Моля влез или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Име, парола и продължителност на сесията
520156 Мнения в 10439 Теми от 17556 Потребители
Последен потребител: Kremi-_-
* Начална Страница Помощ Търси Календар Чат Реклама RSS Вход Регистрация
Svatbata.org  |  Таз година булка, догодина люлка  |  Преди бременноста - подготовка за бебе (Модератори: Pepi, Блонди©)  |  Тема: *Тест за бременност 0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема. « назад напред »
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20 Надолу Изпрати тема Печат
Автор Тема: *Тест за бременност  (Прочетена 177179 пъти)
ky ky
мушмурок
*
Неактивен Неактивен

От: Пловдив

на мама Героя

« Отговори #45 -: 14.11.2006 15:42:24 »

а дали тези тестове действат преди датата на предполагаемия цикъл, или има вероятност да дадат погрешен резултат???
в смисъл кога най-рано, чрез тест може да се разбере дали си бременна?

BuBs
наш човек
**
Неактивен Неактивен

"От всички сериозни неща, бракът е най-смешното!"

« Отговори #46 -: 15.11.2006 08:55:31 »

Ами по принцип всеизвестно е за тестовете, че колкото по-обикновен си вземеш, толкова по-надежден е, както и това, че ако ти покаже  :efp:, то със сигурност е така. Дори вероятността да си бременна при една чертичка на теста, също е голяма, ако си съвсем в начална бременност.
Няма грешка, няма предположения, когато бременността ти е поне на една, две седмици.
При мен се получи така, че много ме болеше кръста, а гърдите ми бяха напръщяли, като на Саманта Фокс, но тъй като имаше още време до датата, когато трябваше да ми дойде цикъла, не съм и предполагала, че точно тогава е станала нашата сладурка :kissi:. Взех си тест от любопитсво и защото все пак работехме по въпроса, но все пак знаейки че ми е рано, защото нямаше причина да се усъмня по закъснението на цикъла, тъй като както казах вече, беше рано за него... рано, рано, ама като си взех тест ииии  :efp: чак не можех да повярвам :y35:.... едвам дочаках милото да си дойде от работа :loveuu:....
Ако си в първите няколко дни е възможно да не ти отчете, или ако се появи втора чертичка, то тя да е много бледа, но като поизчакаш още няколко дни и всичко ще излезе на яве :emot2:!

... "Ако някоя сграда се срути, има ли значение, че е правена по талантлив чертеж?..."
Tina&Bo
наш човек
**
Неактивен Неактивен

« Отговори #47 -: 15.11.2006 10:02:36 »

Ето нов тест за бременност:
 http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=75_119&products_id=1043

Даниела
Гост
« Отговори #48 -: 23.11.2006 11:33:14 »

Здравейте!Мога ли да се обърна към участващите във форума.Имам известен проблем със закъснението на цикъла ми.Купувах си един тест за бременност,който беше различен от Shure check.Когато си го направих беше отрицателен.Цикълът ми закъснява със 4 дена и не съм сигурна какво става.Тази сутрин си взех нов тест( вече Shure chek) и на обяд го направих.ПОказваше отрицателен.Но имам болки в корема,стомаха и кръста.Попринцип знам че това може и д аса менструални болки когато наближава цикъла,но никога досега не се е случвало да имам такива болки преди него и никога не ми е закъснявало с толкова дни, от както водя полов живот.Доста съм притеснена и незнам какво да правя.Бяха ми казали за един бабешки тест за бременност,където трябва в един съд да се остави урината и да се сложи яйце.Ако изплува,значи е отрицателен, ако остане на дъното значи съм бременна.Остана на дъното.Моля ви ако някой може да ми помогне нека пише тук по скоро.Благодаря ви.
Tina&Bo
наш човек
**
Неактивен Неактивен

« Отговори #49 -: 23.11.2006 11:47:59 »

Мила Даниела, не се доверявай на тези бабешки девитини. Тестовете за бременност отчитат ниво на хормон, който се отделя в урината на бременната жена. По принцип в рекламата на Shure check пише, че отчита още от първия ден на закъснението. Все пак изчакай още 3-4 дни и си направи нов тест за да си сигурна.
За най-ранното установяване а бременността  - моя приятелка си прави Ин витро. Доктора и казал да си направи теста за бременност 17 дни след трансфера, т.е. 17 дни след връщането на ембрионите в утробата и. Така че според мен Shure check би бил актуален още от 3-4 ден от закъснението.
Успех!
« Последна редакция: 23.11.2006 11:49:09 от tina_cute » Записан

Elfita
спящ на клавиатурата
Неактивен Неактивен

за Зизи ...... :(

« Отговори #50 -: 23.11.2006 11:48:37 »

Даниела,може да си бременна,а може и да не си.Най-добре е да дадеш кръв в лаборатория и те да ти кажат-това е най-бързия начин.Домашните тестове не са сигурни много

I'm not lazy. I'm just highly motivated to do nothing. :biddrin:
 5 години

Лили
новодошъл
*
Неактивен Неактивен

Сърцето ми стене:Лъжа е, че мога без тебе, лъжа е!

« Отговори #51 -: 24.11.2006 21:57:03 »

Sure Check - мисля, че са някъде не повече от 3 лв.

lorina
новодошъл
*
Неактивен Неактивен

« Отговори #52 -: 22.02.2007 11:40:29 »

[
Momi4eta,zdraweite kazwam se lorina.i iskam da popitam slednoto:w denq na predpolagaemiq M.si naprawih test na sure check i e otricatelen,a se 4uwstwam otmalqla,ne moga da spq we4er,gadi mi  se no leko.i we4e edin den mi zakysnqwa,no me e strah da si naprawq,za da ne e pak otricatelen:(

Моми4ета,здраъеите казъам се лорина.и искам да попитам следното:ъ денq на предполагаемиq М.си напраъих тест на суре чецк и е отрицателен,а се 4уъстъам отмалqла,не мога да спq ъе4ер,гади ми  се но леко.и ъе4е един ден ми закйснqъа,но ме е страх да си напраъq,за да не е пак отрицателен

Моля, пишете на кирилица, форумът има правила, които всеки трябва да спазва!
« Последна редакция: 22.02.2007 13:26:30 от Pepi » Записан
Elfita
спящ на клавиатурата
Неактивен Неактивен

за Зизи ...... :(

« Отговори #53 -: 22.02.2007 11:42:55 »

Бременост може да има ,въпреки че ти е отрицателен теста.Нивата на хормоня явно са ти ниски.Ако искаш да разбереш бързо новината ,си направи кръвен тест в някоя лаборатория.Или изчакай още 4-5 дн и и пак шуър чек.

I'm not lazy. I'm just highly motivated to do nothing. :biddrin:
 5 години

renni
плямпало, ама се трае
Неактивен Неактивен

От: Бургас

Нека да е лято!

« Отговори #54 -: 22.02.2007 11:46:16 »

Бременост може да има ,въпреки че ти е отрицателен теста.Нивата на хормоня явно са ти ниски.Ако искаш да разбереш бързо новината ,си направи кръвен тест в някоя лаборатория.Или изчакай още 4-5 дн и и пак шуър чек.
:emot2:Именно!Аз досега положителен тест за бременност не съм видяла/правих си 3 в началото и 3те бяха отрицателни/,но въпреки това бебо вече доста  рита и живот и здраве си го чакаме през май! :y36:

Ако една жена прави всичко за един мъж, значи го е родила.
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните се колебаят!
lorina
новодошъл
*
Неактивен Неактивен

« Отговори #55 -: 22.02.2007 11:51:37 »

Mnogo wi blagodarq momi4eta,6oto se poot4aqh nqkak w nadejdata si.6te poiz4akam o6te nqkolko dena,ha dano ne mi doide.Ili kakto me sywetwate 6e si naprawq krywen test.Tolkowa ot4etliwa be6e taq edna 4erta,a we4e me4taq da pospq.No ako sym bremenna ,a dano moje i da tyrpq tazi newyzmojnost da spq.

Много ъи благодарq моми4ета,6ото се поот4аqх нqкак ъ надеждата си.6те поиз4акам о6те нqколко дена,ха дано не ми доиде.Или както ме сйъетъате 6е си напраъq крйъен тест.Толкоъа от4етлиъа бе6е таq една 4ерта,а ъе4е ме4таq да поспq.Но ако сйм бременна ,а дано може и да тйрпq тази неызможност да спq.

Модератор:Пишете на кирилица.Форумът има вграден кирилизатор, който е лесен за употреба!
« Последна редакция: 22.02.2007 13:31:07 от Pepi » Записан
lorina
новодошъл
*
Неактивен Неактивен

« Отговори #56 -: 22.02.2007 11:58:34 »

Reni ti za twoqta bremennost 4rez krywen test li razbra ili prosto si iz4aka i otide na ginekolog.Da ti e  jiwo i zdrawo i mnogo ti blagodarq za uspokoenieto.

Рени ти за тъоqта бременност 4рез крйъен тест ли разбра или просто си из4ака и отиде на гинеколог.Да ти е  жиъо и здраъо и много ти благодарq за успокоението.

Следващото мнение, написано на латиница ще бъде изтрито!
« Последна редакция: 22.02.2007 13:34:10 от Pepi » Записан
renni
плямпало, ама се трае
Неактивен Неактивен

Нека да е лято!

« Отговори #57 -: 22.02.2007 12:45:43 »

Reni ti za twoqta bremennost 4rez krywen test li razbra ili prosto si iz4aka i otide na ginekolog.Da ti e  jiwo i zdrawo i mnogo ti blagodarq za uspokoenieto.
Отидох на гинеколог  :emot2:Не съм си правила кръвни тестове защото ужасно много ме е страх.Ако имаш търпение изчакай още 2-3дни,до седмица и си направи пак тест.

Ако една жена прави всичко за един мъж, значи го е родила.
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните се колебаят!
Pepi
Вещица
*
Неактивен Неактивен

« Отговори #58 -: 22.02.2007 13:37:57 »

lorina, добре дошла сред нас! Надявам се да ти бъдем полезни! Изчакай няколко дена и отново повтори теста.

Plamena
наш човек
**
Неактивен Неактивен

Бургас, морето, гларусите ...

« Отговори #59 -: 05.03.2007 11:39:54 »

:biddrin: хайде и от мен едно питане.
Днес трябваше да ми свърши, а то въобще не ми дойде  :new78: , дали пък не съм  :preg:
Та в тоя ред на мисли, бях си взела тестове за овулация 5+1- за бременност на "Clear ovu test". Питането ми е свързано точно с този тест за бременност. В инструкцията не пише със сутрешна или каква урина да се тества - няма никакви подробности, а за тестовете за овулация подробно е описано: да не е сутрешна, да е по едно и също време на деня, да не си ял и пил нищо 3-4 часа преди да направиш теста. Дали инструкцията за тестовете за овулация, важи и за теста за бременност  :new78: :new78: :new78: ???
Помагайте, че се чудя какво да правя .... всъщност то е ясно, че ще ида на преглед, но поне да пробвам с един-два теста, да видя какво ще покажат :biddrin:
ето така изглежда опаковката на тестовете:
http://www.tehnocombg.com/products/big/clear_ovu_test_complect.jpg
« Последна редакция: 05.03.2007 11:53:29 от [V]Plamena » Записан

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20 Нагоре Изпрати тема Печат 
Svatbata.org  |  Таз година булка, догодина люлка  |  Преди бременноста - подготовка за бебе (Модератори: Pepi, Блонди©)  |  Тема: *Тест за бременност « назад напред »
Отиди на:  

БГ Фактор | Е-Телевизор | Ка Студио | Фото забавления | Видео сайтове
erogance | Family-bg.com | igrite.com | koteto.com | Autodata.BG | Онлайн флаш игри

Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Svatbata.org Powered by SMF 1.1.19 SMF © 2006,2007 Simple Machines
Страницата е генерирана за 0.077 секунди с 22 заявки.