30.10.2014 15:40:27Последен член: blackbee045
Svatbata.org » За всеки по нещо » Кокошарник »  (Модератор: MЕЙЧЕ)Подарък за годишнина-юбилей
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за годишнина-юбилей  (Прочетена 94620 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
balmy
плямпало, ама се трае

balmy is working their way up.balmy is working their way up.balmy is working their way up.
Неактивен Неактивен
Публикации: 3505

Отн.: Подарък за годишнина-юбилей

« Отговор #15 -: 22.06.2006 14:43:04 »

Красиви са и двата :biddrin: Щом имаш талант дерзай напред. Надявам се да ти стигне времето да се подготвиш  :y36:
Активен

Svetla
спящ на клавиатурата

Svetla is on the verge of being accepted.Svetla is on the verge of being accepted.Svetla is on the verge of being accepted.Svetla is on the verge of being accepted.Svetla is on the verge of being accepted.
Неактивен Неактивен
Публикации: 5180
Перник

« Отговор #16 -: 24.07.2006 15:23:12 »

Момичета, и аз имам същия проблем - майка ми и баща ми навършват 50 г. - татко сега, на 28.07, а мама - на 30.10. Баща ми има хоби - кара ски, обаче както предполагате сега магазините не са препълнени със зимни стоки, иначе веднага му купувах едни хубави ръкавици. Освен това е и страстен пушач и аз преди време исках да му купя лула. Обаче миналата седмица открих един арабски магазин, където има наргилета и всичко необходимо за употребата им. Какво мислите? Дали да му купя наргиле?  :new78: Има нужда от нова кола, но за съжаление аз не мога да си я позволя, а иначе - с удоволствие бих му подарила :razz
Активен

MЕЙЧЕ
Finally Found Myself
Главна Вещица
спящ на клавиатурата
*

MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!
Неактивен Неактивен
Публикации: 4994

« Отговор #17 -: 24.07.2006 18:42:22 »

Светле, според мен щом баща ти е такъв страстен пушач едно наргиле сигурно ще му хареса. Като му вземеш и някакъв качествен ароматен тютюн, много хубав подарък :wink:

А като предложение за подарък за жена сега се присетих, че миналата година с половинката подарихме за 50 рд на майка ми брошка Сваровски. По принцип намирам тези кристали за много красиви и нежни и мисля, че са подходящ подарък за юбилей.
Активен

We Cannot Become What We Need To be Remaining What We are!                              http://meicheiscooking.blogspot.com/
тина123
наш човек
**

тина123 is working their way up.тина123 is working their way up.тина123 is working their way up.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1746
майка многознайка

« Отговор #18 -: 24.07.2006 18:52:59 »

от опит знам, че свекървите харесват повече бижута, отколкото гоблени- моето предложение е за златни обици, а за татко ти- ами като запален рибар- въдица или харпун може би...
Активен
desitka
спящ на клавиатурата

desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!
Неактивен Неактивен
Публикации: 5974
...за любовта, морето и още нещо...

« Отговор #19 -: 24.07.2006 19:07:57 »

А за моите  :new78: Те милите, нищо си нямат...Каквото и да взема все ще им е от полза... И хоби обаче си нямат...Просто всяка минута работят-ако не в служабата, по градини разни (занимават се със земеделие)...Много ми се иска по един часовник, хем е полезно, хем е стойностно, хем остава хубав спомен...Но пусти суеверия  :doh:, че часовник е "на раздяла"...
Активен
balmy
плямпало, ама се трае

balmy is working their way up.balmy is working their way up.balmy is working their way up.
Неактивен Неактивен
Публикации: 3505

« Отговор #20 -: 24.07.2006 19:09:08 »

Аз бих пренебрегнала това суеверие, не е много популярно... аз подарявам часовници, и на родителите, и на половинката, и на кумувете. Слава Богу, всички сме живи и здрави  :y36:
Активен

тина123
наш човек
**

тина123 is working their way up.тина123 is working their way up.тина123 is working their way up.
Неактивен Неактивен
майка многознайка

« Отговор #21 -: 24.07.2006 19:11:29 »

ние за златната годишнина на баба и дядо им купихме телевизор и те бяха супер щастливи- щом и двамата стават на по 50 защо не им купиш един 29 инчов- едва ли си имат- на панасоник струва 600 лв, а някоя по-непретенциозна марка сигурно и по- малко. или пък двд или нещо, което да ги развлича

аз лично не ползвам часовници и не ми харесва като подарък- ама това не важи за всеки човек
Активен
desitka
спящ на клавиатурата

desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!
Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: 24.07.2006 20:40:32 »

Е родителите ми си имат ТВ...Не е 29-инчов, но е голям и хубав Панасоник-не мисля, че това би ги зарадвало, чак толкова...По-скоро нещо лично за тях искам, а не за дома...А и смятам, че на 50-години хората нямат чак таква нужда от развлечения у дома, просто защото все още са достатъчно активни, че да се развличат навън  :wink: А и вкъщи имат и видео, и ДВД...Брат ми има комп с интернет, от който майка ми се възползва  :razz За хоби...незнам дали мога да определя градинарството, с което се занимават-купиха си овощна градина, наемат и малко парче земя, където отглеждат зеленчуци...
Абе направо съм адски затруднена  :conf:
Активен
тина123
наш човек
**

Неактивен Неактивен
майка многознайка

« Отговор #23 -: 24.07.2006 21:15:16 »

понеже е златна годишнина- можеш на мама да подариш обички или гривна, а на баща ти- часовник- ако това ти харесва остави суеверията зад гърба си
Активен
Teddy
наш човек
**

Teddy is working their way up.Teddy is working their way up.Teddy is working their way up.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1400
Щастливо омъжена жена, която е много обичана!

« Отговор #24 -: 24.07.2006 21:34:28 »

Да се разпиша и аз, не вярвам в суеверия и за рождения ден на тати - 55 години навърши и с мама и по мое предложение му купихме часовник Сейко. Неговия, подарък от японски приятел, който носи повече от 20 години, се беше счупил преди година  :new45: и оттогава ходеше с един електронен /като хронометър огромен/ :sm14:, защото се оказа, че не може да се поправи. Така че отидохме с мама и купихме почти същия като предишния му и той много се зарадва, гледаше си го дни наред, усмихваше се и му се радваше.
Активен

desitka
спящ на клавиатурата

Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: 24.07.2006 23:18:11 »

И аз си мислех за някакво бижу за майка ми...за брошка някаква, че тя харесва и обича...Но татко ще ме затрудни много  :rolleye: А и зависи до тогава с колко пари ще разполагаме...Че това си е много съшществен фактор!!!
Активен
charming
дивак
плямпало, ама се трае

charming has a powerful will.charming has a powerful will.charming has a powerful will.charming has a powerful will.charming has a powerful will.charming has a powerful will.charming has a powerful will.
Неактивен Неактивен
Публикации: 3171
Пловдив

« Отговор #26 -: 25.07.2006 23:36:58 »

Аз малко да се набъркам в темата, но свекър ми скоро става на 50г. и се чудим какво да му подарим. Икони и от този род вече сме подарявали та ми се искаше нещо по-различно.
Активен

http://smileys.svatbata.org/ - Усмивки
http://polezno.svatbata.org/ - Полезни статии
nokep
мушмурок
*

nokep has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 382
Audentes Fortuna Iuvat!

« Отговор #27 -: 07.08.2006 11:34:47 »

Скоро баща ми прави 50 години и се чудя какво да му подаря ,което да му хареса.Проблема е ,че почти нищо не му липсва и трябва да измисля нещо оригинално с Ваша помощ.Очаквам предложения...
« Последна редакция: 03.03.2009 10:18:04 от MЕЙЧЕ » Активен

Лид
Помощник
наш човек
*

Лид barely matters.Лид barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 798
Жена на мъжа си - Монтанска самоДива

« Отговор #28 -: 07.08.2006 12:53:51 »

Двудневна почивка на български курорт, мисля че би се харесала на всеки  :emot2:
Активен

charming
дивак
плямпало, ама се трае

charming has a powerful will.charming has a powerful will.charming has a powerful will.charming has a powerful will.charming has a powerful will.charming has a powerful will.charming has a powerful will.
Неактивен Неактивен
Публикации: 3171
Пловдив

« Отговор #29 -: 07.08.2006 12:54:32 »

Аз вече пуснах подобна тема, но хайде нека и тази стои че още не сме взели решение.
Въпроса е нещотото да не е много скъпо, но пък и да не е нещо за 10лв.
Активен

http://smileys.svatbata.org/ - Усмивки
http://polezno.svatbata.org/ - Полезни статии
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: