18.12.2014 20:29:05Последен член: pemast
Svatbata.org » За всеки по нещо » Хоби, занимания и развлечения »  (Модератор: blank)"Такъв е животът – Първа брачна нощ" и "Моята приказна сватба" с TV Планета
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: "Такъв е животът – Първа брачна нощ" и "Моята приказна сватба" с TV Планета  (Прочетена 10345 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Марияна Дамянова
Редактор
плямпало, ама се трае

Марияна Дамянова barely matters.Марияна Дамянова barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2524
Щастието е пълно с мама, тате, братче и сестриче!

"Такъв е животът – Първа брачна нощ" и "Моята приказна сватба" с TV Планета

« -: 03.01.2010 15:41:24 »

От вчера 02.12.2009г стартира новия сезон на "Такъв е животът" по BTV с тема "Първа брачна нощ". За съжаление аз пътувах по това време и не можах да гледам първия епизод. Тези, които са го гледали биха ли споделили впечатления? Този сезон има ли силата на сезона "Такъв е животът – Сватбата"?  

А какво ще кажете за "Моята приказна сватба" с TV Планета? Разбрах, че вече е изтеглена двойката за месец януари и репортажи от сватбата ще се излъчат през февруари.

« Последна редакция: 18.01.2010 09:11:43 от Марияна Дамянова » Активен

tediata
спящ на клавиатурата

tediata is a rising star!tediata is a rising star!tediata is a rising star!tediata is a rising star!tediata is a rising star!tediata is a rising star!
Неактивен Неактивен
Публикации: 5868
http://tediata.blogspot.com/

аз много исках да го гледам,но заради малкия не можах,гледах само от части и нищо не разбрах :conf:,а ми се струва че беше интересно
Активен

manhatan
мушмурок
*

manhatan has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 411

и аз не можах да го гледам ,ще почакам до утре когато ще го качат на сайта на  битивито
Активен

ina_z
наш човек
**

ina_z has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1492

Аз го гледах, но очакванията ми бяха други. Все едно продължават със сезона за сватбите. То вярно, че без сватба няма и първа брачна нощ, ама повечето от нещата, които дадоха си бяха свързани със подготовката за тези сватби, а не със "следствието от тях :lol: :wink:"
Активен
Марияна Дамянова
Редактор
плямпало, ама се трае

Неактивен Неактивен

И аз очаквам да го качат в сайта за да го изгледам.
Честно казано много исках да има втори сезон на "Сватбата", а те излъчиха само повторенията на първия, така че сега с удоволствие ще гледам този сезон. Още повече, че какво толкова може да се излъчи за първата брачна нощ? За някой двойки, да не казвам за повечето си е нощ като нощ, дори липсва интимната част заради едни или други обстоятелства. При нас примерно липсваше. Спахме в хола, аз на единия диван, съпругът ми на другия, а един приятел на земята, на спалнята ни спаха кумовете ни. Та за каква първа брачна нощ да говорим?
Аз се радвам, че наблягат на подготовката и сватбата  :new44: липсваше ми сватбено предаване в ефира.
Активен

Vic
мушмурок
*

Vic has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 371

Аз го гледах, но очакванията ми бяха други. Все едно продължават със сезона за сватбите. То вярно, че без сватба няма и първа брачна нощ, ама повечето от нещата, които дадоха си бяха свързани със подготовката за тези сватби, а не със "следствието от тях :lol: :wink:"
Абсолютно!  :emot2:
Активен

Марияна Дамянова
Редактор
плямпало, ама се трае

Неактивен Неактивен

Вече са качили на сайта първия епизод, но малкия не ме оставя да го гледам. Ще му се насладя след като си легне  :lol:
Активен

merimna
спящ на клавиатурата

merimna is on the verge of being accepted.merimna is on the verge of being accepted.merimna is on the verge of being accepted.merimna is on the verge of being accepted.merimna is on the verge of being accepted.
Неактивен Неактивен
Публикации: 5234

То и моите очаквания бяха други,но все пак какво да дадат - да им светят под юргана ли?
Като няма какво да излъчват повече,да не правят нов сезон....
Активен

"Наглеждай сърцето ми- оставих го при теб."
Редактор
спящ на клавиатурата

*** is a rising star!*** is a rising star!*** is a rising star!*** is a rising star!*** is a rising star!*** is a rising star!
Неактивен Неактивен
Публикации: 5892

Добре де защо да го именували така. Същото беше и с Шейново и кърмачетата.Абсолютно еднакви.
Активен
Cherissa
спящ на клавиатурата

Cherissa hides in shadows.
Неактивен Неактивен
Публикации: 6471
гуги на меми

Да, и за мен си е направо еднакво със "сватбата". Ама то наистина няма какво да дадат за първата брачна нощ  :new78: Освен приготвени красиви стаи, идеи за декорация, нещо за отпускане..ама ще се изчерпят на 3-тото предаване  :biddrin:
Активен
Марияна Дамянова
Редактор
плямпало, ама се трае

Неактивен Неактивен

Аз нищо не можах да видя, нещо клипчето, което е качено не се отваря до край и могат да се гледат само първите няколко минути. От това, което видях ми става ясно, че е като сезона със сватбите и въпреки това ако имам възможност ще гледам всеки епизод. Жадувам за сватбено предаване в ефира, но освен "Моята сватба" по СКАТ(което не съм сигурна дали още го дават) май няма друго в момента, а това предаване много го развалиха, поне последно като съм го гледала.
Активен

magi.mv
наш човек
**

magi.mv has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1111

И за мен не беше това което очаквах, но мисля че в слледващите предавания ще има повече развръзка, сега това беше някак си като ... за начало, иначе наистина не очаквам да дават интимности, но може поне нещо "по така " да се зимисли.
Иначе Чери е права, че поне идейки за декорация може да се натрупат, все пак наближава СВ Валентин :silly:
Активен

green
мушмурок
*

green has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 402

На мен честно казано изказванията на младоженица ми се сториха малко ала "селски бек" с извинение. За мен приказки  от типа "Лелеее, шъ тъ побъркам" и "Краката ще ги държим във въздуха" са ми доста неуместни дори и за първа брачна нощ. Лично мнение...
Активен
..'@'...Цвети...'@'...
мушмурок
*

..'@'...Цвети...'@'... has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 259

Найстина не изпълниха и мойте очаквания.Нещо не му е доизмислено.И единия младоженец беше леееко вулгарен.Другите им поредици бяха много по-добри.Интересна ще е може би сватбата на чужденците като пресъздадат стария обичай за сватба.Така си мисля аз. :new78:
Активен

<br />
lubopitko
плямпало, ама се трае

lubopitko barely matters.lubopitko barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2598
прелитам на ниско

Защо се чудите толкова момичета? Просто са решили да сменят името на предаването, а не концепцията. Както вече сте казали по- горе, няма как да им светят под юргана в първата брачна нощ. Пък и както всички знаем, в повечето случаи първа брачна нощ няма.  :mrgreen:
В утрешният епизод ще участва една моя позната. Ще учи младоженец- французин да играе хоро.  :lol:
П. С. Мен пък ме издразни пияния англичанин.
Активен

Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: