Моля влез или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Име, парола и продължителност на сесията
520118 Мнения в 10438 Теми от 17555 Потребители
Последен потребител: one and only
* Начална Страница Помощ Търси Календар Чат Реклама RSS Вход Регистрация
Svatbata.org  |  За всеки по нещо  |  Козметика, грим, мода, диети, фитнес (Модератор: MЕЙЧЕ)  |  Тема: Съвет за ластичното стягащо бельо 0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема. « назад напред »
Страници: [1] Надолу Изпрати тема Печат
Автор Тема: Съвет за ластичното стягащо бельо  (Прочетена 7676 пъти)
Добрева
наш човек
**
Неактивен Неактивен

От: ПЛОВДИВчанка-дебеланка

...и така...

« -: 30.06.2006 06:39:05 »

Ами искам да ви попитам какво мислите за това:http://tvshopk8.com/index.php?s=product&lang=1&prodid=164
« Последна редакция: 30.06.2006 08:27:18 от MЕйче » Записан

MЕЙЧЕ
Finally Found Myself
Главна Вещица
*
Неактивен Неактивен

От: Nowhere and Anywhere

« Отговори #1 -: 30.06.2006 06:53:31 »

evrobuki, като идея ми изглежда доста добре, обаче дали изпълнението е такова :new78:... Доколкото имам опит с разни такива тв продажби, общо взето се оказва, че не е това, което ти показват, че е. От друга страна пък е 40 лева, ако имаш излишни може да ги прежалиш и да си го поръчаш.
« Последна редакция: 30.06.2006 08:23:55 от MЕйче » Записан

We Cannot Become What We Need To be Remaining What We are!                              http://meicheiscooking.blogspot.com/
neli78
наш човек
**
Неактивен Неактивен

От: София

Щастлива мама на мадама :)))

« Отговори #2 -: 30.06.2006 06:59:32 »

Ами искам да ви попитам какво мислите за това:http://tvshopk8.com/index.php?s=product&lang=1&prodid=164
Незнам дали мястото е точно тук,но не намерих друга по-подходяща тема,ако прецените я преместете...
Не се връзвай на тези глупости. Аз се подлъгах и си купих колана Sauna Slim и каква беше изненадата като го използвах за първи път. Първо че стоях един час с него и не се изпотих грам и второ кожата ми стана на такива червени петна, като от изгоряло че направо полудях. Добре че успях да го върна. Ти си решаваш, но... :new78:
« Последна редакция: 30.06.2006 08:24:16 от MЕйче » Записан

Svetla
спящ на клавиатурата
Неактивен Неактивен

От: Перник

Перник

« Отговори #3 -: 30.06.2006 08:12:15 »

Незнам дали мястото е точно тук,но не намерих друга по-подходяща тема,ако прецените я преместете...

Момичета, с това НЕ се отслабва. Както се вижда от картинките, то просто стяга тялото. Не знам доколко е удобно и безвредно  :new78:
« Последна редакция: 30.06.2006 08:24:24 от MЕйче » Записан

Шехи
плямпало, ама се трае
Неактивен Неактивен

От: София

« Отговори #4 -: 30.06.2006 08:33:11 »

Не мисля,че тези стягания и притискания водят до нещо добро. :new78:
Поне аз когато съм се опитвала да навра вече поутеснелите си дънки или панталони,започва адски да ме боли корема и не се чувствам добре. :y34:

Annilein
мушмурок
*
Неактивен Неактивен

« Отговори #5 -: 30.06.2006 08:52:08 »

Според мен единственото им приложение е ако ти се налага да облечеш нещо по тялото и имаш екстри, които се забелязват и трябва да се поприберат. Обувах веднъж едни такива страстоубийки заради една официална рокля. Не беше неудобно. Но не трябва да се използва често-запарява и притиска, а не мога да си представя, че това не е вредно...

ТиТи®
Дива
наш човек
**
Неактивен Неактивен

От: Бургас,морето...сините вълни!!

Щастието е тук!

« Отговори #6 -: 30.06.2006 16:03:10 »

Фуу честно да си кажа само като гледам и ме заболява всичко Имам чувството че ако си сложа такова нещо ще ми счупи костите.Ужас.

-Усмивки Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства!
renni
плямпало, ама се трае
Неактивен Неактивен

От: Бургас

Нека да е лято!

« Отговори #7 -: 30.06.2006 21:09:54 »

според мен корем се стяга само с упражнения :y09::new70:
Ако всички тези реклами бяха вярни,отдавна нямаше да има фитнес,пластична хирургия...Аз лично не вярвам в ефективността им  :y34:

Ако една жена прави всичко за един мъж, значи го е родила.
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните се колебаят!
Страници: [1] Нагоре Изпрати тема Печат 
Svatbata.org  |  За всеки по нещо  |  Козметика, грим, мода, диети, фитнес (Модератор: MЕЙЧЕ)  |  Тема: Съвет за ластичното стягащо бельо « назад напред »
Отиди на:  

БГ Фактор | Е-Телевизор | Ка Студио | Фото забавления | Видео сайтове
erogance | Family-bg.com | igrite.com | koteto.com | Autodata.BG | Онлайн флаш игри

Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Svatbata.org Powered by SMF 1.1.19 SMF © 2006,2007 Simple Machines
Страницата е генерирана за 0.071 секунди с 22 заявки.