21.10.2014 19:43:00Последен член: mimzik
Svatbata.org » Всичко за сватбата » Моят сватбен ден »  (Модератори: MЕЙЧЕ, Pepi)СВАТБЕНАТА ПРИКАЗКА НА СЕМЕЙСТВО КЪНЕВИ!19.09.2009г.
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНАТА ПРИКАЗКА НА СЕМЕЙСТВО КЪНЕВИ!19.09.2009г.  (Прочетена 5342 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
..'@'...Цвети...'@'...
мушмурок
*

..'@'...Цвети...'@'... has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 259

СВАТБЕНАТА ПРИКАЗКА НА СЕМЕЙСТВО КЪНЕВИ!19.09.2009г.

« -: 23.09.2009 00:02:24 »

Здравейте и от мен най-накрая!
Всичко вече отмина и все едно не е било.Деня мина и замина неусетно.За моя голяма изненада без никакви гафове и отклонения от плана. :sm21:Но нека Ви запозная по подробно.
Деня за младоженците започна в 5.30ч сутринта.Пихме кафе и тръгнах за фризьорката си.Направиха прическата която поисках и бях много доволна.Жената много се постара да не е тя причината да се ядосам заради разпадната прическа.Прибрах се и почнахме грима.Тъй като мен ме вземаха от съшия блок в който беше и младоженеца, чувах музиката като тръгнаха и свиреха докато слизаха към мен.За моя изненада бях много спокойна.Моите приятелки бяха залостили вратат и взеха всичките пари на младежа.Добре плати булката си. :new68:Докато ме обуваше побурзах да го настъпя.Да покажа кой ще е мъжа в семейството! :new62:
Изиграхме хорото пред блока и тръгнахме за ресторанта .Времето се опита да ни изненада и да отнесе украсата (имаше вятър), но благодарение на уменията на фирмата за украсата и на ресторанта на бързо всичо беше организирано и оправено преди да отидем.
изнесеният ритуал беше просто идеален.Много забавен и всички гости се веселиха от сърце.Бяхме избрали весел и Лас Вегас ритуал и стана интересно.
Посрещнаха ни просто приказно.Пуснаха менделсон и ние се движехме бавно.Почуствах се точно като принцеса.
Свекървата се опита да ме излъжес питката но ,аз я предупредих ,че ще го върна на синчето и. :sm33:
Водещия подаде едно шампанско на свекъра да го гърми  за да разберем какво ще е първото му внуче и разбира се трябваше да се падне мъжко.Да се продължи рода , как. :new01:
Пускаха музиката която избрахме и дадохме на водещия и DJя , всичко беше подбрано и на място.Направиха ни няколко игри за забава на гостите.За храна да не говорим, не стигнах до нищо , младоженеца обаче пробва всичко и каза , че са се справили отлично и ще похваля Бриз 2 .
Притесненията ни бяха само , че кума казваше ,че не го бива в танците , а той ни изненада с танците си.Беше атрактивен и бързо излъга и на надиграването с петела.
Всичко беше ОК но накрая като дойде време за букета всички просто паднаха от смях и бяха много изненадани.Първо, че аз бях приготвила 3 букетчета не едно и второ ,че станаха за букета 30 човека.Всички се смяха от сърце.Водещия сподели ,че не е виждал такова нещо до сега.
От страна на Фото и Видео просто нямам думи.Такъв човек не сте виждали.Беше с нас и ни помагаше през цялото време.Беше съпричастен към нашия празник и не седна дори да се нахрани за 5 мин.Снима всеки интересен момент от цялата сватба.Много сме доволни от вниманието му.
Накрая вече донесаха тортата с фоерверки и подарихме 2 парчета на хора които искаме скоро да се оженят и да последват съдбата ни.Останаха изненадани но много щастливи.Поомазахме се малко с торта , но младоженеца повечето я облиза,че обича сладко.
И така дойде края на празника.
На входа  на апартамента ни свекървата беше сложила бяло платно с цветя и здравец за да минем първо ние и да сме много здрави и щастливи!После продължихме с част от гостите у дома , но всички бяха вече уморени и към 12ч си тръгнаха.Ние отидохме в хотела и така дойде края на сватбения ни ден.
Всичко мина неусетно и вече знам ,че ако имахме възможност ще повторим празника.Възползвахме се максимално от всичко и сме много доволни.
Скоро ще направим наш семеен сайт и ще кача линк към него да разгледате! :z187:
Сега искам да искажа нашите благодарности към всички който спомогнаха нашият празник да стане приказка.Това са
Видео-Краси Стоянов-човекът професионалист със голямо сърце,
Водещ-Тито-човекът шоу,пълен с изненади
Алекс-музика до зори
и украса Романтика-красотата за една приказка

НАЙ-ИСКРЕННО БЛАГОДАРИМ НА ВСИЧКИ ,ЧЕ НИ ПОМАГАХТЕ И НИ ПОДКРЕПЯХТЕ ДА НАПРАВИМ И ИЗЖИВЕЕМ НАШАТА ПРИКАЗКА!!!! :z186: :z161:

Това е което мога за разкажа за сега.Всичко беше хубаво но малко, сватбата рябва да е много повече от 5-6 часа

« Последна редакция: 23.09.2009 20:28:40 от cveti_florans » Активен

<br />
eilva
мушмурок
*

eilva has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 241
Happy

Поздравления, чудесно е, че всичко е минало по план! Бъдете много щастливи и нека животът ви бъде изпълнен със сладост :smile:

Активен

lorraine
плямпало, ама се трае

lorraine is working their way up.lorraine is working their way up.lorraine is working their way up.
Неактивен Неактивен
Публикации: 3002
Мъжка мама и мадама

Честито !
Бъдете много щастливи и много влюбени!

чакаме снимките  :mrgreen:
Активен

vivianna
плямпало, ама се трае

vivianna barely matters.vivianna barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2783

Честито Цвети. Бъдете много щастливи и скоро да увеличите членовете на семейството  :loveuu:

П.С. Украсата от Романтика, фирма от Добрич ли е? Много ми е познато като име.
Активен

..'@'...Цвети...'@'...
мушмурок
*

..'@'...Цвети...'@'... has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 259

Viviana от Добрич е.И сме много доволни.Хората се справиха чудесно!
Активен

<br />
poly
наш човек
**

poly has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 812

ЧЕСТИТО БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ,ВЛЮБЕНИ И ДЪЛЪГ СЕМЕЕН ЖИВОТ.
[/color][/size]
Активен

viktoriya
плямпало, ама се трае

viktoriya barely matters.viktoriya barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2045
Само аз съм АЗ!

Честито, Цвети!
Желая ви много любов и хармония, разбирателство и дълъг и щастлив семеен живот!

Активен

vivianna
плямпало, ама се трае

vivianna barely matters.vivianna barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2783

Viviana от Добрич е.И сме много доволни.Хората се справиха чудесно!
И на моята сватба Романтика бе фирмата за украса. Работят наистина перфектно, а евтино, в сравнение с варненските фирми. Много са сладки и ведри хора. Добър избор, Цвети  :emot2:
Активен

reni _805
наш човек
**

reni _805 has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 570
едното слънчице е тук ,а другото грее от небето

Честито младоженци!Бъдете щастливи во век и веков!

Активен

03.08.07-09.08.07г-Липсваш ми детенце!
ZHANA
плямпало, ама се трае

ZHANA barely matters.ZHANA barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2313
златна есен

Честито! Пожелавам ви дълъг, щастлив и спокоен семеен живот!!!
Активен

emili
наш човек
**

emili has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1202

Цвети ЧЕСТИТО!

Нека животът ви бъде колекция от щастие и радост,
а бъдещето - величествена панорама,
изградена от дивните акорди на любовта! :cvete:

чакаме снимки
Активен

Stela Raeva
спящ на клавиатурата

Stela Raeva has a powerful will.Stela Raeva has a powerful will.Stela Raeva has a powerful will.Stela Raeva has a powerful will.Stela Raeva has a powerful will.Stela Raeva has a powerful will.Stela Raeva has a powerful will.
Неактивен Неактивен
Публикации: 6959

Активен
Melisa
плямпало, ама се трае

Melisa barely matters.Melisa barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2181
Детето е щастие, което можеш да вземеш в ръце!

Цвети, честита сватба!

С теб през цялото време подготвяхме сватбите си заедно, обменяхме информация, споделяхме впечатления....В крайна сметка нашият ден настъпи! Сигурна съм, че си била много щастлива булка, както се чувствах и аз на моята сватба!

Пожелавам ви да сте много щастливи заедно, да се обичате и подкрепяте, да си бъдете опора във всичко и много скоро да се чуе детски смях в дома ви!

Чакам снимките ит събитието с огромно нетърпение! :y36:

Активен

elektra
мушмурок
*

elektra has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 81

ЧЕСТИТО!БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ!
Активен

c.r.e.a.m.
наш човек
**

c.r.e.a.m. has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 766

Честито и нека само любов и разбирателство да цари в дългия ви съвместен живот!  :cvete:
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: