01.10.2014 00:53:05Последен член: karmen
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Признаци на бременност?  (Прочетена 17496 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Лид
Помощник
наш човек
*

Лид barely matters.Лид barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 798
Жена на мъжа си - Монтанска самоДива

Признаци на бременност?

« -: 02.02.2006 16:27:33 »

Разкажете за признаците. Преди самото закъснение, а и след него какви са усещанията? Променя ли се драстично вкуса към храните, ароматоусещането и т.н. Може ли по нещо да се разбере преди закъснението? Надявам се на супер подробна информация  :y01:
 :cvete:
Активен

AFRODITA
новак
*

AFRODITA has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 23

Re: Признаци на бременност?
« Отговор #1 -: 02.02.2006 18:33:41 »

Лично аз преди закъснението всяка храна ми е безвкусна, на мъжа ми добре, на мен гадна :sad:
Това го забелязах и при двете бременности.
След това при първата бременност не понасях парфюмите си, с нищо не се парфюмирах. Иначе всичко си ядях, но по-малко. Сигурно и за това качих само 6 кг. Бях много сънлива, можех да заспя навсякъде и по всяко време  :cussing:
Обаче сега, гледай кво става: остри миризми, всякакви подправки ме дразнят, парфюми, цигари, мирис на кухня просто са ужасни!!! И съответно ям непродправени храни като хляб, бульони и супи! Ааа и пържени картофи само мога да ям!
Сега има и ужасно гадене, но без повръщане!
Умора и сънливост също! Депресия! Не ми се среща и говори с хора!
Напретнати гърди и при двете бременности и при двете рев до откат :rolleye:.
Това от мен, ако се сетя друго ще добавя  :lol: !

Активен
тина123
наш човек
**

тина123 is working their way up.тина123 is working their way up.тина123 is working their way up.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1746
майка многознайка

« Отговор #2 -: 04.02.2006 19:08:24 »

някъде когато трябваше да ми дойде започнах да пишкам честичко. Седмица по-късно не можех да гледам месо, камо ли да го ям- най ми се услаждаха сиренцето и киселото мляко. никога не ми е ставало лошо
Активен
Tedi
Любима на трима
наш човек
**

Tedi has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 737

« Отговор #3 -: 04.02.2006 21:27:56 »

И при двете бременности имах киселини.Ама ужасни киселини.Първият път разбрах че съм бременна като се хвърлих на едни кисели краставички(бяхме на гости и тогава ми казаха:Ти май :wink:,а?).Иначе си хапвах всичко ,спях си добре и по много,чувствах се добре,въпреки многото килца които натрупах. :cussing:Обаче вторият път беше кошмар.Още от първият ден започнаха да ме болят гърдите,бях крива до безобразие,не ми се спеше,ходих през 15 мин до 00,чувствах глад ,а акато седна нищо не мога да хапна ,така ми се повдигаше.Смяна на настроенията по 10 пъти на ден :gun1: :crazyeye:.
Добре,че няма нищо вечно. :cvete:
Активен
zori
новак
*

zori has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 34

« Отговор #4 -: 23.02.2006 20:41:28 »

аз пък нямах никакви признаци нито преди,нито след като видях двете чертички.Единсвеното по-различно беше,че се уморявах по-бързо.
Активен
balmy
плямпало, ама се трае

balmy is working their way up.balmy is working their way up.balmy is working their way up.
Неактивен Неактивен
Публикации: 3505

« Отговор #5 -: 11.09.2006 06:08:08 »

И при двете бременности имах киселини.Ама ужасни киселини.Първият път разбрах че съм бременна като се хвърлих на едни кисели краставички(бяхме на гости и тогава ми казаха:Ти май :wink:,а?).Иначе си хапвах всичко ,спях си добре и по много,чувствах се добре,въпреки многото килца които натрупах. :cussing:Обаче вторият път беше кошмар.Още от първият ден започнаха да ме болят гърдите,бях крива до безобразие,не ми се спеше,ходих през 15 мин до 00,чувствах глад ,а акато седна нищо не мога да хапна ,така ми се повдигаше.Смяна на настроенията по 10 пъти на ден :gun1: :crazyeye:.
Добре,че няма нищо вечно. :cvete:

Теди, и мен ме връхлетяха киселини от самото начало и май ще ме мъчат докрая. Вечер са особено тежки, направо не мога да стоя седнала на масата след вечеря, понеже ми е сгънат стомаха. Трябва да прилегна, за да го облекча като работи... Но здраве да е, това не еболка за умиране.
Иначе аз бях ужасно уморена първите месеци, спях по 14 часа на ден общо...Сега ми се върна енергията. А гаденето...ох, то е в другата тема.
Активен

Невидима
спящ на клавиатурата

Невидима hides in shadows.
Неактивен Неактивен
Публикации: 5404

« Отговор #6 -: 19.09.2006 18:50:01 »

При мене май е рано да се говори за симптоми, но все ми се спи и много бързо се уморявам-това не знам дали се брои. Освен това усещам напоследък много по-голяма чувстителност на гърдите ми...
Не знам за другите, това са моите първоначални наблюдения за промените при мене  :new78:
Активен
balmy
плямпало, ама се трае

balmy is working their way up.balmy is working their way up.balmy is working their way up.
Неактивен Неактивен
Публикации: 3505

« Отговор #7 -: 19.09.2006 20:14:50 »

И аз го имах всичко това на 8 седмици. Мисля, че е нормално :biddrin:
Активен

Невидима
спящ на клавиатурата

Невидима hides in shadows.
Неактивен Неактивен
Публикации: 5404

« Отговор #8 -: 21.09.2006 10:47:02 »

Аз по съвет на лекарката започнах да пия всяка сутрин по чаша топла вода, наблягам също на плодове, зеленчуци и разходки...
И съм свалила 1кг, което направо ме изуми!
А случвало ли ви се е  да ви заглъхват ушите?Може би е от промяна в кръвното налягане, а аз имам много ниско...
Ох, с какви глупости ви занимавам....  :y41:
Активен
Dani_l
плямпало, ама се трае

Dani_l barely matters.Dani_l barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2581

« Отговор #9 -: 28.09.2006 10:25:43 »

Моите симптоми край нямат...
Досетих се,че съм бременна по шесто чувство, а и от това че много често ми се пишкаше, ядяха ми се странни неща (и все още е така), имах и киселини...Сега симптомите ми са всякакви:постоянно съм гладна, а ми се гади от всичко, боли ме често корема от някакви храни, НЕ мОГА ДА ПИЯ КАФЕ, отпаднала съм, подута съм, дразнят ме силни миризми-особено от парфюми, изключително разсеяна съм, често допирът на каквото и да било до кожата ми ме влудява...Повечето неща ги отдавам на бременността, защото са нетипични за мен. :y07:
Активен
renni
плямпало, ама се трае

renni is working their way up.renni is working their way up.renni is working their way up.
Неактивен Неактивен
Публикации: 3003
Нека да е лято!

« Отговор #10 -: 28.09.2006 10:55:42 »

от самото начало пишкам повече,наливам се с течности,а от скоро гърдите ми започнаха леко да се подуват,спи ми се страшно много,гладна съм постоянно и ме болят яйчниците.Аз все още съм в съвсем малка бременност и предполагам че тепърва ще се появяват нови симптоми и ще информирам какви са.
Невидима,да случва ми се и аз съм с ниско кръвно  :crazyeye:

ОФФ:бъдещи мами,защо не си сложите лентички да следим и ние вашета бременност  :kissi:
Активен

Ако една жена прави всичко за един мъж, значи го е родила.
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните се колебаят!
aida
мушмурок
*

aida has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 134
бубата на мама

« Отговор #11 -: 28.09.2006 11:24:55 »

Здравейте!
При мен започнаха много да ме болят гърдите, аз по това дори се усъмних.  И съм станала голяма пикла. Иначе и мен ме понаболяват яйчниците или по скоро корема ниско. Сигурно по нататък ще се появят и други симптоми, защото сега съм в началото. :lol:
Активен

katya
наш човек
**

katya has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 844
Щастлива съм... и това ми стига

Отн.: Признаци на бременност?
« Отговор #12 -: 23.12.2008 18:48:55 »

Иска ми се да изровя тази тема от "пепелта", че ми е доста интересна :lol:

Пък и си имаме доста нови бремелинки( да са ни живи и здрави) и те могат да споделят какви са първите усещания и да отговорят на въпросите на ЛИД

А и съм сигурна, че такива като мен дето още чакаме това щастие да ни сполети, ще им е многоооо интересно да сме част от магията  :y36:

Дано да има желаещи да споделят с нас  :kissi:
Активен

Cherissa
спящ на клавиатурата

Cherissa hides in shadows.
Неактивен Неактивен
Публикации: 6446
гуги на меми

« Отговор #13 -: 23.12.2008 19:04:17 »

Аз да откликна първа  :y41: Най-интересното при мен беше..че нямах признаци, освен едно никакво пробождане в яйчниците и по-скоро в левия само..Гърдите ми бяха съвсееем леко напрегнати и аз си мислех, че е от ПМС, гадеше ми се от време на време и това е..Почти никакви усещания за дискомфорт  :new78: И през ум не ми мина, че съм бременна..А предните пъти, докато бебеправехме, всеки месец бях бременна  :haha:, все се самонавивах, намирах си милион симптома и накрая все ми идваше  :twisted: Да ви кажа истина е това, което казват, че когато най неочакваш и се примириш, че няма да стане лесно - става  :y33:
Активен
Ивчи
спящ на клавиатурата

Ивчи is on the verge of being accepted.Ивчи is on the verge of being accepted.Ивчи is on the verge of being accepted.Ивчи is on the verge of being accepted.Ивчи is on the verge of being accepted.
Неактивен Неактивен
Публикации: 5158
Принцесата на мама!

« Отговор #14 -: 23.12.2008 19:34:26 »

При мен най-очебийното беше вълчия глад. И преди и сега - глада ме нападна още преди да си направя теста за бременност сега  :y41: Дано не се освиня като преди  :y30:
Иначе при всеки е различно - преди се скъсвах от киселини и убивах сладкото направо  :y41: 8 пълни месеца.
Сега да чукна на дърво нямам киселини, хапвам повече солено, но пък често ми става лошо  :sad:
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: