22.10.2014 00:30:38Последен член: mimzik
Svatbata.org » За всеки по нещо » Здравна взаимопомощ »  (Модератор: MЕЙЧЕ)как се разбира цветна бременност
Страници: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: как се разбира цветна бременност  (Прочетена 259068 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Maria_D
наш човек
**

Maria_D has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1234

Отн.: как се разбира цветна бременност

« Отговор #225 -: 15.01.2011 20:02:52 »

Имала си цикъл след "гафа" и после е минало време да ти дойде следващия цикъл, т.е. минал е повече от месец. Ако беше бременна, тестът при всички положения щеше да отчете вече, на мен ми отчете само 2 седмици след като сме направили бебето. Направи си още един тест след 2 дни и ако няма цикъл, отиди на лекар, най-вероятно не си бременна, но сигурно имаш други смущения с този нередовен цикъл.

Доколкото знам, при цветна бременност течението е доста по-оскъдно и краткотрайно и не може да се обърка с менструалното. A и ако беше бременна, вече щеше да имаш някакви симптоми - гадене, често уриниране например.
Активен

karamel
новодошъл
*

karamel has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2

« Отговор #226 -: 18.01.2011 13:01:39 »

Здравейте! Аз съм нова тук и не знам дали в тази тема трябва да попитам, но искам да споделя с някога. Моята история е следната: Ц. ми дойде на 16.11.2010г. и беше както обикновено /по принцип е дълъг и нередовен/. На 09.12.2010г. имах еднократно розово и кремообразно зацапване и помислех че ще ми идва, да, ама не. Към 25.12. ходих на лекар, защото Ц. ми не дойде и там се видя задържан фоликул на левия яйчник и гинеколога ми ми каза да си направя тест , защото можело и да е бременност. Направих си тест и беше "-". На 03.01.2011г. отново бях на преглед и ми изписа "дуфастон" за предизвикване на Ц. Пих го 5х2 и до 10 дни трябваше да ми дойде. Дойде ми на 8-мия ден, т.е. на 16.01., но е доста оскъден, а по принцип моя е доста обилен. Гърдите ме болят, вече 2 седмици ТТ не спада под 37 градуса, имам болки в корема, през 15-20 мин. посещавам тоалетната, а снощи забелязах че когато си стисна зърната на гърдите излиза по една-две капки прозрачна и лепкава течност. На 15.01. правих тест за бременност и беше "-". Моля ви , дайте ми съвет. Възможно ли е когато съм започнала приема на дуфастона, фоликула да се е спукал и да е освабадил яйцеклетката и да съм забременяла тогава. Ще ходя на лекар, ама чак след две седмици и до тогава ще откача.
Активен
Cherissa
спящ на клавиатурата

Cherissa hides in shadows.
Неактивен Неактивен
Публикации: 6465
гуги на меми

« Отговор #227 -: 18.01.2011 13:09:56 »

Направи си кръвен тест за бременност  :y33:
Активен
3ве3дичка
плямпало, ама се трае

3ве3дичка barely matters.3ве3дичка barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2579
Летец - изпитател

« Отговор #228 -: 18.01.2011 13:12:15 »

Направи си кръвен тест за бременност  :y33:
:emot2:
Активен

Звездата е звезда, защото грее със собствена светлина :biddrin:

didko
мушмурок
*

didko has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 453
мама на слънце

« Отговор #229 -: 18.01.2011 13:13:12 »

Чери ти е отговрила , пусни си кръвен тест в най-близката лаборатория -става бързо ,за около час . А иначе според мен оплакванията са ти като при задържан фоликул , и най-добре ще се види на УЗИ .
Активен

*Angel4e*
наш човек
**

*Angel4e* has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1027

« Отговор #230 -: 18.01.2011 13:14:02 »

Моят съвет е веднага да идеш на друг лекар. След като има толкова отрицатлни теста, едва ли е бременност, но не мога да гадая. Направи си кръвен тест, който ще ти отчете хормона на бременността и ще видиш, ако има бременност. Но за останалите оплаквания посети лекар.
А, от Дуфастона и на мен ми се промени цикълът, така че не се притеснявай. Така става.
Активен

karamel
новодошъл
*

karamel has no influence.
Неактивен Неактивен

« Отговор #231 -: 18.01.2011 14:08:13 »

много ви благодаря за съветите. дано да не е нещо сериозно...
Активен
emma13
новодошъл
*

emma13 has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 3

« Отговор #232 -: 13.03.2011 20:34:20 »

Здравейте, понеже съм нова искам да споделя и моя проблем. Цикъла ми закъсня с два дена / ще кажете, че два дена не са нищо притеснително, но моя цикъл винаги е бил много точен, понякога се е случвало да ми подрани, но никога и с един ден не ми е закъснявало/...когато ми дойде имах много силни болки и цикъла ми е доста слаб, днес е втория ден от както ми дойде, а аз мога да си изкарам само с мини превръзка...това не е обичайно за мен, защото по принцип ми е доста обилна менструацията...но сега е някак си по слаба и не е така червена...а по скоро  слузеста. На някой случвало ли се е подобно нещо, че ми е доста притеснено..никога не съм имала никакви отклонения в менструацията си и затова сега започвам да си мисля дали не е цветна бременост...знам ли вече. Благодаря
Активен
Elfita
спящ на клавиатурата

Elfita is on the verge of being accepted.Elfita is on the verge of being accepted.Elfita is on the verge of being accepted.Elfita is on the verge of being accepted.Elfita is on the verge of being accepted.
Неактивен Неактивен
Публикации: 5220
за Зизи ...... :(

« Отговор #233 -: 14.03.2011 08:54:51 »

emma13,направи един тест и ще разбереш
Активен

I'm not lazy. I'm just highly motivated to do nothing. :biddrin:
 5 години и 6 м
lilyyy
новодошъл
*

lilyyy has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1

« Отговор #234 -: 16.06.2011 16:08:03 »

Здравейте , искам да споделя моя проблем.Преди два месеца правих секс с презерватив , докато бях в овулация.След това имах две менструации , които дойдоха с 1 ден закъснение , но последната беше по-кратка и по-оскъдна от обикновено.Правих си тест и той беше отрицателен.От месец и половина съм на диета.Може ли това да е причина за по-оскъдната менструация или има шанс за цветна бременност.Последните дни ходя по-често до тоалетна и чувствам корема си малко по-тежък.
Активен
3ве3дичка
плямпало, ама се трае

3ве3дичка barely matters.3ве3дичка barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2579
Летец - изпитател

« Отговор #235 -: 17.06.2011 15:16:35 »

Здравейте , искам да споделя моя проблем.Преди два месеца правих секс с презерватив , докато бях в овулация.След това имах две менструации , които дойдоха с 1 ден закъснение , но последната беше по-кратка и по-оскъдна от обикновено.Правих си тест и той беше отрицателен.От месец и половина съм на диета.Може ли това да е причина за по-оскъдната менструация или има шанс за цветна бременност.Последните дни ходя по-често до тоалетна и чувствам корема си малко по-тежък.

Отиди на лекар :y33: Ако беше бременна, то течението щеше да е доста по - ралично от обичайното и ти щеше да разбереш още с първата М. Но най - добре е да те види лекар. А често и от диетите се получава такъв страничен ефект. От смяна на сезони - също. Успех.
А за тежкия корем - хаха, да си бременна не е като да глътнеш торба камъни, така че няма какво да тежи ;)
Активен

Звездата е звезда, защото грее със собствена светлина :biddrin:

shosho92
новодошъл
*

shosho92 has no influence.
Неактивен Неактивен

« Отговор #236 -: 20.06.2011 19:01:38 »

Здравейте,има много теми писани по моя въпрос за което се извинявам предварително :( Но преди 2 седмици имах неприятен инцидент сас скъсан презерватив. 6 часа след това пих Ескапел,доиде ми точно на датата,не е както др пат толкова обиле,а по нормален сас сасиреци и 4ервен,а не кафеникав....Според вас бремнна ли съм ?
Активен
Коктейл
плямпало, ама се трае

Коктейл is working their way up.Коктейл is working their way up.Коктейл is working their way up.
Неактивен Неактивен
Публикации: 3074
"Не се вземай на сериозно! :-D "

« Отговор #237 -: 20.06.2011 19:45:36 »

Едва ли. Тези хапчета за спешна контрацепция съдържат изключително много хормони. Все едно си вкарваш хормонална бома и е съвсем нормално да се промени цикъла. Малко или много.

И както друг път съм казвала- не търсете здравни съвети в нета,ами идете на лекар! Най-малкото,което можеш да направиш е тест за бременност.
Активен

andji
наш човек
**

andji has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1294

« Отговор #238 -: 20.06.2011 20:53:10 »

Според мен не си бременна,първо си пила хапче,след това ти е дошъл цикъла,това е нормален цикъл,при цветна бременност няма как да е такъв.Така ,че дишай спокойно.
Активен

sashka2877
плямпало, ама се трае

sashka2877 is working their way up.sashka2877 is working their way up.sashka2877 is working their way up.
Неактивен Неактивен
Публикации: 3686

« Отговор #239 -: 20.06.2011 21:16:05 »

И аз съм на мнение,че най добрия вариянт е да отидеш на лекар,щом нещо те притеснява.Ние тук само можем да гадаем.... :new78:
Активен
Страници: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: