28.08.2014 04:01:55Последен член: djenkbs
Svatbata.org » За всеки по нещо » Здравна взаимопомощ »  (Модератор: MЕЙЧЕ)ДОБЪР А.Г. ПЛОВДИВ
Страници: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: ДОБЪР А.Г. ПЛОВДИВ  (Прочетена 71090 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Elfita
спящ на клавиатурата
Репутация 4
Неактивен Неактивен
Публикации: 5163
за Зизи ...... :(

Отн.: ДОБЪР А.Г. ПЛОВДИВ

« Отговор #75 -: 10.03.2009 19:49:38 »

За Ставрев съм чувала и други не ласкави мнения.

От клиника Селена съм много доволна.Родих там преди 18 дни.

Бебенцата с проблеми ги карат в неонаталогията в Окръжна.Незнам как на сестра ти й е определил грешен термин.Може би е била с нередовна менструация  :new78:.Метода с определянето на термина по датата на последния цикъл е точен,но се ползва само за момичетата с редовен цикъл.
« Последна редакция: 10.03.2009 19:52:10 от Elfita » Активен

I'm not lazy. I'm just highly motivated to do nothing. :biddrin:
 5 години и 6 м
merimna
спящ на клавиатурата
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 5234

« Отговор #76 -: 10.03.2009 19:59:29 »

По отношение на термина няма да се съглася. Аз бях и съм с най-нередовния цикъл на света и термина ми беше определен абсолютно точно.
Термина се определя не само по датата на цикъла,а и по размерите на бебето.Тук не претендирам да съм особено точна,но съм запомнила от моите консултации,че доктора ми обясняваше за термина,че щом съм с нередовен цикъл ще изчисляваме термина по данните на ехографа.
Значи начини за определяне има и това не го оправдава Ставрев.
Активен

"Наглеждай сърцето ми- оставих го при теб."
Elfita
спящ на клавиатурата
Репутация 4
Неактивен Неактивен
Публикации: 5163
за Зизи ...... :(

« Отговор #77 -: 10.03.2009 20:04:08 »

Бубе,разбира се че начина за определяне при нередовен цикъл е размерите на бебето по ехограф.Не оправдавам доктора изобщо.

Активен

I'm not lazy. I'm just highly motivated to do nothing. :biddrin:
 5 години и 6 м
latinata
новодошъл
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 2

« Отговор #78 -: 11.03.2009 15:32:09 »

Бебенцето е добре, има малки проблеми със сърцето и по-точно неправилно движение на кръвта по аортата, но незнам дали се изразявам правилно. Относно менструацията на сестра ми - тя си беше повече от редовна, а малката сладурана не трябваше да бъде проблемно бебе. За мен заключението е, че д-р Ставрев не може да чете правилно ехографи, но това ще е проблем за всички бъдещи и настоящи негови пациентки. Ако родиш нормално - разбира се, че ще си доволна от Селена, но ако има проблим - не можеш да разчиташ. Има една зловеща статистика - много бебенца родени в Селена, и след 1-2 дена изпратени в Окръжна или на Пещерско умират. Просто няма гласност, не се коментира........Не искам да си мисля, ако моята племенничка беше държана 1-2 дена в Селена с идеята, че е живо и здраво бебче и няма нужда от лекарска помощ......само мога да се радвам, че към момента тя е добре.
Активен
V.R.
наш човек
**
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 1658
leptir

« Отговор #79 -: 13.04.2009 10:53:15 »

Момичета, някой има ли впечатления от др. Мандов?
По-специално ме интересува има ли вагинален ехограф и дали има сключен договор със ЗК?
Активен

magi.mv
наш човек
**
Репутация 1
Неактивен Неактивен
Публикации: 1077

« Отговор #80 -: 13.04.2009 12:49:51 »

А някой има ли отзиви за д-р Камен Ямаков /работи във ВМИ на Пещерско/
Активен

merimna
спящ на клавиатурата
Репутация 0
Неактивен Неактивен

« Отговор #81 -: 13.04.2009 16:29:38 »

Аз,Аз,Аз...имам  :mrgreen:
Мен ме изражда точно той и от години свекърва ми и зълвата ходят при него.
В манипулациите е много добър- раждания,операции итн.,но лично според мен не е добър диагностик.
Ще ти пиша на лични.

Лептир....сега виждам че си питала за баш моя доктор  :mrgreen:
При него си ходя откакто съм в Пловдив и съм много доволна.Той следеше и бременността ми.Добър диагностик е,има вагинален ехиграф и работи с касата.
Апаратурата му е много добра и моята бременност я установи без вагинален само с коремен нищо,че беше в началото.
Има едно много лошо нещо обаче,което сега много ме спира да птида при него- няма никакъв ред при записване на часове.Всеки ходи когато си иска и понеже тй е много подробен може и цял ден да си откараш в кабинета.
Преди имаше жена която записваше часове и по- се спазваха,но сега е пълен хаос.
Лошото е и че ходят много циганки.
Стига да имаш търпение си струва да почакаш.Добре е да отидеш след 5 часа,горе долу тогава се е извървл народа.Ако имаш нужда от координати ще ти дам,пиши ми на лични.
« Последна редакция: 13.04.2009 16:34:02 от буболечка » Активен

merimna
спящ на клавиатурата
Репутация 0
Неактивен Неактивен

« Отговор #82 -: 11.05.2009 12:56:20 »

Видях,че темата започва с мнение за Д-р Росен Петров и след много чудене и търсене реших да отида при него.
Много го хвалят,и освен в ДКЦ-то в Смисненски работи и в МЦ "Хипоталамус",където няма начин чаовете и редът да се спазва.Това е и причината да "изневеря" на моя лекар.
Ето и координати на центъра http://mchypothalamus.com/kontakti.html Запазих си час по телефона на регистратурата.
Като се завърна от прегледа в четвъртък ще пиша отзиви.
Активен

andji
наш човек
**
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 1294

« Отговор #83 -: 10.09.2009 16:38:59 »

Препоръчвам ви др.Стратев,има частен кабинет и също работи  в момента по заместване в 1 ДКЦ,много е внимателен,аз ходя при него от години и сега ми води и ЖК,при него и ще родя в Торакс живи и здрави
Активен

pandishpan
новодошъл
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен

« Отговор #84 -: 26.09.2009 19:41:04 »

Здравейте!
Може ли някой да ми каже нещо за д-р Ставракев? Една позната ми го препоръча като много добър специалист по забременяването, но в същото време чувам и лоши неща за него?
Бихте ли ми помогнали!  :rolleye:
Активен
NadiA
плямпало, ама се трае
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 2327
Щастието е в нас самите

« Отговор #85 -: 27.09.2009 14:45:08 »

Особняк е наистина! Не смея да дам мнение! Наистина, за разлика от повечето редови гинеколози в Пловдив, се занимава малко по-задълбочено. В смисъл- насочва към по-нестандартни изследвания /а не хайде 3 хормона, микробиология- айде-здрав си/, прави и проследява стимулации на цикли...Аз имам позната забременяла при него след многогодишен стерилитет! Някои го отричат, някои го харесват...Аз лично никога не съм го посещавала като пациент! Каквото и да прецениш- от мен успех! :emot2:
Активен
Bella
плямпало, ама се трае
Репутация -1
Неактивен Неактивен
Публикации: 4068
Fortuna favet fortibus!Dum Spiro,Spero!

« Отговор #86 -: 28.09.2009 09:21:42 »

/а не хайде 3 хормона, микробиология- айде-здрав си/, :haha:
Сори за офф!
Ами аз също само отзиви имам за него и отрицателни ,и положителни/Не съм го посещавала ,но ако наистина се задълбочава ,както Надето пише, е добре д а го посетиш- то в Пловдив почти никой не те изследва както трябва и не  умее да търси причини за стерилитет
Активен

Nihil lacrima citius arescit!Нищо не съхне по-бързо от една сълза...истински се вижда само със сърцето,същественото е невидимо за очите
"Всичко живо е родено от любов и любовта крепи го живо!" Лопе де Вега
pandishpan
новодошъл
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен

« Отговор #87 -: 03.10.2009 19:01:34 »

Благодаря ви, понякога човек има нужда от мъничко кураж, за да вземе решение. Повече от половин година ходих при д-р Минев и прегледа ми беше точно 5 мин. - съжалявам нямате овулация, пийте тези хапчета и елате пак другия  месец и предстои ви операция - без изследвания, просто ей така. Реших и отидох при Ставракев - засега съм доволна - обърна ми много внимание, на место ми направи 4 изследвания. Изпрати ме на хормонални изследвания, спермограма и т.н. Обяснява, че е възможно да се стигне пак до операция, но докато се стигне до нея трябва да се разбере точната причина. Засега съм доволна, надявам се че скоро време ще има резултат.   :new01:
Активен
NadiA
плямпало, ама се трае
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 2327
Щастието е в нас самите

« Отговор #88 -: 04.10.2009 18:08:19 »

Благодаря ви, понякога човек има нужда от мъничко кураж, за да вземе решение. Повече от половин година ходих при д-р Минев и прегледа ми беше точно 5 мин. - съжалявам нямате овулация, пийте тези хапчета и елате пак другия  месец и предстои ви операция - без изследвания, просто ей така. Реших и отидох при Ставракев - засега съм доволна - обърна ми много внимание, на место ми направи 4 изследвания. Изпрати ме на хормонални изследвания, спермограма и т.н. Обяснява, че е възможно да се стигне пак до операция, но докато се стигне до нея трябва да се разбере точната причина. Засега съм доволна, надявам се че скоро време ще има резултат.   :new01:
Дано си доволна! :biddrin: Дръж ни в течение! :emot2:
Активен
megi_hub
новодошъл
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 5

« Отговор #89 -: 14.11.2009 00:05:32 »

Здравейте!
 За мен добрите акушер- гинеколози са тези, които превръщат най-радостния ден в живота на една жена в наистина специален ден. Такъв е д-р Здравко Минев от АГ болница "Селена"-Пловдив. Той е един страхотен специалист с огромно сърце. А целият му екип от специалисти са едни добри професионалисти. Аз родих и двете си деца при д-р Минев и не съжалявам. АГ болница "Селена"се намира в гр. Пловдив, бул. Пещерско шосе" 80, тел. 032/648 020; 088 6418 841. Частният му кабинет се намира в гр. Пловдив, ул. "Киев" 9, ет.1, вляво /до Бирената фабрика/, за предварително записване: тел. 0887407419. 
Активен
Страници: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: