01.09.2014 16:39:21Последен член: polina35
Svatbata.org » За всеки по нещо » Козметика, грим, мода, диети, фитнес »  (Модератор: MЕЙЧЕ)Магазин на "Юнона" - къде?
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Магазин на "Юнона" - къде?  (Прочетена 16471 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ani
наш човек
**

Ani barely matters.Ani barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1733
Обичам и съм обичана-безумно съм щаслива!

Магазин на "Юнона" - къде?

« -: 20.07.2009 10:26:58 »

Момичета, моля Ви, ако някой знае къде има фирмен магазин, или въобще къде се продават дрехи с марката "Юнона" да пише! Моля Ви!  :new17: Скоро ходихме на разходка до Ловеч и там за първи път попаднах на техни дрехи - имат уникални рокли   , :y02: аз си купих една късичка, но искам още, а на друго място не съм виждала тази марка.   :cry:
Активен

velvet
яхнал метлата

velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!
Неактивен Неактивен
Публикации: 9365

Отн.: Магазин на "Юнона" - къде?
« Отговор #1 -: 20.07.2009 10:44:17 »

Аз също съм фенка на Юнона, но заради панталоните им, със страхотни кройки са :y33: Опитах се да поровя в сайта им, но открих само онлайн пазаруване, не и магазини по градове. В родния ми град изкарват техни неща на съботния пазар :lol:, колкото и да е странно. В Стара Загора пък в търговския център има клетка, в която продават техни неща. Незнам дали имат самостоятелни магазини обаче :new78: Но наистина са уникални.
Фирмата е димитровградска, да знаеш. Там със сигурност ще има техни магазини :emot2:
Активен
Пухинка
мушмурок
*

Пухинка has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 67
Не бъди копие на другите- светът цени оригиналите!

« Отговор #2 -: 20.07.2009 15:05:28 »

В Пещера има 2 или 3 магазина на центъра, но няма само дрехи на Юнона, има и на други марки. Иначе дрехите на Юнона са супер! :wink:
Активен

На най-важните житейски пътища няма никакви пътни знаци!
Ani
наш човек
**

Ani barely matters.Ani barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1733
Обичам и съм обичана-безумно съм щаслива!

« Отговор #3 -: 20.07.2009 15:12:14 »

asinceto_91, благодаря за отговора!  :cvete:  Не съм очаквала, че ги има в Пещера, много ми е близо, ще скокна до там! :emot2:
ако мога и аз да съм полезна на някой, който ги търси - разбрах, че има тени дрехи в "Маркет център на Кпитан Райчо в Пловдив. Ако мамите от Пловдив са виждали някъде - моля Ви споделете.  :wink:
« Последна редакция: 20.07.2009 15:14:19 от Ani » Активен

Pepi
Вещица без метла
спящ на клавиатурата

Pepi is a rising star!Pepi is a rising star!Pepi is a rising star!Pepi is a rising star!Pepi is a rising star!Pepi is a rising star!
Неактивен Неактивен
Публикации: 5325

« Отговор #4 -: 20.07.2009 15:20:33 »

Aз също съм фен на тази марка както Велвет заради панталоните им. Аз пък си мислех, че фирмата е хасковска, или поне имах цех и в Хасково, но може и да греша. Скоро си мислех да поразпитам родата за техен магазин, но все отлагам. Аз съм си копувла техни дрехи от някои магазини в Хасково, Кърждали, а също така преди имаха сергия на пазара в Димитровград.
Активен

Bianka
плямпало, ама се трае

Bianka barely matters.Bianka barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2147

« Отговор #5 -: 22.07.2009 22:17:51 »

Аз имам зимно палто от къс косъм на марката и сега една черна рокля с презрамки пак на тях си купих, не че е тяхна, просто ми хареса...достъпни са като цена. Зная че имаха преди години /2002,2003г./ магазин в Пловдив до пешеходния мост, но може би отдавна го няма вече .... аз си намирам тяхни стоки в близкия до нас базар  :emot2:
Активен

Пухинка
мушмурок
*

Пухинка has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 67
Не бъди копие на другите- светът цени оригиналите!

« Отговор #6 -: 23.07.2009 16:08:40 »

asinceto_91, благодаря за отговора!  :cvete:  Не съм очаквала, че ги има в Пещера, много ми е близо, ще скокна до там! :emot2:
ако мога и аз да съм полезна на някой, който ги търси - разбрах, че има тени дрехи в "Маркет център на Кпитан Райчо в Пловдив. Ако мамите от Пловдив са виждали някъде - моля Ви споделете.  :wink:

Моля моля... :y41: И трите магазина са на центъра и са близо един до друг. Най-новият магазин е и най-хубавия  :wink: (има само женски дрехи) :emot2:
Активен

На най-важните житейски пътища няма никакви пътни знаци!
marryan
мушмурок
*

marryan has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 81
пловдив

« Отговор #7 -: 23.07.2009 20:36:55 »

в Пловдив има едно магаэинче в квартал "Кючук Париж" кадето има техни стоки.Намира се на ул."Г. Икономов55 отсрещната страна
Активен

човек сам прави себе си
Мишка
новак
*

Мишка has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 26

« Отговор #8 -: 01.09.2009 18:15:13 »

Имаше преди време в Габрово. Сега не съм убедена дали още си е там. Последно беше в сградата на книжарница "Пингвините", в началото на централната пешеходна улица...., но да не излъжа.. :new78:
Активен

eti1812
новак
*

eti1812 has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 41

« Отговор #9 -: 15.10.2009 00:05:12 »

Нека да се включа и аз в темата :wink: Аз също съм голяма фенка на "Юнона" и доста се поизпотих докато намеря техен магазин. В края на месеца сме кумове на една сватба и много държах тоалета ми  да е от "Юнона". :y56: И така случайно на Колухозния пазар открих едно магазинче, където не изцяло да е фирмен но имаше доста неща.Страхотни дрешки има и си взех панталон, сако и риза и съм много доволна. Ако някой се интересува ще му кажа къде точно е магазина.....,понеже виждам, че момичетата които сте се включили в темичката сте главно от доста отдалечен район от Варна :emot2:
Активен
рен
плямпало, ама се трае

рен is working their way up.рен is working their way up.рен is working their way up.
Активен Активен
Публикации: 3584
Две души с едно сърце и още едно малко.....

« Отговор #10 -: 16.10.2009 13:13:27 »

Може ли някоя от вас да даде сайта на Юнона ,че нещо не испявам да го открия?На мен също скоро ми предстои да си купувам костюм , а гледам , че има много добри мнения за тази марка.Аз също имам 2 спортни панталона и съм много доволна.
Активен

eti1812
новак
*

Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: 17.10.2009 00:23:45 »

Това е сайта: http://www.junonafashion.com/
_________________ но поне при мене има нещо проблем и немога да вляза...,дано при теб се получи! :emot2:
Активен
рен
плямпало, ама се трае

рен is working their way up.рен is working their way up.рен is working their way up.
Активен Активен
Публикации: 3584
Две души с едно сърце и още едно малко.....

« Отговор #12 -: 17.10.2009 10:02:43 »

Мерси!Успях да влезна , но май нищо не му разбирам , намерих едни рокли и обувки , но костюми не успях да открия. :sad:
Активен

eti1812
новак
*

Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: 17.10.2009 15:30:37 »

Хубаво е, че поне си успяла да влезеш....аз и толкова не успях :new78:
Активен
Pepi
Вещица без метла
спящ на клавиатурата

Pepi is a rising star!Pepi is a rising star!Pepi is a rising star!Pepi is a rising star!Pepi is a rising star!Pepi is a rising star!
Неактивен Неактивен
Публикации: 5325

« Отговор #14 -: 19.10.2009 21:45:45 »

Това всъщност не е сайт на Юнона. Някой е направил регистрация на саит с това име, но не значи, че сайта е на юнона. Затова ви излизат разни реклами. Те са от google.
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: