27.11.2014 09:03:41Последен член: HristoKavalov
Svatbata.org » За всеки по нещо » Козметика, грим, мода, диети, фитнес »  (Модератор: MЕЙЧЕ)Съвет за ластичното стягащо бельо
Страници: [1]   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Съвет за ластичното стягащо бельо  (Прочетена 7951 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Добрева
наш човек
**

Добрева has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1585
...и така...

Съвет за ластичното стягащо бельо

« -: 30.06.2006 08:39:05 »

Ами искам да ви попитам какво мислите за това:http://tvshopk8.com/index.php?s=product&lang=1&prodid=164
« Последна редакция: 30.06.2006 10:27:18 от MЕйче » Активен

MЕЙЧЕ
Finally Found Myself
Главна Вещица
спящ на клавиатурата
*

MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!
Неактивен Неактивен
Публикации: 4994

« Отговор #1 -: 30.06.2006 08:53:31 »

evrobuki, като идея ми изглежда доста добре, обаче дали изпълнението е такова :new78:... Доколкото имам опит с разни такива тв продажби, общо взето се оказва, че не е това, което ти показват, че е. От друга страна пък е 40 лева, ако имаш излишни може да ги прежалиш и да си го поръчаш.
« Последна редакция: 30.06.2006 10:23:55 от MЕйче » Активен

We Cannot Become What We Need To be Remaining What We are!                              http://meicheiscooking.blogspot.com/
Elegance
наш човек
**

Elegance has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 827
Щастлива мама на мадама :)))

« Отговор #2 -: 30.06.2006 08:59:32 »

Ами искам да ви попитам какво мислите за това:http://tvshopk8.com/index.php?s=product&lang=1&prodid=164
Незнам дали мястото е точно тук,но не намерих друга по-подходяща тема,ако прецените я преместете...
Не се връзвай на тези глупости. Аз се подлъгах и си купих колана Sauna Slim и каква беше изненадата като го използвах за първи път. Първо че стоях един час с него и не се изпотих грам и второ кожата ми стана на такива червени петна, като от изгоряло че направо полудях. Добре че успях да го върна. Ти си решаваш, но... :new78:
« Последна редакция: 30.06.2006 10:24:16 от MЕйче » Активен
Svetla
спящ на клавиатурата

Svetla is on the verge of being accepted.Svetla is on the verge of being accepted.Svetla is on the verge of being accepted.Svetla is on the verge of being accepted.Svetla is on the verge of being accepted.
Активен Активен
Публикации: 5207
Перник

« Отговор #3 -: 30.06.2006 10:12:15 »

Незнам дали мястото е точно тук,но не намерих друга по-подходяща тема,ако прецените я преместете...

Момичета, с това НЕ се отслабва. Както се вижда от картинките, то просто стяга тялото. Не знам доколко е удобно и безвредно  :new78:
« Последна редакция: 30.06.2006 10:24:24 от MЕйче » Активен

Шехи
плямпало, ама се трае

Шехи is on the verge of being accepted.Шехи is on the verge of being accepted.Шехи is on the verge of being accepted.Шехи is on the verge of being accepted.Шехи is on the verge of being accepted.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2731

Re: Съвет за ластичното стягащо бельо
« Отговор #4 -: 30.06.2006 10:33:11 »

Не мисля,че тези стягания и притискания водят до нещо добро. :new78:
Поне аз когато съм се опитвала да навра вече поутеснелите си дънки или панталони,започва адски да ме боли корема и не се чувствам добре. :y34:
Активен

Annilein
мушмурок
*

Annilein has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 188

« Отговор #5 -: 30.06.2006 10:52:08 »

Според мен единственото им приложение е ако ти се налага да облечеш нещо по тялото и имаш екстри, които се забелязват и трябва да се поприберат. Обувах веднъж едни такива страстоубийки заради една официална рокля. Не беше неудобно. Но не трябва да се използва често-запарява и притиска, а не мога да си представя, че това не е вредно...
Активен

ТиТи®
Дива
наш човек
**

ТиТи® is working their way up.ТиТи® is working their way up.ТиТи® is working their way up.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1471
Щастието е тук!

« Отговор #6 -: 30.06.2006 18:03:10 »

Фуу честно да си кажа само като гледам и ме заболява всичко Имам чувството че ако си сложа такова нещо ще ми счупи костите.Ужас.
Активен

-Усмивки Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства!
renni
плямпало, ама се трае

renni hides in shadows.
Неактивен Неактивен
Публикации: 3004
Нека да е лято!

« Отговор #7 -: 30.06.2006 23:09:54 »

според мен корем се стяга само с упражнения :y09::new70:
Ако всички тези реклами бяха вярни,отдавна нямаше да има фитнес,пластична хирургия...Аз лично не вярвам в ефективността им  :y34:
Активен

Ако една жена прави всичко за един мъж, значи го е родила.
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните се колебаят!
Страници: [1]   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: