30.07.2014 16:06:35Последен член: evgenieva
Svatbata.org » За всеки по нещо » Хоби, занимания и развлечения »  (Модератор: MЕЙЧЕ)"Такъв е животът – Първа брачна нощ" и "Моята приказна сватба" с TV Планета
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: "Такъв е животът – Първа брачна нощ" и "Моята приказна сватба" с TV Планета  (Прочетена 9992 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Марияна Дамянова
Редактор
плямпало, ама се трае
Репутация -1
Неактивен Неактивен
Публикации: 2417
Щастието е пълно с мама, тате, братче и сестриче!

« -: 03.01.2010 16:41:24 »

От вчера 02.12.2009г стартира новия сезон на "Такъв е животът" по BTV с тема "Първа брачна нощ". За съжаление аз пътувах по това време и не можах да гледам първия епизод. Тези, които са го гледали биха ли споделили впечатления? Този сезон има ли силата на сезона "Такъв е животът – Сватбата"?  

А какво ще кажете за "Моята приказна сватба" с TV Планета? Разбрах, че вече е изтеглена двойката за месец януари и репортажи от сватбата ще се излъчат през февруари.

« Последна редакция: 18.01.2010 10:11:43 от Марияна Дамянова » Активен

tediata
спящ на клавиатурата
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 5868
http://tediata.blogspot.com/

аз много исках да го гледам,но заради малкия не можах,гледах само от части и нищо не разбрах :conf:,а ми се струва че беше интересно
Активен

manhatan
мушмурок
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 411

и аз не можах да го гледам ,ще почакам до утре когато ще го качат на сайта на  битивито
Активен

ina_z
наш човек
**
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 1485

Аз го гледах, но очакванията ми бяха други. Все едно продължават със сезона за сватбите. То вярно, че без сватба няма и първа брачна нощ, ама повечето от нещата, които дадоха си бяха свързани със подготовката за тези сватби, а не със "следствието от тях :lol: :wink:"
Активен
Марияна Дамянова
Редактор
плямпало, ама се трае
Репутация -1
Неактивен Неактивен

И аз очаквам да го качат в сайта за да го изгледам.
Честно казано много исках да има втори сезон на "Сватбата", а те излъчиха само повторенията на първия, така че сега с удоволствие ще гледам този сезон. Още повече, че какво толкова може да се излъчи за първата брачна нощ? За някой двойки, да не казвам за повечето си е нощ като нощ, дори липсва интимната част заради едни или други обстоятелства. При нас примерно липсваше. Спахме в хола, аз на единия диван, съпругът ми на другия, а един приятел на земята, на спалнята ни спаха кумовете ни. Та за каква първа брачна нощ да говорим?
Аз се радвам, че наблягат на подготовката и сватбата  :new44: липсваше ми сватбено предаване в ефира.
Активен

Vic
мушмурок
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 371

Аз го гледах, но очакванията ми бяха други. Все едно продължават със сезона за сватбите. То вярно, че без сватба няма и първа брачна нощ, ама повечето от нещата, които дадоха си бяха свързани със подготовката за тези сватби, а не със "следствието от тях :lol: :wink:"
Абсолютно!  :emot2:
Активен

Марияна Дамянова
Редактор
плямпало, ама се трае
Репутация -1
Неактивен Неактивен

Вече са качили на сайта първия епизод, но малкия не ме оставя да го гледам. Ще му се насладя след като си легне  :lol:
Активен

merimna
спящ на клавиатурата
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 5234

То и моите очаквания бяха други,но все пак какво да дадат - да им светят под юргана ли?
Като няма какво да излъчват повече,да не правят нов сезон....
Активен

"Наглеждай сърцето ми- оставих го при теб."
Chanel
Редактор
спящ на клавиатурата
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 5860
няма невъзможни неща

Добре де защо да го именували така. Същото беше и с Шейново и кърмачетата.Абсолютно еднакви.
Активен

Cherissa
спящ на клавиатурата
Репутация 2
Неактивен Неактивен
Публикации: 6411
гуги на меми

Да, и за мен си е направо еднакво със "сватбата". Ама то наистина няма какво да дадат за първата брачна нощ  :new78: Освен приготвени красиви стаи, идеи за декорация, нещо за отпускане..ама ще се изчерпят на 3-тото предаване  :biddrin:
Активен

Марияна Дамянова
Редактор
плямпало, ама се трае
Репутация -1
Неактивен Неактивен

Аз нищо не можах да видя, нещо клипчето, което е качено не се отваря до край и могат да се гледат само първите няколко минути. От това, което видях ми става ясно, че е като сезона със сватбите и въпреки това ако имам възможност ще гледам всеки епизод. Жадувам за сватбено предаване в ефира, но освен "Моята сватба" по СКАТ(което не съм сигурна дали още го дават) май няма друго в момента, а това предаване много го развалиха, поне последно като съм го гледала.
Активен

magi.mv
наш човек
**
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 1070

И за мен не беше това което очаквах, но мисля че в слледващите предавания ще има повече развръзка, сега това беше някак си като ... за начало, иначе наистина не очаквам да дават интимности, но може поне нещо "по така " да се зимисли.
Иначе Чери е права, че поне идейки за декорация може да се натрупат, все пак наближава СВ Валентин :silly:
Активен

green
мушмурок
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 402

На мен честно казано изказванията на младоженица ми се сториха малко ала "селски бек" с извинение. За мен приказки  от типа "Лелеее, шъ тъ побъркам" и "Краката ще ги държим във въздуха" са ми доста неуместни дори и за първа брачна нощ. Лично мнение...
Активен
..'@'...Цвети...'@'...
мушмурок
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 259

Найстина не изпълниха и мойте очаквания.Нещо не му е доизмислено.И единия младоженец беше леееко вулгарен.Другите им поредици бяха много по-добри.Интересна ще е може би сватбата на чужденците като пресъздадат стария обичай за сватба.Така си мисля аз. :new78:
Активен

<br />
lubopitko
плямпало, ама се трае
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 2598
прелитам на ниско

Защо се чудите толкова момичета? Просто са решили да сменят името на предаването, а не концепцията. Както вече сте казали по- горе, няма как да им светят под юргана в първата брачна нощ. Пък и както всички знаем, в повечето случаи първа брачна нощ няма.  :mrgreen:
В утрешният епизод ще участва една моя позната. Ще учи младоженец- французин да играе хоро.  :lol:
П. С. Мен пък ме издразни пияния англичанин.
Активен

Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: