Моля влез или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Име, парола и продължителност на сесията
520094 Мнения в 10438 Теми от 17555 Потребители
Последен потребител: one and only
* Начална Страница Помощ Търси Календар Чат Реклама RSS Вход Регистрация
Svatbata.org  |  За всеки по нещо  |  Здравна взаимопомощ (Модератор: MЕЙЧЕ)  |  Тема: Страхотна мускулна треска 0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема. « назад напред »
Страници: [1] Надолу Изпрати тема Печат
Автор Тема: Страхотна мускулна треска  (Прочетена 10051 пъти)
neli78
наш човек
**
Неактивен Неактивен

От: София

Щастлива мама на мадама :)))

« -: 24.07.2006 08:43:12 »

Момичета кажете ми какво да правя. Умирам от болка и едвам ходя. Мускулната треска ми е на горната част на краката.

waterfall
мушмурок
*
Неактивен Неактивен

гр. София

« Отговори #1 -: 24.07.2006 08:52:24 »

За съжаление зная какво да направиш за да предотвратиш появата на мусулна треска, но какво да правиш за да се премахне...... :new78: ....или масаж на мускулите или освен да се облегнеш на старата българска поговорка - "Клин, клин избива" и да се понатовариш още малко с физически упражнения - :y30:

Живота е парти, но понякога музиката е кофти!
ilusion
наш човек
**
Неактивен Неактивен

От: Варна

Варна

« Отговори #2 -: 24.07.2006 08:52:47 »

Upsarin или aspirin c(bayer)-ще трябва да те отпуснат,но няма да стане веднага!Внимавай с натоварването :wink:

Лид
Помощник
*
Неактивен Неактивен

От: тайна

Жена на мъжа си - Монтанска самоДива

« Отговори #3 -: 24.07.2006 10:50:49 »

Хм, трябваше веднага след натоварването на краката да пинеш един аспирин, за да е по лека мускулната треска.
Предложението на waterfall, ще те облекчи до някъде - лек масаж.
Ама както я описваш с тия силни болки, поне два дена ще те държи  :y07:, движи се повече, че като седнеш на едно място съвсем се схващат мускулите  :kissi:

neli78
наш човек
**
Неактивен Неактивен

« Отговори #4 -: 24.07.2006 12:40:44 »

Ох момичета благодаря за съветите, но нищо не помага.  :sm11: Още на същия ден пих аспирин, вчера пак, но днес не се търпи  :sm12:. Ако можете да ме видите с каква походка се придвижвам в офиса , колегите направо ме побъркаха от бъзици  :sm33:. Ама това е пустия застоял живот до какво води. Вече започвам да правя физически упражнения, че следващия път не от 170 стъпала, а от 70 ще се схвана. :341uu:

ilusion
наш човек
**
Неактивен Неактивен

От: Варна

Варна

« Отговори #5 -: 24.07.2006 13:02:08 »

Пий пак neli_ll ,а ако не мине можеш да вземеш и един AULIN-успех с борбата :emot2:

Dani_l
плямпало, ама се трае
Неактивен Неактивен

« Отговори #6 -: 24.07.2006 13:32:38 »

Чаша бира с едно аспиринче-чудесен начин да я предотвратиш...
Но от опит знам, че най-добрия лек за вече образувалата се мускулна е упражнения...
Успех  :y36:
Valia
мушмурок
*
Неактивен Неактивен

Не се сърди на огледалото, ако мутрата ти е крива!

« Отговори #7 -: 31.07.2006 10:04:44 »

За мускулна треска помага единствено българския аспирин-ацитезал. На Байер и др. подобни не помагат. По- добре пийй преди натоварване, ако очакваш мускулна, и веднага след това. Аулинът няма да ти свърши никаква работа в случая, като му мине действието пак ще те боли, а и е вреден за честа употреба.
А за да ти мине по-бързо, трябва да се натовариш пак. Иначе ще те държи 1 седмица

neli78
наш човек
**
Неактивен Неактивен

« Отговори #8 -: 31.07.2006 12:06:44 »

Блатодаря ви момичета за съветите. Вече дъм добре, а за в бъдеще ще взимам превантивни мерки.

BuBs
наш човек
**
Неактивен Неактивен

"От всички сериозни неща, бракът е най-смешното!"

« Отговори #9 -: 04.08.2006 12:50:00 »

На времето докато тренирах какво ли не, когато съм имала много натоварващи тренировки от треньорите си съм запомнила това: веднага след тренировка аспиринче, а щом се добера до вкъщи, веднага душ, който непрекъснато да редувам много топъл-студен, много топъл-студен, като винаги завършваш със студен. След това аспиринче отново в хоризонтално положение, а краката на по-високо. В много тежки случаи, масаж с индовазинче, но на здрав участък кожа.

... "Ако някоя сграда се срути, има ли значение, че е правена по талантлив чертеж?..."
Страници: [1] Нагоре Изпрати тема Печат 
Svatbata.org  |  За всеки по нещо  |  Здравна взаимопомощ (Модератор: MЕЙЧЕ)  |  Тема: Страхотна мускулна треска « назад напред »
Отиди на:  

БГ Фактор | Е-Телевизор | Ка Студио | Фото забавления | Видео сайтове
erogance | Family-bg.com | igrite.com | koteto.com | Autodata.BG | Онлайн флаш игри

Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Svatbata.org Powered by SMF 1.1.19 SMF © 2006,2007 Simple Machines
Страницата е генерирана за 0.065 секунди с 21 заявки.