28.11.2014 18:55:01Последен член: HidAn
Svatbata.org » Всичко за сватбата » Моят сватбен ден »  (Модератори: MЕЙЧЕ, Pepi)MOIATA GOLIAMA BALGARO ITALIANSKA SVATBA:)))))
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: MOIATA GOLIAMA BALGARO ITALIANSKA SVATBA:)))))  (Прочетена 5833 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ana
новак
*

ana has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 16

MOIATA GOLIAMA BALGARO ITALIANSKA SVATBA:)))))

« -: 06.08.2006 22:14:08 »

Zdraveite priatelki. Znam che ne sam poseshtavala mnogo saita i s povecheto ot vas ne sam imala shtastieto da obmeniam mnenia, kritiki i opit, no vednaj chetoh pisania na niakoi ot vas, v koito prizovavahte ech omajenite da ne spirat da se vkliuchvat vav foruma. Taka che reshih da spodelia s vas pone malko ot valneniata i radosta na moia veche izminal svatben den. Svatbata se sastoia na 30.07.2006..kakvo da vi kaja...beshe izkliuchitelno vesel den. Ne me presledvaha nikakvi pritesnenia po nikakav povod, sutrinta se sabudih i daje izgledah edin film na Stephan King. Jelezno spokoistvie, vsichki mi se uchudvat, no pak zashto vsiaka bulka triabva da izpada v trans ot valnenie. Tochno predi da izlezem navan, zapochna da vali silno, no dori i tova ne moja da razklati spokoisvieto mi, az biah prosto shtastliva. V ritualnata zala se okaza che bashta mi e zabravil shampanskoto i chashite, no kakto i da. Tai kato biahme zakasniali dosta, ostanalite madojenci se okaza che triabva da pochakat na dajda ili v kolite si dokato mine nashia red. Ta uspiahme da iadosame i drugite. Po vreme na ceremoniata, bashta mi se namesi i prekasna gospojata , koiato mejd drugoto govoreshe kato na pogrebenie, bez nikakva intonacia.Toi ia prekasna za da prizove niakoi da prevejda na italianski na mladojeneza. S dve dumi goliam kupon. Posle beshe carkvata, tam vsichko beshe briliantno i nakraia Sheraton...klasika v janra. Ako niakoi jelae da vidi snimki ot svatbata, moje da poseti site www.bgphoto.net i v praznoto pole da popalni AnGiAr. Ot liavo ima papka nozze-svatba kadeto sa povecheto snimki.

Izviniavam se predvaritelno che ne pisha na kiriliza, no tuk niamam, imam samo latiniza.

Pojelavam uspeh na vsichki badeshti bulki i poveche have fun otkolkoto trevogi okolo organizaciata.

Blagodaria na vsichki za pomoshta v momentite v koito mi triabvashe savet, mislia che tozi forum i vsichki vie ste mnogo poveche ot edin veren piatel ili niakakva si svatbena agenzia.

Da vi kaja chestno...bih se omajvala vseki den za moia maj i bih prejiviavala oshte i oshte nashia prekrasen den.

Hey..i da ne si mislite che shte se otarvete ot men. Az shte prodaljavam da sam tuk.

Uspeh,

Ciao i celuvki

Превод :
Здравейте приателки. Знам че не сам посещавала много саита и с повечето от вас не сам имала щастието да обмениам мнениа, критики и опит, но веднаж четох писаниа на ниакои от вас, в които призовавахте еч омажените да не спират да се вклиучват вав форума. Така че реших да споделиа с вас поне малко от валнениата и радоста на моиа вече изминал сватбен ден. Сватбата се състоя на 30.07.2006..какво да ви кажа...беше изключително весел ден. Не ме преследваха никакви притеснениа по никакав повод, сутринта се сабудих и даже изгледах един филм на Степхан Кинг. Желязно спокойствие, всички ми се учудват, но пак защо всяка булка триява да изпада в транс от вълнение. Точно преди да излезем на вън, започна да вали силно, но дори и това не можа да разклати спокоисвието ми, аз биах просто щастлива. В ритуалната зала се оказа че баща ми е забравил шампанското и чашите, но както и да. Таи като биахме закасниали доста, останалите мадоженци се оказа че триабва да почакат на дажда или в колите си докато мине нашиа ред. Та успиахме да иадосаме и другите. По време на церемониата, баща ми се намеси и прекасна госпожата , коиато межд другото говореше като на погребение, без никаква интонациа.Тои иа прекасна за да призове ниакои да превежда на италиански на младоженеза. С две думи голиам купон. После беше царквата, там всичко беше брилиантно и накраиа Шератон...класика в жанра. Ако ниакои желае да види снимки от сватбата, може да посети сите www.bgphoto.net и в празното поле да попални АнГиАр. От лиаво има папка ноззе-сватба кадето са повечето снимки.
Извинявам се предварително че не пиша на кирилиза, но тук нямам, имам само латиница.

Пожелавам успех на всички бадещи булки и повече хаве фун отколкото тревоги около организациата.
Благодаря на всички за помоща в моментите в които ми триабваше съвет, мисля че този форум и всички вие сте много повече от един верен пиятел или някаква си сватбена агенциа.
Да ви кажа честно...бих се омажвала всеки ден за моя мъж и бих преживиявала още и още нашя прекрасен ден.

Хей..и да не си мислите че ще се отървете от мен. Аз ще продалжавам да съм тук.

Успех,

Чао и целувки
« Последна редакция: 30.11.2006 13:53:09 от charming » Активен
Teddy
наш човек
**

Teddy is working their way up.Teddy is working their way up.Teddy is working their way up.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1400
Щастливо омъжена жена, която е много обичана!

Re: MOIATA GOLIAMA BALGARO ITALIANSKA SVATBA:)))))
« Отговор #1 -: 06.08.2006 22:39:34 »

Честито, Ани и горчиво,
много хубава и стилна булка си била,
много нежна и чаровна :emot2:.
Много любов, здраве, щастие и късмет
и скоро едно българо-италианче да огрее дома ви :y02:.
Активен

Ofi
наш човек
**

Ofi has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1063

« Отговор #2 -: 07.08.2006 00:11:20 »

Много сладка сватба,а фотографа да не е този от църквата"Св Неделя",защото много ми напомня?Иначе сестра ми и зет ми ги венчаха същите попове,този младия,дето нон-стоп се усмихва го помня още. :biddrin:
Активен
ilusion
наш човек
**

ilusion has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1493
Варна

« Отговор #3 -: 07.08.2006 08:58:58 »

Честито Ани-страхотни сте двамата,да сте живи и здрави и много да се обичате :married: :married: :married:
Активен

Dime
мушмурок
*

Dime has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 235
Булка бях, сега искам бебче в люлка!

« Отговор #4 -: 07.08.2006 13:54:15 »

:married: ЧЕСТИТО,АНИ :married:
Пожелавам ви-щастлив,безоблачен и хармоничен семеен живот.Обичайте се винаги и нека скоро да се радвате на плод на вашата любов. :kissi: :married: :loveuu:
Активен

Бургас, морето, сините вълни.....................
Svetla
спящ на клавиатурата

Svetla is on the verge of being accepted.Svetla is on the verge of being accepted.Svetla is on the verge of being accepted.Svetla is on the verge of being accepted.Svetla is on the verge of being accepted.
Неактивен Неактивен
Публикации: 5209
Перник

« Отговор #5 -: 07.08.2006 16:01:51 »

Честито, Ани! Прекрасни сте! Прекрасна сватба! Бъдете безкрайно щастливи заедно!
Активен

BuBs
наш човек
**

BuBs barely matters.BuBs barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1899
"От всички сериозни неща, бракът е най-смешното!"

« Отговор #6 -: 07.08.2006 16:14:16 »

Честито и от мен :cvete:!
Нямаше как да не ти честитя и аз - еми ти си страшно красива, не се сдържах, трябваше да те поздравя :bowuu:. Страхотни снимки :wink:!

ЧЕСТИТО, НАЗДРАВЕ и ГОРЧИВО!!!

Бъдете много щастливи заедно, много дълги години, през които нито за миг да не се усъмните дали си е струвало!!!
Активен

... "Ако някоя сграда се срути, има ли значение, че е правена по талантлив чертеж?..."
ana
новак
*

ana has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 16

« Отговор #7 -: 07.08.2006 20:44:43 »

Blagodaria na vsichki vas ot sarce. Chestno kazano ne viarvah che shte me razchuvstvate taka silno. Sas sapruga mi chetohme s goliam kef vashite pojelania. Strahotni ste!!!! :emot2: :y36:
Edno goliamo Blagodaria Grazie za vas.
Активен
ani4ka
мушмурок
*

ani4ka has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 384

« Отговор #8 -: 07.08.2006 21:18:28 »

Честито и от мен :biddrin: Много красива булка си била  :sm25: Винаги да сте толкова щастливи и да се обичате както в деня на сватбата ви.
Активен
AvvА
мушмурок
*

AvvА has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 466
Там където мечтите се сбъдват....

« Отговор #9 -: 07.08.2006 21:47:37 »

Честито!  :cvete: :cvete: :cvete:Много любов и щастие. Ана, била си наистина невероятно красива булка.
Активен

Ако падна искам да знам, че е защото съм скочила, а не защото някой ме е бутнал!!!
__EtnA__
мушмурок
*

__EtnA__ has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 472
Пловдивчанка HeYkpoTuMa, изгубена във Варна...

« Отговор #10 -: 08.08.2006 12:28:46 »

Великолепна булка, невероятно стилна. :sm25:
Активен

"...възможностите съществуват, за да се възползваш от тях."

[img width=250]http://lines.kukuzya.ru/10_18_12450604730.62
alexia
мушмурок
*

alexia has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 140
София

« Отговор #11 -: 08.08.2006 13:12:28 »

Честито и от мен!

Бъдете все така лъчезарни и се обичайте и занапред!

:loveuu:
Активен

emilia
наш човек
**

emilia has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 579
СОФИЯ

« Отговор #12 -: 08.08.2006 14:07:09 »

ЧЕСТИТО,АНИ !!! :sm25:
Активен

Fifi
плямпало, ама се трае

Fifi is a rising star!Fifi is a rising star!Fifi is a rising star!Fifi is a rising star!Fifi is a rising star!Fifi is a rising star!
Неактивен Неактивен
Публикации: 3307
В сърцето на трима мъже :)

« Отговор #13 -: 08.08.2006 16:07:27 »

Честито и аз се присъединявам към останалите мнения-страхотна булка си била :biddrin:
Активен

NadiA
плямпало, ама се трае

NadiA barely matters.NadiA barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2327
Щастието е в нас самите

« Отговор #14 -: 09.08.2006 11:46:20 »

Прекрасна си! Стилна, карсива : )
Виждам, че и дъждец ви е повалял- така, че дай Боже цял живот по вода да ви върви!
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: