26.11.2014 09:37:25Последен член: HristoKavalov
Svatbata.org » За всеки по нещо » Здравна взаимопомощ »  (Модератор: MЕЙЧЕ)как се разбира цветна бременност
Страници: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 20   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: как се разбира цветна бременност  (Прочетена 261137 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MIXer
новодошъл
*

MIXer has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2

Отн.: как се разбира цветна бременност

« Отговор #90 -: 24.10.2007 23:42:03 »

Благодаря, Elfita, успокои ме доста, ще направим теста, а на теб пожелавам успехи и ако имам проблеми ще те питам, защото виждам, че си доста запозната с тези теми  :emot2:
Активен
*Angel4e*
наш човек
**

*Angel4e* has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1027

« Отговор #91 -: 03.12.2007 11:27:21 »

Момичета, цикълът при цветна бременност същия ли е като нормалния ?
Има ли промяна в цвета и гъстотата ?
Боли ли като при обикновен ?  :new78:
Активен

Ивчи
спящ на клавиатурата

Ивчи is on the verge of being accepted.Ивчи is on the verge of being accepted.Ивчи is on the verge of being accepted.Ивчи is on the verge of being accepted.Ивчи is on the verge of being accepted.
Неактивен Неактивен
Публикации: 5158
Принцесата на мама!

« Отговор #92 -: 03.12.2007 13:05:17 »

Знам че като количество е много по-оскъден и цвета е доста по-светъл. С една дума казват че такова нещо определено си личи, ако има бременност :emot2:
Активен

*Angel4e*
наш човек
**

Неактивен Неактивен

« Отговор #93 -: 02.01.2008 14:58:07 »

момичета, при отрицателен тест, но необичайна, закъсняла менструация и всички симптоми на лице има ли възможност за бременност? става дума за точно розово течение, което преминава в кафяво и е много слабо. (а обичайният цикъл е строшно обилен и тъмночервен)
Активен

Галя
наш човек
**

Галя has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1632
на мама златото.....

« Отговор #94 -: 02.01.2008 15:17:57 »

момичета, при отрицателен тест, но необичайна, закъсняла менструация и всички симптоми на лице има ли възможност за бременност? става дума за точно розово течение, което преминава в кафяво и е много слабо. (а обичайният цикъл е строшно обилен и тъмночервен)

*ANGEL4E*тестовете понякога грешат,пример ми е моята кума с 2 отрицателни теста и вече с бебеце на 9 дена  :y41:
За твое успокоение отиди за кръвен тест,той вече е 100%сигурен. :y36:

Активен

Ивчи
спящ на клавиатурата

Ивчи is on the verge of being accepted.Ивчи is on the verge of being accepted.Ивчи is on the verge of being accepted.Ивчи is on the verge of being accepted.Ивчи is on the verge of being accepted.
Неактивен Неактивен
Принцесата на мама!

« Отговор #95 -: 02.01.2008 15:26:36 »

Ангелче, колко дена ти закъснява :new78:
Ако е 1-2, може М да ти закъснява само, или пък да е рано за тест :new78:
А това за симптомите, много често се бъркат с ПМС. И аз така се обърках септември месец. Бях 99% сигурна че е станал гаф, щото не сме работили, но вече спряхме да се пазим. Мислех че е станало нещо, а всъщност нямаше нищо, но имах 6 от 8-те симптома :emot2:
Активен

*Angel4e*
наш човек
**

Неактивен Неактивен

« Отговор #96 -: 02.01.2008 15:49:56 »

4 дена ми закъсня. винаги съм била с ужасно обилна М, като потоп. а сега е леко воднисто розово течение. (беше кафеникаво и стана розово) напрвих теста и малко след това ми дойде. :new78:

Ирен, за симптомите...имам ясно изразени ПМС, които са винаги еднакви и некога не се променят. сега, обаче, всичко беше различно и много особено. сама си внушавах, че няма нищо и е от нерви , но после някак си се усетих бременна. знам, че звучи налудничево, но беше така. не знам вече може и да е от внушение... :y10:
Активен

Plamena
наш човек
**

Plamena has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 941
Бургас, морето, гларусите ...

« Отговор #97 -: 02.01.2008 16:45:52 »

става дума за точно розово течение, което преминава в кафяво и е много слабо. (а обичайният цикъл е строшно обилен и тъмночервен)

Хммм, странно, но и при мен миналата седмица се получи същото. Чаках да ми дойде, правих тест - беше отрицателен, а накрая се появи такова много слабо розово течение за 4-5 дена и свърши. Мисля пак да направя тест, да видя какво става. Не би трябвало да се е получило, нали се пазехме след аборта, но все пак се чудя ... дали не е нещо заради дуфастона, който пих към 20 или 25 дена (за един цикъл време). Трябваше сега да ми е редовен цилъл след този прием на хапчета, ама нещо не е тъмън работата  :new78: :new78: :new78:
На някой случвало ли му се е такова нещо ?
Активен

*Angel4e*
наш човек
**

Неактивен Неактивен

« Отговор #98 -: 02.01.2008 18:15:32 »

ооооох, вече не знам Плами! миналия месец на мен от Дуфастона ми стана по-дълъг и обилен цикълът. струва ми се нормално да е така, защото има повече лигавица в матката от прогестерона и те се изхвърля.

а при мен сигурно е било внушение! (макар че ми се вижда странно да ти се уголемят ареолите от внушение и да ти изпъкнат вените и т.н., но при такова силно желание...)явно откачам на тази тема. и сигурно хорманите ми нещо не са в нормите, защото всичко беше различно...както и да е. ще направя тест след няколко дена, но вече съм сигурна, че няма нищо.
« Последна редакция: 02.01.2008 18:17:01 от *Angel4e* » Активен

Невидима
спящ на клавиатурата

Невидима hides in shadows.
Неактивен Неактивен
Публикации: 5405

« Отговор #99 -: 03.01.2008 12:21:08 »

Ангелче и Плами, стискам палци следващите тестове да са положителни! :emot2:
Активен
Pepi
Вещица без метла
спящ на клавиатурата

Pepi is a rising star!Pepi is a rising star!Pepi is a rising star!Pepi is a rising star!Pepi is a rising star!Pepi is a rising star!
Неактивен Неактивен
Публикации: 5328

« Отговор #100 -: 05.01.2008 13:48:46 »

Ангелче и Плами, стискам палци следващите тестове да са положителни! :emot2:

И аз се включвам в групата на палцистискащите!
Активен

ot4aqna
новодошъл
*

ot4aqna has no influence.
Неактивен Неактивен

« Отговор #101 -: 31.03.2008 21:15:16 »

zdraveite na vsi4ki imam edin problem ot 5 meseca ve4e po4nax da vodq polov jivot i sled po4vaneto mu polu4ix smu6teniq v cikala mi zapo4na da mi zakasnqva s po 7 ili 8 dena no ot dva meseca va4e se pritesnqvam dosta da nqmam cvetna bremennost za6toto mi te4e mnogo malko ima si sasireci no e dosta malko pravix si 3 testa dva minaliq mesec kato mi zakasnq i 1 tozi mesec kato mi zakasnq no i trite sa otricatelni neznam kakvo da mislq ve4e i dali kato napravq test sled kato mi svar6i 6te ot4ete vqrno molqvi daite mi nqkakav savet  :crazyeye:

здравейте на всички имам един проблем от 5 месеца вече почнах да водя полов живот и след почването му получих смущения в цикъла ми започна да ми закъснява с по 7 или 8 дена но от два месеца ваче се притеснявам доста да нямам цветна бременност защото ми тече много малко има си съсиреци но е доста малко правих си 3 теста два миналия месец като ми закъсня и 1 този месец като ми закъсня но и трите са отрицателни незнам какво да мисля вече и дали като направя тест след като ми свърши ще отчете вярно моляви дайте ми някакъв съвет 

МОДЕРАТОР: МОЛЯ, ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА. ПОСТОВЕ НА ЛАТИНИЦА СА В РАЗРЕЗ С ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА И СЕ ТРИЯТ!
« Последна редакция: 31.03.2008 21:29:43 от MЕЙЧЕ » Активен
peta
наш човек
**

peta barely matters.peta barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1897
Моето съкровище

« Отговор #102 -: 31.03.2008 21:18:57 »

единственото което трябва да направиш е да отидеш на гинеколог :emot2:
Активен

ot4aqna
новодошъл
*

ot4aqna has no influence.
Неактивен Неактивен

« Отговор #103 -: 31.03.2008 22:03:58 »

надявам се някои да ми даде някакакав савет преди да отида МОЛЯ ВИ  :neutral:
Активен
Ивчи
спящ на клавиатурата

Неактивен Неактивен
Принцесата на мама!

« Отговор #104 -: 31.03.2008 22:49:39 »

Мила, няма как да ти дадем съвет - тука не сме лекари !
Най-добре ще е да отидеш на преглед - там най-вярно ще ти кажат какво ти е :emot2:
Активен

Страници: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 20   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: