01.11.2014 09:21:43Последен член: vivian_91
Svatbata.org » За всеки по нещо » Кокошарник »  (Модератор: MЕЙЧЕ)Подарък за годишнина-юбилей
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за годишнина-юбилей  (Прочетена 94636 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
BuBs
наш човек
**

BuBs barely matters.BuBs barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1899
"От всички сериозни неща, бракът е най-смешното!"

Отн.: Подарък за годишнина-юбилей

« Отговор #30 -: 07.08.2006 12:59:12 »

Ами подскажи ни и ти малко де :mrgreen:... Имам пред вид да споделиш с нас негови интереси, хоби, занимания и т.н.
Както вече някъде бях писала... Според мен, ако е табладжия или пък си пада по шах, може да му купите една табла или шах, сега ги има страхотни (от мрамор, от слонова кост, с метален обков, стъклени или нещо такова), която хем ще му е спомен, хем той никога няма да отдели пари, за да си купи такова произведение на изкуството, хем ще играе с удоволствие и винаги ще му пълни душата... Дори може и да му гравирате някакво кратко и многозначително пожелание, зависи разбира се на какъв материал сте се спряли....
- Друго което също ще му е спомен - може да е някакъв много хубав часовник.....
- Ако му направите един албум с ваши снимки - като малки, като гаджета, като годеници, като младоженци, сега, а после да допълните и внуци и ......
- Хубава почивка, дори и да е само за събота и неделя, която да му организирате от до - някъде където винаги е искал да отиде.....
- Ако носи.... халат, някакъв качествен, хубав, оригинален....
- Фотоапарат с който да си запечатва хубави и незабравими моменти...
- Комплект туристически принадлежности, ако обича да ходи нагоре надолу на излети, чист въздух, или пък има виличка или.... Имам пред вид - хубав термос, чаши, хладилна чанта, раница...
- или пък компект за градина - столчета, масичка, (навес, шатра, чадър), барбекю....
Не знам, не се сещам :new78:, ще трябва да ни помогнеш :bowuu:!
Активен

... "Ако някоя сграда се срути, има ли значение, че е правена по талантлив чертеж?..."
Elfita
спящ на клавиатурата

Elfita is on the verge of being accepted.Elfita is on the verge of being accepted.Elfita is on the verge of being accepted.Elfita is on the verge of being accepted.Elfita is on the verge of being accepted.
Неактивен Неактивен
Публикации: 5224
за Зизи ...... :(

« Отговор #31 -: 07.08.2006 13:13:45 »

на Отец Пайсии има магазин за хладно оръжие.Подорете му голям нож с интересен дизайн и надпис на острието-името на рожденика и датата.Този подарък съм го правила на мъж и много се изкефи.Но все пак преценете дали е подходящ за вашия случай  :new78:
« Последна редакция: 07.08.2006 13:40:50 от Elfita » Активен

I'm not lazy. I'm just highly motivated to do nothing. :biddrin:
 5 години и 6 м
nokep
мушмурок
*

nokep has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 382
Audentes Fortuna Iuvat!

« Отговор #32 -: 07.08.2006 13:37:03 »

Благодаря Ви първо за помощта.
Това за луксозната табла не е лошо ,но се чудя в Пловдив къде има магазин за такива неща  :y09:
Ако някой се сети още нещо пишете  :emot2:
Активен

siska
мушмурок
*

siska has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 183
бях хубава булка!!!

« Отговор #33 -: 07.08.2006 14:10:51 »

а защо не направите колаж от най хубавите му снимки или с такива които са му любими и показват важна част от живота му. Ние искахме да направим същото на юбилея на свекъра но не намерихме много снимки , а и нямаше време да ни го направят че късно се сетихме за идеята. Виждала съм такива колажи и да ти кажа ако е направено добре е нещо много мило и съкровенно 50год. от живота ти събрани в рамка :biddrin:
Активен

waterfall
мушмурок
*

waterfall has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 195
гр. София

« Отговор #34 -: 07.08.2006 14:30:42 »

Ако си има всичко и незнаеш на какво би се зарадвал в този момент, а не искаш да му подариш вещ, която не си сигурен, че ще намери място в ежедневието му, можеш да го изненадаш с някакъв по - майтапчийски подарък. Например тениска с негова весела снимка или чаша с негова снимка ( тези услуги се предлагат във почти всички фото студиа) придружено със забавна торта в същият дух http://www.nedelya.com и бутилка старо червено вино или добро уиски, а ако пуши и комплект пури. Хем ще е забавно, хем ще е изискано. Успех! :emot2:
Активен

Живота е парти, но понякога музиката е кофти!
desitka
спящ на клавиатурата

desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!
Неактивен Неактивен
Публикации: 5974
...за любовта, морето и още нещо...

« Отговор #35 -: 05.09.2006 22:30:53 »

Аз да поизтегля темата малко напред, че пред мен дилемата с подаръците за 50-ти РД на родителите ми си стои  :conf:
Сега обаче има и още едно обстоятелство...Баща ми ще навърши 50-тата си година във вечерта на нашата сватба. Тя е вечерна на 11.11, а на 12 е РД на баща ми...Че ще му подаря един прекрасен зет и омъжена първородна дъщеря-хубаво  :razz, но все пак...И милата ми майчица-тя пък е декември...???
Светле, при теб едното вече е минало...какво избра?
Активен
Svetla
спящ на клавиатурата

Svetla is on the verge of being accepted.Svetla is on the verge of being accepted.Svetla is on the verge of being accepted.Svetla is on the verge of being accepted.Svetla is on the verge of being accepted.
Неактивен Неактивен
Публикации: 5180
Перник

« Отговор #36 -: 15.09.2006 15:02:46 »

Деси, сори за закъснелия отговор  :redface: Купихме наргиле на баща ми, заедно с тютюн и всичко останало нужно за пушене - въглени, фолио, щипка. Зарадва му се. А и на всички ни хареса. Аз не пуша, обаче наргилето пробвах - тютюн с аромат на пъпеш - мммм :y02:
Другите подаръци, които получи - изброявам ги, може някой да се вдъхнови - кафе машина Делонги от мама, барбекю от сестра ми, CD радио за колата от колегите. Много се радва на всичко.
Активен

desitka
спящ на клавиатурата

desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!
Неактивен Неактивен

« Отговор #37 -: 22.10.2006 11:02:45 »

Ето, че остават по-малко от три седмици до РД на баща ми. Ако ви кажа че още не сме се спряли на подарък сигурно няма да учудя никой  :doh: Трябва спешно да се спра на нещо... Другото, което си мисля сега е, че татко ще направи 50 години във вечерта на нашата сватба-в 00.00 часа предполагам че нашия купон още ще тече. Вие как мислите? Дали да поръчам една торта, която да "се появи" в полунощ или да не смесвам двата празника?  :new78: Как да отбележа РД на татко, без да бъде неприятно или досадно на нашите гости, които на практика нямат отношения към неговия празник?
Иначе ми е дошла една идея...когато и майка направи 50 години (в началото на декември) да им подаря и на двамата венчални халки и за двамата...Те си нямат, защото когато са се женили не са имали възможност, да си вземат халки  :conf: Ими се струва някак си романтично да им подарим ... Знам ли :new78: Не предполагах, че ще бъда чак толкова затруднена... :conf:
Активен
Chanel
Редактор
спящ на клавиатурата

Chanel is a rising star!Chanel is a rising star!Chanel is a rising star!Chanel is a rising star!Chanel is a rising star!Chanel is a rising star!
Неактивен Неактивен
Публикации: 5891
няма невъзможни неща

« Отговор #38 -: 22.10.2006 11:09:13 »

desitka идеята ти за тортата е много добра.Не мисля ,че за някой ще е досадно. Аз си мисля , че баща ти ще е много поласкан затова , че го уважавате в този толкова спелиален за вас ден.
Активен

Svetla
спящ на клавиатурата

Svetla is on the verge of being accepted.Svetla is on the verge of being accepted.Svetla is on the verge of being accepted.Svetla is on the verge of being accepted.Svetla is on the verge of being accepted.
Неактивен Неактивен
Публикации: 5180
Перник

« Отговор #39 -: 24.10.2006 13:37:34 »

desitka идеята ти за тортата е много добра.Не мисля ,че за някой ще е досадно. Аз си мисля , че баща ти ще е много поласкан затова , че го уважавате в този толкова спелиален за вас ден.

И аз мисля така. Моите родители са се женили на същата дата, на която и ние, т.е. на нашата сватба имаха годишнина. В цялата лудница не успяхме да им подарим нищо, но ги поздравихме с песен, която харесват.
Активен

desitka
спящ на клавиатурата

Неактивен Неактивен

« Отговор #40 -: 28.01.2007 20:54:04 »

Мили приятели, помагайте  :rolleye:
На 10.02. бабата на мъжа ми има РД и става на цели 75 години. Много искаме да я зарадваме и изненадаме приятно с хубав подарък. Въпросът обаче е с какво??? Идея си нямам какво би се харесало на 75-годишна жена...Тя живее с родителите на мъжа ми, бивша начална учителка е, в сравнително добро здраве и форма предвид възрастта си...Ама и аз как я описах  :rolleye:
Вие имали ли сте повод да подарявате подарък на толкова възрастен човек?
На драго сърце приемам всякакви идеи и предложения  :emot2:
Активен
Блонди©
Вещица без метла
яхнал метлата

Блонди© hides in shadows.
Неактивен Неактивен
Публикации: 10190

« Отговор #41 -: 28.01.2007 21:08:18 »

Е тук вече незнам.Тука си го закъсала.Освен някаква дреха др. незнам
Активен
Ekaterina
Рекламодател
плямпало, ама се трае

Ekaterina barely matters.Ekaterina barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2220

« Отговор #42 -: 28.01.2007 21:09:16 »

Бабата на мъжа ми е на 79 :biddrin: Също е била учителка (и счетоводителка)  :biddrin: Много е готина - на сватбата ми направи няй-голямото шоу - страшно еродирана жена е , но и адски голяма купонджийка  :mrgreen: Много си я обичаме. Та на въпроса - нашето бабе много обича криминални романи (и въобще интересни книги, но кримките най й допадат), майсторка е на торти, кексове и всякакви други десерти, много обича цветя и така..Следователно досега по празници сме й подарявали - книги, ваза, нова хубава форма за торта...за една нова година й оплетох шал от много мека и плътна прежда и много й хареса. Тя също плете много хубаво - племенниците ни са все издокарани с нови сладурски блузки и жилетчици. Та , това е като насока...вие си я знаете най-добре от какво се интересува. Щом е била учителка сигурно й е кеф да чете :biddrin:
Активен

Tina&Bo
наш човек
**

Tina&Bo has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1291

« Отговор #43 -: 28.01.2007 23:12:38 »

Люлеещ се стол  :wink: или почивка в някой спа център. (то на това и аз бих се зарадвала  :mrgreen:)
Активен

ТиТи®
Дива
наш човек
**

ТиТи® is working their way up.ТиТи® is working their way up.ТиТи® is working their way up.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1471
Щастието е тук!

« Отговор #44 -: 29.01.2007 10:32:00 »

На баба ми която миналата година стана на 70 и подарихме микровълнова.А сем. на вуйчо ми автоматична пералня,защото си нямаше.Много им се радва.
Активен

-Усмивки Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства!
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: