22.08.2014 08:53:13Последен член: m_vladkova
Svatbata.org » За всеки по нещо » Козметика, грим, мода, диети, фитнес »  (Модератор: MЕЙЧЕ)Магазин на "Юнона" - къде?
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Магазин на "Юнона" - къде?  (Прочетена 16428 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ani
наш човек
**
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 1733
Обичам и съм обичана-безумно съм щаслива!

Магазин на "Юнона" - къде?

« -: 20.07.2009 10:26:58 »

Момичета, моля Ви, ако някой знае къде има фирмен магазин, или въобще къде се продават дрехи с марката "Юнона" да пише! Моля Ви!  :new17: Скоро ходихме на разходка до Ловеч и там за първи път попаднах на техни дрехи - имат уникални рокли   , :y02: аз си купих една късичка, но искам още, а на друго място не съм виждала тази марка.   :cry:
Активен

velvet
яхнал метлата
Репутация 2
Неактивен Неактивен
Публикации: 9352

Отн.: Магазин на "Юнона" - къде?
« Отговор #1 -: 20.07.2009 10:44:17 »

Аз също съм фенка на Юнона, но заради панталоните им, със страхотни кройки са :y33: Опитах се да поровя в сайта им, но открих само онлайн пазаруване, не и магазини по градове. В родния ми град изкарват техни неща на съботния пазар :lol:, колкото и да е странно. В Стара Загора пък в търговския център има клетка, в която продават техни неща. Незнам дали имат самостоятелни магазини обаче :new78: Но наистина са уникални.
Фирмата е димитровградска, да знаеш. Там със сигурност ще има техни магазини :emot2:
Активен
Пухинка
мушмурок
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 67
Не бъди копие на другите- светът цени оригиналите!

« Отговор #2 -: 20.07.2009 15:05:28 »

В Пещера има 2 или 3 магазина на центъра, но няма само дрехи на Юнона, има и на други марки. Иначе дрехите на Юнона са супер! :wink:
Активен

На най-важните житейски пътища няма никакви пътни знаци!
Ani
наш човек
**
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 1733
Обичам и съм обичана-безумно съм щаслива!

« Отговор #3 -: 20.07.2009 15:12:14 »

asinceto_91, благодаря за отговора!  :cvete:  Не съм очаквала, че ги има в Пещера, много ми е близо, ще скокна до там! :emot2:
ако мога и аз да съм полезна на някой, който ги търси - разбрах, че има тени дрехи в "Маркет център на Кпитан Райчо в Пловдив. Ако мамите от Пловдив са виждали някъде - моля Ви споделете.  :wink:
« Последна редакция: 20.07.2009 15:14:19 от Ani » Активен

Pepi
Вещица без метла
спящ на клавиатурата
Репутация 2
Неактивен Неактивен
Публикации: 5325

« Отговор #4 -: 20.07.2009 15:20:33 »

Aз също съм фен на тази марка както Велвет заради панталоните им. Аз пък си мислех, че фирмата е хасковска, или поне имах цех и в Хасково, но може и да греша. Скоро си мислех да поразпитам родата за техен магазин, но все отлагам. Аз съм си копувла техни дрехи от някои магазини в Хасково, Кърждали, а също така преди имаха сергия на пазара в Димитровград.
Активен

Bianka
плямпало, ама се трае
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 2147

« Отговор #5 -: 22.07.2009 22:17:51 »

Аз имам зимно палто от къс косъм на марката и сега една черна рокля с презрамки пак на тях си купих, не че е тяхна, просто ми хареса...достъпни са като цена. Зная че имаха преди години /2002,2003г./ магазин в Пловдив до пешеходния мост, но може би отдавна го няма вече .... аз си намирам тяхни стоки в близкия до нас базар  :emot2:
Активен

Пухинка
мушмурок
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 67
Не бъди копие на другите- светът цени оригиналите!

« Отговор #6 -: 23.07.2009 16:08:40 »

asinceto_91, благодаря за отговора!  :cvete:  Не съм очаквала, че ги има в Пещера, много ми е близо, ще скокна до там! :emot2:
ако мога и аз да съм полезна на някой, който ги търси - разбрах, че има тени дрехи в "Маркет център на Кпитан Райчо в Пловдив. Ако мамите от Пловдив са виждали някъде - моля Ви споделете.  :wink:

Моля моля... :y41: И трите магазина са на центъра и са близо един до друг. Най-новият магазин е и най-хубавия  :wink: (има само женски дрехи) :emot2:
Активен

На най-важните житейски пътища няма никакви пътни знаци!
marryan
мушмурок
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 81
пловдив

« Отговор #7 -: 23.07.2009 20:36:55 »

в Пловдив има едно магаэинче в квартал "Кючук Париж" кадето има техни стоки.Намира се на ул."Г. Икономов55 отсрещната страна
Активен

човек сам прави себе си
Мишка
новак
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 26

« Отговор #8 -: 01.09.2009 18:15:13 »

Имаше преди време в Габрово. Сега не съм убедена дали още си е там. Последно беше в сградата на книжарница "Пингвините", в началото на централната пешеходна улица...., но да не излъжа.. :new78:
Активен

eti1812
новак
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 41

« Отговор #9 -: 15.10.2009 00:05:12 »

Нека да се включа и аз в темата :wink: Аз също съм голяма фенка на "Юнона" и доста се поизпотих докато намеря техен магазин. В края на месеца сме кумове на една сватба и много държах тоалета ми  да е от "Юнона". :y56: И така случайно на Колухозния пазар открих едно магазинче, където не изцяло да е фирмен но имаше доста неща.Страхотни дрешки има и си взех панталон, сако и риза и съм много доволна. Ако някой се интересува ще му кажа къде точно е магазина.....,понеже виждам, че момичетата които сте се включили в темичката сте главно от доста отдалечен район от Варна :emot2:
Активен
рен
плямпало, ама се трае
Репутация 2
Неактивен Неактивен
Публикации: 3568
Две души с едно сърце и още едно малко.....

« Отговор #10 -: 16.10.2009 13:13:27 »

Може ли някоя от вас да даде сайта на Юнона ,че нещо не испявам да го открия?На мен също скоро ми предстои да си купувам костюм , а гледам , че има много добри мнения за тази марка.Аз също имам 2 спортни панталона и съм много доволна.
Активен

eti1812
новак
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: 17.10.2009 00:23:45 »

Това е сайта: http://www.junonafashion.com/
_________________ но поне при мене има нещо проблем и немога да вляза...,дано при теб се получи! :emot2:
Активен
рен
плямпало, ама се трае
Репутация 2
Неактивен Неактивен
Публикации: 3568
Две души с едно сърце и още едно малко.....

« Отговор #12 -: 17.10.2009 10:02:43 »

Мерси!Успях да влезна , но май нищо не му разбирам , намерих едни рокли и обувки , но костюми не успях да открия. :sad:
Активен

eti1812
новак
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: 17.10.2009 15:30:37 »

Хубаво е, че поне си успяла да влезеш....аз и толкова не успях :new78:
Активен
Pepi
Вещица без метла
спящ на клавиатурата
Репутация 2
Неактивен Неактивен
Публикации: 5325

« Отговор #14 -: 19.10.2009 21:45:45 »

Това всъщност не е сайт на Юнона. Някой е направил регистрация на саит с това име, но не значи, че сайта е на юнона. Затова ви излизат разни реклами. Те са от google.
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: