18.12.2014 18:16:59Последен член: AF
Svatbata.org » За всеки по нещо » Козметика, грим, мода, диети, фитнес »  (Модератор: blank)Магазини за "макси" дами
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Магазини за "макси" дами  (Прочетена 17716 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
desitka
спящ на клавиатурата

desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!
Неактивен Неактивен
Публикации: 5974
...за любовта, морето и още нещо...

Отн.: Магазини за "макси" дами

« Отговор #15 -: 21.03.2008 19:42:16 »

Предполагам не съм единствената в този размер...Но и да съм, темата поне на мен ще ми е полезна... :y41:
Та...моля, споделете адреси на магазини, в които могат да се намерят хубави дрехи за по-едри и пищни дами... Много ми се ще да съм добре облечена и изглеждаща мама, да нося модерни, актуални тоалети, а не някакви бабешки блузони и черни панталони с ръб  :conf:
Активен
Главна Вещица
спящ на клавиатурата
*

blank is leading the good life!blank is leading the good life!blank is leading the good life!blank is leading the good life!blank is leading the good life!blank is leading the good life!blank is leading the good life!blank is leading the good life!blank is leading the good life!blank is leading the good life!blank is leading the good life!
Неактивен Неактивен
Публикации: 4994

« Отговор #16 -: 21.03.2008 20:38:36 »

Ааа, Деси, каква "макси" дама си пък ти, хайде сега, все едно не се знаем :y34:
По темата - разнообразие от различни размери има в магазин Oviesse в Сити Центъра - има приятни и симпатични моделчета - рокли, панталони и т.н.
Активен

We Cannot Become What We Need To be Remaining What We are
desitka
спящ на клавиатурата

desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!
Неактивен Неактивен

« Отговор #17 -: 21.03.2008 20:58:45 »

Не мисля, че нещо би ми станало там...Отдавна XL и други подобни "буквени" размери не ми стават... В общи линии като размер съм 52 от БГ конфекцията, но не ми се носи само конфекция...не мога в ежедневието си, особено сега по време на майчинството да нося ризи, панталони, костюми... Поне това носех преди бременността, сега вече влизам в дрехите си, но ги опъвам на макс, а и дрехите ми са все за работа в офис, не за разходка в парк...
Търся някакви спортно-елегантни дрехи: по-свободни панталони, туники, шарени рокли и сукмани...нещо такова си представям...
Активен
ilusion
наш човек
**

ilusion has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1493
Варна

« Отговор #18 -: 21.03.2008 21:16:33 »

ЕЕ,написах си поста и се прецака нета.
Деси,искам да ти кажа,че и аз имам проблем с пазаренето,особено на панталони.Но искам също да вметна,че XL,изобщо не отговаря на XL,a са някакви измислени номерации.Аз блузки поръчвам от La redoute,откакто разбрах за него,ама с панталоните ще видим как ще се справя,пак ще ме гледат криво по магазините :neutral:
Активен

desitka
спящ на клавиатурата

Неактивен Неактивен

« Отговор #19 -: 28.03.2008 21:15:33 »

Бреййййй, вярно,че сме все 'убавици тук, ма никой ли не знае къде мога да намеря по-големи спортно-елегантни дрехи?
Активен
Шуш
наш човек
**

Шуш has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1603

« Отговор #20 -: 29.03.2008 02:25:45 »

И аз се включвам в темата, но по-скоро, за да следя, понеже и аз имам проблеми с намирането на дрехи - особено панталони и дънки. Обиколих един куп магазини и не мога да вляза и в най-големия номер, ужас! Все си мисля, че чак такъв слон-балон не съм, но нещо взех да се отчайвам... накрая ще почна да ходя навсякъде с анцуг и хич няма и да ми дреме...
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: