www.svatbata.org
Моля влез или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Име, парола и продължителност на сесията
520252 Мнения в 10439 Теми от 17560 Потребители
Последен потребител: mayarivanova
* Начална Страница Помощ Търси Календар Чат Реклама RSS Вход Регистрация
Svatbata.org  |  За всеки по нещо  |  Кокошарник (Модератор: MЕЙЧЕ)  |  Тема: Подарък за годишнина-юбилей 0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема. « назад напред »
Страници: 1 2 [3] 4 5 Надолу Изпрати тема Печат
Автор Тема: Подарък за годишнина-юбилей  (Прочетена 90183 пъти)
BuBs
наш човек
**
Неактивен Неактивен

"От всички сериозни неща, бракът е най-смешното!"

« Отговори #30 -: 07.08.2006 09:59:12 »

Ами подскажи ни и ти малко де :mrgreen:... Имам пред вид да споделиш с нас негови интереси, хоби, занимания и т.н.
Както вече някъде бях писала... Според мен, ако е табладжия или пък си пада по шах, може да му купите една табла или шах, сега ги има страхотни (от мрамор, от слонова кост, с метален обков, стъклени или нещо такова), която хем ще му е спомен, хем той никога няма да отдели пари, за да си купи такова произведение на изкуството, хем ще играе с удоволствие и винаги ще му пълни душата... Дори може и да му гравирате някакво кратко и многозначително пожелание, зависи разбира се на какъв материал сте се спряли....
- Друго което също ще му е спомен - може да е някакъв много хубав часовник.....
- Ако му направите един албум с ваши снимки - като малки, като гаджета, като годеници, като младоженци, сега, а после да допълните и внуци и ......
- Хубава почивка, дори и да е само за събота и неделя, която да му организирате от до - някъде където винаги е искал да отиде.....
- Ако носи.... халат, някакъв качествен, хубав, оригинален....
- Фотоапарат с който да си запечатва хубави и незабравими моменти...
- Комплект туристически принадлежности, ако обича да ходи нагоре надолу на излети, чист въздух, или пък има виличка или.... Имам пред вид - хубав термос, чаши, хладилна чанта, раница...
- или пък компект за градина - столчета, масичка, (навес, шатра, чадър), барбекю....
Не знам, не се сещам :new78:, ще трябва да ни помогнеш :bowuu:!

... "Ако някоя сграда се срути, има ли значение, че е правена по талантлив чертеж?..."
Elfita
спящ на клавиатурата
Неактивен Неактивен

От: Пловдив

за Зизи ...... :(

« Отговори #31 -: 07.08.2006 10:13:45 »

на Отец Пайсии има магазин за хладно оръжие.Подорете му голям нож с интересен дизайн и надпис на острието-името на рожденика и датата.Този подарък съм го правила на мъж и много се изкефи.Но все пак преценете дали е подходящ за вашия случай  :new78:
« Последна редакция: 07.08.2006 10:40:50 от Elfita » Записан

I'm not lazy. I'm just highly motivated to do nothing. :biddrin:
 5 години

nokep
Администратор
*
Неактивен Неактивен

Audentes Fortuna Iuvat!

« Отговори #32 -: 07.08.2006 10:37:03 »

Благодаря Ви първо за помощта.
Това за луксозната табла не е лошо ,но се чудя в Пловдив къде има магазин за такива неща  :y09:
Ако някой се сети още нещо пишете  :emot2:

siska
мушмурок
*
Неактивен Неактивен

От: Русе

бях хубава булка!!!

« Отговори #33 -: 07.08.2006 11:10:51 »

а защо не направите колаж от най хубавите му снимки или с такива които са му любими и показват важна част от живота му. Ние искахме да направим същото на юбилея на свекъра но не намерихме много снимки , а и нямаше време да ни го направят че късно се сетихме за идеята. Виждала съм такива колажи и да ти кажа ако е направено добре е нещо много мило и съкровенно 50год. от живота ти събрани в рамка :biddrin:

waterfall
мушмурок
*
Неактивен Неактивен

От: София

гр. София

« Отговори #34 -: 07.08.2006 11:30:42 »

Ако си има всичко и незнаеш на какво би се зарадвал в този момент, а не искаш да му подариш вещ, която не си сигурен, че ще намери място в ежедневието му, можеш да го изненадаш с някакъв по - майтапчийски подарък. Например тениска с негова весела снимка или чаша с негова снимка ( тези услуги се предлагат във почти всички фото студиа) придружено със забавна торта в същият дух http://www.nedelya.com и бутилка старо червено вино или добро уиски, а ако пуши и комплект пури. Хем ще е забавно, хем ще е изискано. Успех! :emot2:

Живота е парти, но понякога музиката е кофти!
desitka
спящ на клавиатурата
Неактивен Неактивен

...за любовта, морето и още нещо...

« Отговори #35 -: 05.09.2006 19:30:53 »

Аз да поизтегля темата малко напред, че пред мен дилемата с подаръците за 50-ти РД на родителите ми си стои  :conf:
Сега обаче има и още едно обстоятелство...Баща ми ще навърши 50-тата си година във вечерта на нашата сватба. Тя е вечерна на 11.11, а на 12 е РД на баща ми...Че ще му подаря един прекрасен зет и омъжена първородна дъщеря-хубаво  :razz, но все пак...И милата ми майчица-тя пък е декември...???
Светле, при теб едното вече е минало...какво избра?
Svetla
спящ на клавиатурата
Неактивен Неактивен

От: Перник

Перник

« Отговори #36 -: 15.09.2006 12:02:46 »

Деси, сори за закъснелия отговор  :redface: Купихме наргиле на баща ми, заедно с тютюн и всичко останало нужно за пушене - въглени, фолио, щипка. Зарадва му се. А и на всички ни хареса. Аз не пуша, обаче наргилето пробвах - тютюн с аромат на пъпеш - мммм :y02:
Другите подаръци, които получи - изброявам ги, може някой да се вдъхнови - кафе машина Делонги от мама, барбекю от сестра ми, CD радио за колата от колегите. Много се радва на всичко.

desitka
спящ на клавиатурата
Неактивен Неактивен

« Отговори #37 -: 22.10.2006 08:02:45 »

Ето, че остават по-малко от три седмици до РД на баща ми. Ако ви кажа че още не сме се спряли на подарък сигурно няма да учудя никой  :doh: Трябва спешно да се спра на нещо... Другото, което си мисля сега е, че татко ще направи 50 години във вечерта на нашата сватба-в 00.00 часа предполагам че нашия купон още ще тече. Вие как мислите? Дали да поръчам една торта, която да "се появи" в полунощ или да не смесвам двата празника?  :new78: Как да отбележа РД на татко, без да бъде неприятно или досадно на нашите гости, които на практика нямат отношения към неговия празник?
Иначе ми е дошла една идея...когато и майка направи 50 години (в началото на декември) да им подаря и на двамата венчални халки и за двамата...Те си нямат, защото когато са се женили не са имали възможност, да си вземат халки  :conf: Ими се струва някак си романтично да им подарим ... Знам ли :new78: Не предполагах, че ще бъда чак толкова затруднена... :conf:
Chanel
Редактор
Неактивен Неактивен

няма невъзможни неща

« Отговори #38 -: 22.10.2006 08:09:13 »

desitka идеята ти за тортата е много добра.Не мисля ,че за някой ще е досадно. Аз си мисля , че баща ти ще е много поласкан затова , че го уважавате в този толкова спелиален за вас ден.

Svetla
спящ на клавиатурата
Неактивен Неактивен

От: Перник

Перник

« Отговори #39 -: 24.10.2006 10:37:34 »

desitka идеята ти за тортата е много добра.Не мисля ,че за някой ще е досадно. Аз си мисля , че баща ти ще е много поласкан затова , че го уважавате в този толкова спелиален за вас ден.

И аз мисля така. Моите родители са се женили на същата дата, на която и ние, т.е. на нашата сватба имаха годишнина. В цялата лудница не успяхме да им подарим нищо, но ги поздравихме с песен, която харесват.

desitka
спящ на клавиатурата
Неактивен Неактивен

« Отговори #40 -: 28.01.2007 18:54:04 »

Мили приятели, помагайте  :rolleye:
На 10.02. бабата на мъжа ми има РД и става на цели 75 години. Много искаме да я зарадваме и изненадаме приятно с хубав подарък. Въпросът обаче е с какво??? Идея си нямам какво би се харесало на 75-годишна жена...Тя живее с родителите на мъжа ми, бивша начална учителка е, в сравнително добро здраве и форма предвид възрастта си...Ама и аз как я описах  :rolleye:
Вие имали ли сте повод да подарявате подарък на толкова възрастен човек?
На драго сърце приемам всякакви идеи и предложения  :emot2:
Блонди©
Вещица без метла
Неактивен Неактивен

« Отговори #41 -: 28.01.2007 19:08:18 »

Е тук вече незнам.Тука си го закъсала.Освен някаква дреха др. незнам

Ekaterina
Рекламодател
Неактивен Неактивен

От: Варна

« Отговори #42 -: 28.01.2007 19:09:16 »

Бабата на мъжа ми е на 79 :biddrin: Също е била учителка (и счетоводителка)  :biddrin: Много е готина - на сватбата ми направи няй-голямото шоу - страшно еродирана жена е , но и адски голяма купонджийка  :mrgreen: Много си я обичаме. Та на въпроса - нашето бабе много обича криминални романи (и въобще интересни книги, но кримките най й допадат), майсторка е на торти, кексове и всякакви други десерти, много обича цветя и така..Следователно досега по празници сме й подарявали - книги, ваза, нова хубава форма за торта...за една нова година й оплетох шал от много мека и плътна прежда и много й хареса. Тя също плете много хубаво - племенниците ни са все издокарани с нови сладурски блузки и жилетчици. Та , това е като насока...вие си я знаете най-добре от какво се интересува. Щом е била учителка сигурно й е кеф да чете :biddrin:

Tina&Bo
наш човек
**
Неактивен Неактивен

« Отговори #43 -: 28.01.2007 21:12:38 »

Люлеещ се стол  :wink: или почивка в някой спа център. (то на това и аз бих се зарадвала  :mrgreen:)

ТиТи®
Дива
наш човек
**
Неактивен Неактивен

От: Бургас,морето...сините вълни!!

Щастието е тук!

« Отговори #44 -: 29.01.2007 08:32:00 »

На баба ми която миналата година стана на 70 и подарихме микровълнова.А сем. на вуйчо ми автоматична пералня,защото си нямаше.Много им се радва.

-Усмивки Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства!
Страници: 1 2 [3] 4 5 Нагоре Изпрати тема Печат 
Svatbata.org  |  За всеки по нещо  |  Кокошарник (Модератор: MЕЙЧЕ)  |  Тема: Подарък за годишнина-юбилей « назад напред »
Отиди на:  

БГ Фактор | Е-Телевизор | Ка Студио | Фото забавления | Видео сайтове
erogance | Family-bg.com | igrite.com | koteto.com | Autodata.BG | Онлайн флаш игри

Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Svatbata.org Powered by SMF 1.1.19 SMF © 2006,2007 Simple Machines
Страницата е генерирана за 0.078 секунди с 21 заявки.