24.11.2014 18:34:17Последен член: HristoKavalov
Svatbata.org » Таз година булка, догодина люлка » Бебче расте под сърцето на мама »  (Модератори: Pepi, Блонди©)Как му казахте, че сте бременна?
Страници: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 20   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Как му казахте, че сте бременна?  (Прочетена 53185 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ofi
наш човек
**

Ofi has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1061

Отн.: Как му казахте, че сте бременна?

« Отговор #15 -: 15.09.2006 11:38:42 »

Направих теста и е отрицателен, а ми закъснява вече 8 дни. Направао вече незнам. :new70: В понеделник след интервюто ще си запиша час при гинеколог. Щом не ми е дошло все още има шанс. Доста хора ми казват, да не вярвам на 100% на теста, тъй че ще видим.
Моя доктор ми беше казал,че ако е отрицателен има някакъв шанс да лъже,но положителен ли е - 100% е истина. :emot2:
(извинете за оффчето :redface:)
« Последна редакция: 15.09.2006 11:40:40 от Ofi » Активен
Невидима
спящ на клавиатурата

Невидима hides in shadows.
Неактивен Неактивен
Публикации: 5405

« Отговор #16 -: 17.09.2006 12:14:48 »

Днес си направих тест за бременност и се показаха 2 черти!
Не мога да го повярвам, на никой не искам да казвам, преди да съм отишла на преглед при лекарката ми, което може да стане не по-рано от утре или във вторник.
Проблемът е, че искам да споделя с много от приятелките си, но мисля, че е редно половинката ми да научи най-напред.
А той е в командировка.
Не знам кога ще отида при него, но няма да е по-скоро от 10дни, а може и повече да са. И просто не знам как да му кажа т.е. как да скрия от него до този момент, защото изобщо не ми се иска да му го казвам по телефона, искам да съм до него в този момент, защото и без това му е криво, че е далече и сам  :new78:
А и той като повечето ваши мъже ми следи цикъла и вчера пак ме пита кога ще ми дойде и дали не ми закъснява много...

Както казах, вие сте първите, на които споделям НОВИНАТА, още не мога да повярвам и не смея да се зарадвам, много ми е странно.
Дайде съвет как да му кажа?Дали няма да се сърди, ако го излъжа, че ми е дошло, а седмица по-късно, като отида при него му съобщя, че ще става баща...
По-объркана не знам дали съм била до сега.... :y06:

п.с. ако се наложи да му кажа по телефона и го знам какъв е, ще се вдигне да си дойде за една нощ и само ще го мисля как ще пътува и че ще остави работата... , това е само една от причините да искам да му го кажа като се видим... :loveuu:
« Последна редакция: 17.09.2006 12:17:09 от Невидима » Активен
Ofi
наш човек
**

Ofi has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1061

« Отговор #17 -: 17.09.2006 16:09:19 »

Аз все нямам търпение да му казвам всичко и щях да му кажа още по телефона,пък като реши да си идва,здраве.  :mrgreen:И честито!!! :cvete: :cvete: :cvete:
Активен
ani4ka
мушмурок
*

ani4ka has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 384

« Отговор #18 -: 17.09.2006 18:40:44 »

честито за  :efp: дано теста не е излъгал и да си имате едно здарво бебе.
Аз на твое място бих изчакала до момента в които ще се видим  да му кажа за да мога да видя усмивката му в този момента, а и според мен това е твърде важна новина за да се съобщи по телефона. А за това, че е питал за цикъла ти вариантите са или да го излъжеш че ти е дошло, или да кажеш че ти закъснява но още е рано и във всеки един момент може да ти дойде. (предполагам че радостта от новината след това няма да му позволи да ти се разсърди че си излъгала преди това) Успех  :emot2:
Активен
ТиТи®
Дива
наш човек
**

ТиТи® is working their way up.ТиТи® is working their way up.ТиТи® is working their way up.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1471
Щастието е тук!

« Отговор #19 -: 17.09.2006 19:09:21 »

Ето какво ще направя аз.Когато се усъмня,няма да му казвам.Ще си направя скришом тест.Ако е положителен няма да се задоволя с резултата и ще ида на лекар.Ако потвърди пътьом към вкъщи ще купя нещо бебешко.Ще му го подаря с думите :"Мило ще ставаш татко!" или нещо от този сорт,в зависимост какво ще ми дойде. :new78:Знам че в такива случаи никоя от вас няма търпение да каже на мъжа си новината...но аз колкото и да нямам търпение ще се сдържа.Искам да го изненадам.
Пък и какво лошо има да си взема камерата под ръка и да снимам реакцията му.Може това да е първия кадър от бебешката касета. :mrgreen:
Активен

-Усмивки Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства!
ilusion
наш човек
**

ilusion has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1493
Варна

« Отговор #20 -: 17.09.2006 19:22:30 »

Честито и от мен.Това е страхотна новина!!!
Активен

Невидима
спящ на клавиатурата

Неактивен Неактивен

« Отговор #21 -: 17.09.2006 19:32:45 »

честито за  :efp: дано теста не е излъгал и да си имате едно здарво бебе.
Аз на твое място бих изчакала до момента в които ще се видим  да му кажа за да мога да видя усмивката му в този момента, а и според мен това е твърде важна новина за да се съобщи по телефона. А за това, че е питал за цикъла ти вариантите са или да го излъжеш че ти е дошло, или да кажеш че ти закъснява но още е рано и във всеки един момент може да ти дойде. (предполагам че радостта от новината след това няма да му позволи да ти се разсърди че си излъгала преди това) Успех  :emot2:

Благодаря на всички ви!  :y02:  :y36:
Нямам търпение да отида на лекар и да потвърдя новината, защото още ми се струва невероятно!
Точно това мислех и аз- дали няма да му стане криво, че съм го излъгала, дали ще усети, че го лъжа, а аз никак не съм добра в лъжите  :doh:
Но мисля, че изненадата после ще си струва и няма да ми е много сърдит. Ще чакам и ще пробвам да забавя момента на казване - тогава, когато се видим! :emot2:
Това не е новина като за по телефона....  :y09:
Активен
Teddy
наш човек
**

Teddy is working their way up.Teddy is working their way up.Teddy is working their way up.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1400
Щастливо омъжена жена, която е много обичана!

« Отговор #22 -: 17.09.2006 19:53:34 »

Честито Невидима,
сигурна съм, че каквото и да решиш половинката ти ще е "гръмната" от новината и въобще няма да мисли за нищо друго освен за теб и бебчето, така че сама прецени как да му я поднесеш. Все пак, ако сте заедно, ще е по-приятно споделянето, отколкото по телефона, а и притесненията ти как ще се прибира до вкъщи също ще отпаднат :emot2:. Успех и много здраве ти желая от сърце :y02:.
Активен

desitka
спящ на клавиатурата

desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!
Неактивен Неактивен
Публикации: 5974
...за любовта, морето и още нещо...

« Отговор #23 -: 17.09.2006 21:10:11 »

ЧЕСТИТО, Невидима!!! Сърдечни пожелания за лека, бепроблемна и приятна бременност. А по въпроса за съобщаване на новината, както и да му го кажеш все ще гоп изненадаш и зарадваш едновременно!!! Поздравления!!!  :cvete:
Активен
samorasliche
наш човек
**

samorasliche has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1439
Когато мълчанието говори,вслушай се,за да чуеш...

« Отговор #24 -: 18.09.2006 08:16:33 »

Невидима, честито и от мен :emot2:
Много  бебчета заваляха във форума - ха, дано е сполука и за останалите момичета, които са в трепетно очакване :razz
Активен

Slavi
наш човек
**

Slavi has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 843

« Отговор #25 -: 18.09.2006 09:37:00 »

Честито Невидима !!  :z128: Пожелавам ти новината да се потвърди със сигурност от лекарката и да си имате едно много здраво и красиво бебенце.  :zbaby:
Активен

balmy
плямпало, ама се трае

balmy is working their way up.balmy is working their way up.balmy is working their way up.
Неактивен Неактивен
Публикации: 3505

« Отговор #26 -: 18.09.2006 15:21:36 »

Момичета, ако сте много рано още в бременността (няколко дни след пропуснатия цикъл), лекарят не може да ви каже нищо с по-голяма сигурност от теста. Но ако ви се ходи, идете.
А вие и по теста ще си познаете. Моят мъж ме кара всяка седмица да си правя тест, на третата вече имах толкоз от хормона на растежа в урината че целия тест стана розов, не само двете чертички :biddrin: Туй ако не е бременност не знам каква грешка може да е.

Честито на всички нови кандидат-мами! По-скокойно и се пазете :biddrin: Без нерви и стрес и стряскания и всичко ще е наред!
« Последна редакция: 18.09.2006 15:29:21 от balmy » Активен

Невидима
спящ на клавиатурата

Неактивен Неактивен

« Отговор #27 -: 20.09.2006 11:02:10 »

Всеки си решава сам за себе си, аз също ще скрия една седмица новината, вече много изписах какви са причините. Дори се чувствам напълно подготвена как да му кажа, защото вече 2ра нощ сънувам как му казвам- да се смее ли човек, да плаче ли  :silly:
Моето мнение е, че колкото по-рано любимия знае, толкова по-добре. Така ще се грижи много повече за бъдещата майка, ще й отделя двойно внимание и ще се суети около нея. Нима това не е, което иска всяка жена?!? :y09:
А на таткото е несправедливо да бъде лишен от всички тези малки радости като новината за бременност, след това снимки, прегледи, развитие на бебето, определяне на пола, разговори и обсъждане на бременността и раждането....
Мисля, че така си лишила и себе си, и него от всички тези малки/то за мене са си ГОЛЕМИ/ радости! :new78:
Но всеки мисли по различен начин!
Желая ви много здраве и щастливи мигове с бебетата и таткото!  :emot2:
п.с. е, не, не мога да го повярвам!Аз не мога за 2дни да скрия новината, камо ли да си мълча толкова месеци.Той не се ли усъмни?А с други близки сподели ли?Никой ли не те попита дали не си бременна?!?  :new78:
« Последна редакция: 07.10.2006 15:38:51 от Цветина » Активен
balmy
плямпало, ама се трае

balmy is working their way up.balmy is working their way up.balmy is working their way up.
Неактивен Неактивен
Публикации: 3505

« Отговор #28 -: 20.09.2006 15:05:03 »

Чела съм доста такива небивалици...даже четох за една дето не знаела, че е бременна тя самата докато не отишла да ражда.  :crazyeye:

Мислела си, че цикълът и е просто нередовен, понеже била имала някаква операция на матката преди година и докторите и казали, че шанса да забременее е минимален. като взела да ка1чва решила, че е от хормоните и намалила хапването...А като получила кобнракциите решила, че пак получава спазми в матката, свързани с това, за което е била оперирана. Завели я на лекар да видят за 2-ра операция, пък тя взела че родила бебе 3 кг.... :crazyeye: да се радва ли човек на късмета й, или да плаче на неграмотността и незаангажираността й, не знам....
Активен

ivaila
спящ на клавиатурата

ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.
Неактивен Неактивен
Публикации: 7635

« Отговор #29 -: 20.09.2006 16:39:31 »

Аз ли4но не го обвинявам на моми4етo,защото всеки сам си решава кога и как да каже на мъжа си 4е е бременна,но аз не бих постъпила така :y34: :y34: :y34:
« Последна редакция: 20.09.2006 17:54:00 от ivaila » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 20   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: