31.07.2014 00:13:55Последен член: evgenieva
Svatbata.org » Всичко за сватбата » Моят сватбен ден »  (Модератори: MЕЙЧЕ, Pepi)MOIATA GOLIAMA BALGARO ITALIANSKA SVATBA:)))))
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: MOIATA GOLIAMA BALGARO ITALIANSKA SVATBA:)))))  (Прочетена 5775 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ana
новак
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 16

« -: 06.08.2006 23:14:08 »

Zdraveite priatelki. Znam che ne sam poseshtavala mnogo saita i s povecheto ot vas ne sam imala shtastieto da obmeniam mnenia, kritiki i opit, no vednaj chetoh pisania na niakoi ot vas, v koito prizovavahte ech omajenite da ne spirat da se vkliuchvat vav foruma. Taka che reshih da spodelia s vas pone malko ot valneniata i radosta na moia veche izminal svatben den. Svatbata se sastoia na 30.07.2006..kakvo da vi kaja...beshe izkliuchitelno vesel den. Ne me presledvaha nikakvi pritesnenia po nikakav povod, sutrinta se sabudih i daje izgledah edin film na Stephan King. Jelezno spokoistvie, vsichki mi se uchudvat, no pak zashto vsiaka bulka triabva da izpada v trans ot valnenie. Tochno predi da izlezem navan, zapochna da vali silno, no dori i tova ne moja da razklati spokoisvieto mi, az biah prosto shtastliva. V ritualnata zala se okaza che bashta mi e zabravil shampanskoto i chashite, no kakto i da. Tai kato biahme zakasniali dosta, ostanalite madojenci se okaza che triabva da pochakat na dajda ili v kolite si dokato mine nashia red. Ta uspiahme da iadosame i drugite. Po vreme na ceremoniata, bashta mi se namesi i prekasna gospojata , koiato mejd drugoto govoreshe kato na pogrebenie, bez nikakva intonacia.Toi ia prekasna za da prizove niakoi da prevejda na italianski na mladojeneza. S dve dumi goliam kupon. Posle beshe carkvata, tam vsichko beshe briliantno i nakraia Sheraton...klasika v janra. Ako niakoi jelae da vidi snimki ot svatbata, moje da poseti site www.bgphoto.net i v praznoto pole da popalni AnGiAr. Ot liavo ima papka nozze-svatba kadeto sa povecheto snimki.

Izviniavam se predvaritelno che ne pisha na kiriliza, no tuk niamam, imam samo latiniza.

Pojelavam uspeh na vsichki badeshti bulki i poveche have fun otkolkoto trevogi okolo organizaciata.

Blagodaria na vsichki za pomoshta v momentite v koito mi triabvashe savet, mislia che tozi forum i vsichki vie ste mnogo poveche ot edin veren piatel ili niakakva si svatbena agenzia.

Da vi kaja chestno...bih se omajvala vseki den za moia maj i bih prejiviavala oshte i oshte nashia prekrasen den.

Hey..i da ne si mislite che shte se otarvete ot men. Az shte prodaljavam da sam tuk.

Uspeh,

Ciao i celuvki

Превод :
Здравейте приателки. Знам че не сам посещавала много саита и с повечето от вас не сам имала щастието да обмениам мнениа, критики и опит, но веднаж четох писаниа на ниакои от вас, в които призовавахте еч омажените да не спират да се вклиучват вав форума. Така че реших да споделиа с вас поне малко от валнениата и радоста на моиа вече изминал сватбен ден. Сватбата се състоя на 30.07.2006..какво да ви кажа...беше изключително весел ден. Не ме преследваха никакви притеснениа по никакав повод, сутринта се сабудих и даже изгледах един филм на Степхан Кинг. Желязно спокойствие, всички ми се учудват, но пак защо всяка булка триява да изпада в транс от вълнение. Точно преди да излезем на вън, започна да вали силно, но дори и това не можа да разклати спокоисвието ми, аз биах просто щастлива. В ритуалната зала се оказа че баща ми е забравил шампанското и чашите, но както и да. Таи като биахме закасниали доста, останалите мадоженци се оказа че триабва да почакат на дажда или в колите си докато мине нашиа ред. Та успиахме да иадосаме и другите. По време на церемониата, баща ми се намеси и прекасна госпожата , коиато межд другото говореше като на погребение, без никаква интонациа.Тои иа прекасна за да призове ниакои да превежда на италиански на младоженеза. С две думи голиам купон. После беше царквата, там всичко беше брилиантно и накраиа Шератон...класика в жанра. Ако ниакои желае да види снимки от сватбата, може да посети сите www.bgphoto.net и в празното поле да попални АнГиАр. От лиаво има папка ноззе-сватба кадето са повечето снимки.
Извинявам се предварително че не пиша на кирилиза, но тук нямам, имам само латиница.

Пожелавам успех на всички бадещи булки и повече хаве фун отколкото тревоги около организациата.
Благодаря на всички за помоща в моментите в които ми триабваше съвет, мисля че този форум и всички вие сте много повече от един верен пиятел или някаква си сватбена агенциа.
Да ви кажа честно...бих се омажвала всеки ден за моя мъж и бих преживиявала още и още нашя прекрасен ден.

Хей..и да не си мислите че ще се отървете от мен. Аз ще продалжавам да съм тук.

Успех,

Чао и целувки
« Последна редакция: 30.11.2006 14:53:09 от charming » Активен
Teddy
наш човек
**
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 1400
Щастливо омъжена жена, която е много обичана!

Re: MOIATA GOLIAMA BALGARO ITALIANSKA SVATBA:)))))
« Отговор #1 -: 06.08.2006 23:39:34 »

Честито, Ани и горчиво,
много хубава и стилна булка си била,
много нежна и чаровна :emot2:.
Много любов, здраве, щастие и късмет
и скоро едно българо-италианче да огрее дома ви :y02:.
Активен

Ofi
наш човек
**
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 1061

« Отговор #2 -: 07.08.2006 01:11:20 »

Много сладка сватба,а фотографа да не е този от църквата"Св Неделя",защото много ми напомня?Иначе сестра ми и зет ми ги венчаха същите попове,този младия,дето нон-стоп се усмихва го помня още. :biddrin:
Активен
ilusion
наш човек
**
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 1493
Варна

« Отговор #3 -: 07.08.2006 09:58:58 »

Честито Ани-страхотни сте двамата,да сте живи и здрави и много да се обичате :married: :married: :married:
Активен

Dime
мушмурок
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 235
Булка бях, сега искам бебче в люлка!

« Отговор #4 -: 07.08.2006 14:54:15 »

:married: ЧЕСТИТО,АНИ :married:
Пожелавам ви-щастлив,безоблачен и хармоничен семеен живот.Обичайте се винаги и нека скоро да се радвате на плод на вашата любов. :kissi: :married: :loveuu:
Активен

Бургас, морето, сините вълни.....................
Svetla
спящ на клавиатурата
Репутация 4
Неактивен Неактивен
Публикации: 5060
Перник

« Отговор #5 -: 07.08.2006 17:01:51 »

Честито, Ани! Прекрасни сте! Прекрасна сватба! Бъдете безкрайно щастливи заедно!
Активен

BuBs
наш човек
**
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 1899
"От всички сериозни неща, бракът е най-смешното!"

« Отговор #6 -: 07.08.2006 17:14:16 »

Честито и от мен :cvete:!
Нямаше как да не ти честитя и аз - еми ти си страшно красива, не се сдържах, трябваше да те поздравя :bowuu:. Страхотни снимки :wink:!

ЧЕСТИТО, НАЗДРАВЕ и ГОРЧИВО!!!

Бъдете много щастливи заедно, много дълги години, през които нито за миг да не се усъмните дали си е струвало!!!
Активен

... "Ако някоя сграда се срути, има ли значение, че е правена по талантлив чертеж?..."
ana
новак
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 16

« Отговор #7 -: 07.08.2006 21:44:43 »

Blagodaria na vsichki vas ot sarce. Chestno kazano ne viarvah che shte me razchuvstvate taka silno. Sas sapruga mi chetohme s goliam kef vashite pojelania. Strahotni ste!!!! :emot2: :y36:
Edno goliamo Blagodaria Grazie za vas.
Активен
ani4ka
мушмурок
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 384

« Отговор #8 -: 07.08.2006 22:18:28 »

Честито и от мен :biddrin: Много красива булка си била  :sm25: Винаги да сте толкова щастливи и да се обичате както в деня на сватбата ви.
Активен
AvvА
мушмурок
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 466
Там където мечтите се сбъдват....

« Отговор #9 -: 07.08.2006 22:47:37 »

Честито!  :cvete: :cvete: :cvete:Много любов и щастие. Ана, била си наистина невероятно красива булка.
Активен

Ако падна искам да знам, че е защото съм скочила, а не защото някой ме е бутнал!!!
__EtnA__
мушмурок
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 472
Пловдивчанка HeYkpoTuMa, изгубена във Варна...

« Отговор #10 -: 08.08.2006 13:28:46 »

Великолепна булка, невероятно стилна. :sm25:
Активен

"...възможностите съществуват, за да се възползваш от тях."

[img width=250]http://lines.kukuzya.ru/10_18_12450604730.62
alexia
мушмурок
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 140
София

« Отговор #11 -: 08.08.2006 14:12:28 »

Честито и от мен!

Бъдете все така лъчезарни и се обичайте и занапред!

:loveuu:
Активен

emilia
наш човек
**
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 579
СОФИЯ

« Отговор #12 -: 08.08.2006 15:07:09 »

ЧЕСТИТО,АНИ !!! :sm25:
Активен

Fifi
плямпало, ама се трае
Репутация 6
Неактивен Неактивен
Публикации: 3284
В сърцето на трима мъже :)

« Отговор #13 -: 08.08.2006 17:07:27 »

Честито и аз се присъединявам към останалите мнения-страхотна булка си била :biddrin:
Активен

NadiA
плямпало, ама се трае
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 2327
Щастието е в нас самите

« Отговор #14 -: 09.08.2006 12:46:20 »

Прекрасна си! Стилна, карсива : )
Виждам, че и дъждец ви е повалял- така, че дай Боже цял живот по вода да ви върви!
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: