.org/ - Полезни статии
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: