24.07.2014 19:56:32Последен член: bai_ivan
Svatbata.org » За всеки по нещо » Козметика, грим, мода, диети, фитнес »  (Модератор: MЕЙЧЕ)Магазини за "макси" дами
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Магазини за "макси" дами  (Прочетена 17121 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
desitka
спящ на клавиатурата
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен
Публикации: 5974
...за любовта, морето и още нещо...

« Отговор #15 -: 21.03.2008 20:42:16 »

Предполагам не съм единствената в този размер...Но и да съм, темата поне на мен ще ми е полезна... :y41:
Та...моля, споделете адреси на магазини, в които могат да се намерят хубави дрехи за по-едри и пищни дами... Много ми се ще да съм добре облечена и изглеждаща мама, да нося модерни, актуални тоалети, а не някакви бабешки блузони и черни панталони с ръб  :conf:
Активен
MЕЙЧЕ
Finally Found Myself
Главна Вещица
спящ на клавиатурата
*
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен
Публикации: 4994

Отн.: Магазини за "макси" дами
« Отговор #16 -: 21.03.2008 21:38:36 »

Ааа, Деси, каква "макси" дама си пък ти, хайде сега, все едно не се знаем :y34:
По темата - разнообразие от различни размери има в магазин Oviesse в Сити Центъра - има приятни и симпатични моделчета - рокли, панталони и т.н.
Активен

We Cannot Become What We Need To be Remaining What We are!                              http://meicheiscooking.blogspot.com/
desitka
спящ на клавиатурата
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен

« Отговор #17 -: 21.03.2008 21:58:45 »

Не мисля, че нещо би ми станало там...Отдавна XL и други подобни "буквени" размери не ми стават... В общи линии като размер съм 52 от БГ конфекцията, но не ми се носи само конфекция...не мога в ежедневието си, особено сега по време на майчинството да нося ризи, панталони, костюми... Поне това носех преди бременността, сега вече влизам в дрехите си, но ги опъвам на макс, а и дрехите ми са все за работа в офис, не за разходка в парк...
Търся някакви спортно-елегантни дрехи: по-свободни панталони, туники, шарени рокли и сукмани...нещо такова си представям...
Активен
ilusion
наш човек
**
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен
Публикации: 1493
Варна

« Отговор #18 -: 21.03.2008 22:16:33 »

ЕЕ,написах си поста и се прецака нета.
Деси,искам да ти кажа,че и аз имам проблем с пазаренето,особено на панталони.Но искам също да вметна,че XL,изобщо не отговаря на XL,a са някакви измислени номерации.Аз блузки поръчвам от La redoute,откакто разбрах за него,ама с панталоните ще видим как ще се справя,пак ще ме гледат криво по магазините :neutral:
Активен

desitka
спящ на клавиатурата
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен

« Отговор #19 -: 28.03.2008 22:15:33 »

Бреййййй, вярно,че сме все 'убавици тук, ма никой ли не знае къде мога да намеря по-големи спортно-елегантни дрехи?
Активен
Шуш
наш човек
**
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен
Публикации: 1603

« Отговор #20 -: 29.03.2008 03:25:45 »

И аз се включвам в темата, но по-скоро, за да следя, понеже и аз имам проблеми с намирането на дрехи - особено панталони и дънки. Обиколих един куп магазини и не мога да вляза и в най-големия номер, ужас! Все си мисля, че чак такъв слон-балон не съм, но нещо взех да се отчайвам... накрая ще почна да ходя навсякъде с анцуг и хич няма и да ми дреме...
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: