Всички турски сериали

<< < (34/45) > >>

Блонди©:
За почитателките на турски сериали.
http://vbox7.com/search/?completed=0&vbox_q=ezel

За пръв път артист така да ми грабне мръсното подсъзнание... Дори преди чичо ми Чарли.  :y30: :y30: :y30:

Филмът е уникален. Задкулисни игри или как едно приятелство и любов прерастват в задкулисна игра, от алчност и жажда за отмъщение... Първите серии са малко тегави, докато се обясни всичко подробно, обаче после става повече от зарибяващ. Едни хотели, казина, Мазератита, Поршета... Костюми, рокли, дрехи... Уникален е. Клипчетата имат субтитри. А музиката е на Тойгар Ишикли, направил музиката и към Листопад.

Yanina_:
Довечера започва по нова от 8 Езел  :sm01:
Аз го гледах с бг субс , ама мисля и с превод да го гледам , серияла е страхотен , много интересен, препоръчвам ви го.

velvet:
Единствения сериал, който съм гледала и от който помня всяка серия, е "Мечтатели". Не е сапунест, макар и да е турски :mrgreen: По-скоро младежки, с нотки на драма и комичност тук там, за цвят. За жалост, по БТв го дадоха до определена серия, а не до края. А финалът вече е заснет в Турция, още миналата година и от БТв са съобщили, че са закупили всички епизоди. Дано да е поне тази година излъчването.

Yanina_:
Цитат на: velvet в 24.01.2012 10:44:33

Единствения сериал, който съм гледала и от който помня всяка серия, е "Мечтатели". Не е сапунест, макар и да е турски :mrgreen: По-скоро младежки, с нотки на драма и комичност тук там, за цвят. За жалост, по БТв го дадоха до определена серия, а не до края. А финалът вече е заснет в Турция, още миналата година и от БТв са съобщили, че са закупили всички епизоди. Дано да е поне тази година излъчването.

Четох че по новия им канал Бтв лейди ще ги дават от началото , но после ще излъчат и новите епизоди на мечтатели.

velvet:
Ехеее, те не стига, че ги повториха миналата година, ами сега ще ги потретят по Лейди-то :y56: Умряла работа. Като се има предвид колко епизоди са, сигурно напролет или лятото ще пуснат финалните...

Навигация

[0] Начало на съобщението

[#] Следваща страница

[*] Предишна страница