23.11.2014 10:21:55Последен член: HristoKavalov
Svatbata.org » За всеки по нещо » Козметика, грим, мода, диети, фитнес »  (Модератор: MЕЙЧЕ)Изкуствените мигли - какви да бъдат, колко струват и как се поставят?
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Изкуствените мигли - какви да бъдат, колко струват и как се поставят?  (Прочетена 17843 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
velvet
яхнал метлата

velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!
Неактивен Неактивен
Публикации: 9499

Изкуствените мигли - какви да бъдат, колко струват и как се поставят?

« -: 13.08.2009 23:59:07 »

С търсачката потърсих подобна тема, но не излезе нищо.
Тъй като ми се иска да си сложа на сватбата изкуствени мигли, защото моите са къси, бихте ли си дали мнението какви да пробвам. Плюсове, минуси и всичко въобще.
И ще ми бъде много полезно, ако някой по-вещ обясни как се слагат :redface:

Мисля че темата би била полезна не само на мен, и не само на бъдещите булки.

Мерси предварително! :cvete:
Активен
V.R.
наш човек
**

V.R. has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1658
leptir

Велвет, аз не съм от най-вещите, ама на сватбата бях с мигли. По до някоето време.  :lol:
За това какви точно, не мога да ти кажа. Моите ги взех от козметичен магазин - струваха 10лв. Като ги занесох на гримьора каза, че са екстра. В кутийката имаше малка тубичка с лепило и едни пинсети - явно за поставяне.  
Гримьорът ми ги сложи с негово лепило - силиконово, а-у. Да, но ми се отлепиха по средaта на сватбата. То даже и по-рано, на фотосесията. Бяха се отлепили на половина и аз ги махнах целите. Добре, че беше сложил спирала отгоре. Аз принципно си имам мигли, та о без изкуствените беше добре. Иначе изглежда много яко с изкуствени мигли.  :y01: :y01: :y01:
Съветът ми е при поставяне да се внимава, да се залепват колкото се може по-яко.  :emot2:
Иначе ето едно клипче, което изрових от нета.

Дано съм била полезна!  :y36:
Активен

velvet
яхнал метлата

velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!
Неактивен Неактивен

Мерси, Лептир :y36: Чак сега видях, че някой се е разписвал в темата :y41: И аз навсякъде чета, че проблемът е с отлепването им по някое време, та се чудя...Иначе моите мигли не са чак толкова редки, да речеш, но ефектът с изкуствените, ако са поставени професионално, е много по-силен :y41:
Ще експериментирам някой ден, и без това най-хвалената гримьорка в СТЗ за сватби се оказа, че ми е съседка и живее в нашата кооперация :mrgreen: Ще я помоля да отрепетираме един път това, преди да дойде денят :y33:
Активен
Elfita
спящ на клавиатурата

Elfita is on the verge of being accepted.Elfita is on the verge of being accepted.Elfita is on the verge of being accepted.Elfita is on the verge of being accepted.Elfita is on the verge of being accepted.
Неактивен Неактивен
Публикации: 5224
за Зизи ...... :(

изкуствените мигли за гот.за да се скрие границата между естесвените и изкуствените аз слагам лек черен молив или очна линия на горния клепач.също така първо слагам спирала на естествените си мигли и тогава изкуствените.изкуствените имат номера и са различни видове-виж какво ще си харесаш.продават ги по големите супер маркети.

трика с отлепването е да се сложи повече лепилце,да притисне силно изкуствената мигла,за да се залепи добре.и най-вече си нося в чантичката тубичката с лепилце и пинсетата.в тоалетната си ги оправям  :mrgreen:
Активен

I'm not lazy. I'm just highly motivated to do nothing. :biddrin:
 5 години и 6 м
ivaila
спящ на клавиатурата

ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.
Неактивен Неактивен
Публикации: 7635

Велвет-страхотна тема и много полезна!!  :emot2:
Активен
Танита
спящ на клавиатурата

Танита is on the verge of being accepted.Танита is on the verge of being accepted.Танита is on the verge of being accepted.Танита is on the verge of being accepted.Танита is on the verge of being accepted.
Неактивен Неактивен
Публикации: 4837

Велвет, на сватбата си сестра ми беше с изкуствени мигли, но от тези готовите, които се продават. Ходи в едно козметично студио в София и там й ги правиха, снопче по снопче. Всяко снопче се състоеше от 2-3 косъмчета. Слагаха й ги доста време с някакво специално лепило, между нейните мигли и въобще не си личеше, че има изкуствени. Нейните също са дълги, но с тези ефекта стана мноооооооого добър. Не мръднаха няколко дни. После започнаха да падат косъм по косъм. Малко е трудно свалянето им, защото са поотделно, ама се махат.  :emot2: Съжалявам, че на този компютър нямам снимки, но ще намеря и ще постна тук.
Активен

velvet
яхнал метлата

Неактивен Неактивен

Значи ще пробвам :y33:

Танита, ще чакаме снимките :y41:
Активен
Милена
плямпало, ама се трае

Милена barely matters.Милена barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2582

Аз съм с две ръце за изкуствени мигли за едно такова важно събитие
(може би защото моите са много рехави). Ефекта е страхотен.
Моите на сватбата ми ги сложи гримьорката в деня, в който беше сватбата.
Бяха от тези тип "лентичка", не знам каква марка бяха, но не мръднаха цяла вечер.
А на следващият ден ги махнах с тоалетно мляко.

Ето снимка:

А пък преди година ходих в едно студио и си сложих уж за постоянно изкуствени мигли.
Ефекта пак беше страхотен, но за мен лично беше трудно да се "съобразявам" с тях непрекъснато.
Изтърпях ги 1месец и ходих да ми ги отлепят.

Активен

baronessa1985
плямпало, ама се трае

baronessa1985 is working their way up.baronessa1985 is working their way up.baronessa1985 is working their way up.
Неактивен Неактивен
Публикации: 3552
Мама на най-прекрасните момчета!

Милена, много красиви мигли! Ефекта е поразяващ!
Аз изобщо не се сетих на моята сватба да си сложа  :y41:
Активен

ivaila
спящ на клавиатурата

ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.
Неактивен Неактивен
Публикации: 7635

Миленче-страхотни мигли!!Много добре ти стоят!!  :emot2:
Активен
V.R.
наш човек
**

V.R. has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1658
leptir

Мммм, да , вариантът със снобчетата е идеален.  :emot2:
Активен

Elfita
спящ на клавиатурата

Elfita is on the verge of being accepted.Elfita is on the verge of being accepted.Elfita is on the verge of being accepted.Elfita is on the verge of being accepted.Elfita is on the verge of being accepted.
Неактивен Неактивен
Публикации: 5224
за Зизи ...... :(

Два пъти са ми слагали мигли на снопчета в салон-ужасно щипе докато ги слагат.Ако са зле сложени си личи много,че са изкуствени.Ако е свършена добре работата стоят невероятно.Като махат изкуствените снопчета,падат и част от нашите си мигли :conf:
« Последна редакция: 28.08.2009 19:53:41 от Elfita » Активен

I'm not lazy. I'm just highly motivated to do nothing. :biddrin:
 5 години и 6 м
juli
наш човек
**

juli barely matters.juli barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1986

На сватбата бях с изкуствени мигли. Много харесах идеята на гримьора и ефекта беше страхотен.
Аз винаги бих оставила професионалист да ги избере и сложи. Моите стояха много добре и не мръднаха цял ден.
Активен

"Die verstehen sehr wenig, die nur das verstehen, was sich erklären lässt."
velvet
яхнал метлата

Неактивен Неактивен

Аз съм малко луда глава, та днес се реших и си купих изкуствени мигли. Просто ми се иска да пробвам вкъщи някой почивен ден. Тези са чешки и ги взех от DM:

Активен
Блонди©
Вещица без метла
яхнал метлата

Блонди© hides in shadows.
Неактивен Неактивен
Публикации: 10196

Велвет, аз като видях, че си питала за мигли търсих снмика на точно тази марка мигли. Слагала съм на приятелки ноктите и съм взимала тяхни неща и съм доволна. Но в официалния сайт няма мигли. Т.е. само ноктите са качени като снимки. Помислих, че са  спряли да ги произвеждат. Марката е хубава. това се опитвам да ти кажа с "1 кило" думи.  :lol:

Да покажеш резултата. Аз много харесвам, но никога не съм си слагала. За сватбата ми беше най-големият мерак, но ми излизат ечемици /от нищо/. Просто ме беше страх да не се издуя.  
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: