20.12.2014 17:27:05Последен член: pemast
Svatbata.org » За всеки по нещо » Здравна взаимопомощ »  (Модератор: blank)ДОБЪР А.Г. ПЛОВДИВ
Страници: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: ДОБЪР А.Г. ПЛОВДИВ  (Прочетена 72416 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Elfita
спящ на клавиатурата

Elfita is on the verge of being accepted.Elfita is on the verge of being accepted.Elfita is on the verge of being accepted.Elfita is on the verge of being accepted.Elfita is on the verge of being accepted.
Неактивен Неактивен
Публикации: 5224
за Зизи ...... :(

Отн.: ДОБЪР А.Г. ПЛОВДИВ

« Отговор #75 -: 10.03.2009 18:49:38 »

За Ставрев съм чувала и други не ласкави мнения.

От клиника Селена съм много доволна.Родих там преди 18 дни.

Бебенцата с проблеми ги карат в неонаталогията в Окръжна.Незнам как на сестра ти й е определил грешен термин.Може би е била с нередовна менструация  :new78:.Метода с определянето на термина по датата на последния цикъл е точен,но се ползва само за момичетата с редовен цикъл.
« Последна редакция: 10.03.2009 18:52:10 от Elfita » Активен

I'm not lazy. I'm just highly motivated to do nothing. :biddrin:
 5 години и 6 м
merimna
спящ на клавиатурата

merimna is on the verge of being accepted.merimna is on the verge of being accepted.merimna is on the verge of being accepted.merimna is on the verge of being accepted.merimna is on the verge of being accepted.
Неактивен Неактивен
Публикации: 5234

« Отговор #76 -: 10.03.2009 18:59:29 »

По отношение на термина няма да се съглася. Аз бях и съм с най-нередовния цикъл на света и термина ми беше определен абсолютно точно.
Термина се определя не само по датата на цикъла,а и по размерите на бебето.Тук не претендирам да съм особено точна,но съм запомнила от моите консултации,че доктора ми обясняваше за термина,че щом съм с нередовен цикъл ще изчисляваме термина по данните на ехографа.
Значи начини за определяне има и това не го оправдава Ставрев.
Активен

"Наглеждай сърцето ми- оставих го при теб."
Elfita
спящ на клавиатурата

Elfita is on the verge of being accepted.Elfita is on the verge of being accepted.Elfita is on the verge of being accepted.Elfita is on the verge of being accepted.Elfita is on the verge of being accepted.
Неактивен Неактивен
Публикации: 5224
за Зизи ...... :(

« Отговор #77 -: 10.03.2009 19:04:08 »

Бубе,разбира се че начина за определяне при нередовен цикъл е размерите на бебето по ехограф.Не оправдавам доктора изобщо.

Активен

I'm not lazy. I'm just highly motivated to do nothing. :biddrin:
 5 години и 6 м
latinata
новодошъл
*

latinata has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2

« Отговор #78 -: 11.03.2009 14:32:09 »

Бебенцето е добре, има малки проблеми със сърцето и по-точно неправилно движение на кръвта по аортата, но незнам дали се изразявам правилно. Относно менструацията на сестра ми - тя си беше повече от редовна, а малката сладурана не трябваше да бъде проблемно бебе. За мен заключението е, че д-р Ставрев не може да чете правилно ехографи, но това ще е проблем за всички бъдещи и настоящи негови пациентки. Ако родиш нормално - разбира се, че ще си доволна от Селена, но ако има проблим - не можеш да разчиташ. Има една зловеща статистика - много бебенца родени в Селена, и след 1-2 дена изпратени в Окръжна или на Пещерско умират. Просто няма гласност, не се коментира........Не искам да си мисля, ако моята племенничка беше държана 1-2 дена в Селена с идеята, че е живо и здраво бебче и няма нужда от лекарска помощ......само мога да се радвам, че към момента тя е добре.
Активен
V.R.
наш човек
**

V.R. has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1658
leptir

« Отговор #79 -: 13.04.2009 09:53:15 »

Момичета, някой има ли впечатления от др. Мандов?
По-специално ме интересува има ли вагинален ехограф и дали има сключен договор със ЗК?
Активен

magi.mv
наш човек
**

magi.mv has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1111

« Отговор #80 -: 13.04.2009 11:49:51 »

А някой има ли отзиви за д-р Камен Ямаков /работи във ВМИ на Пещерско/
Активен

merimna
спящ на клавиатурата

merimna is on the verge of being accepted.merimna is on the verge of being accepted.merimna is on the verge of being accepted.merimna is on the verge of being accepted.merimna is on the verge of being accepted.
Неактивен Неактивен

« Отговор #81 -: 13.04.2009 15:29:38 »

Аз,Аз,Аз...имам  :mrgreen:
Мен ме изражда точно той и от години свекърва ми и зълвата ходят при него.
В манипулациите е много добър- раждания,операции итн.,но лично според мен не е добър диагностик.
Ще ти пиша на лични.

Лептир....сега виждам че си питала за баш моя доктор  :mrgreen:
При него си ходя откакто съм в Пловдив и съм много доволна.Той следеше и бременността ми.Добър диагностик е,има вагинален ехиграф и работи с касата.
Апаратурата му е много добра и моята бременност я установи без вагинален само с коремен нищо,че беше в началото.
Има едно много лошо нещо обаче,което сега много ме спира да птида при него- няма никакъв ред при записване на часове.Всеки ходи когато си иска и понеже тй е много подробен може и цял ден да си откараш в кабинета.
Преди имаше жена която записваше часове и по- се спазваха,но сега е пълен хаос.
Лошото е и че ходят много циганки.
Стига да имаш търпение си струва да почакаш.Добре е да отидеш след 5 часа,горе долу тогава се е извървл народа.Ако имаш нужда от координати ще ти дам,пиши ми на лични.
« Последна редакция: 13.04.2009 15:34:02 от буболечка » Активен

merimna
спящ на клавиатурата

Неактивен Неактивен

« Отговор #82 -: 11.05.2009 11:56:20 »

Видях,че темата започва с мнение за Д-р Росен Петров и след много чудене и търсене реших да отида при него.
Много го хвалят,и освен в ДКЦ-то в Смисненски работи и в МЦ "Хипоталамус",където няма начин чаовете и редът да се спазва.Това е и причината да "изневеря" на моя лекар.
Ето и координати на центъра http://mchypothalamus.com/kontakti.html Запазих си час по телефона на регистратурата.
Като се завърна от прегледа в четвъртък ще пиша отзиви.
Активен

andji
наш човек
**

andji has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1294

« Отговор #83 -: 10.09.2009 15:38:59 »

Препоръчвам ви др.Стратев,има частен кабинет и също работи  в момента по заместване в 1 ДКЦ,много е внимателен,аз ходя при него от години и сега ми води и ЖК,при него и ще родя в Торакс живи и здрави
Активен

pandishpan
новодошъл
*

pandishpan has no influence.
Неактивен Неактивен

« Отговор #84 -: 26.09.2009 18:41:04 »

Здравейте!
Може ли някой да ми каже нещо за д-р Ставракев? Една позната ми го препоръча като много добър специалист по забременяването, но в същото време чувам и лоши неща за него?
Бихте ли ми помогнали!  :rolleye:
Активен
NadiA
плямпало, ама се трае

NadiA barely matters.NadiA barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2327
Щастието е в нас самите

« Отговор #85 -: 27.09.2009 13:45:08 »

Особняк е наистина! Не смея да дам мнение! Наистина, за разлика от повечето редови гинеколози в Пловдив, се занимава малко по-задълбочено. В смисъл- насочва към по-нестандартни изследвания /а не хайде 3 хормона, микробиология- айде-здрав си/, прави и проследява стимулации на цикли...Аз имам позната забременяла при него след многогодишен стерилитет! Някои го отричат, някои го харесват...Аз лично никога не съм го посещавала като пациент! Каквото и да прецениш- от мен успех! :emot2:
Активен
Bella
плямпало, ама се трае

Bella might someday be someone...Bella might someday be someone...Bella might someday be someone...Bella might someday be someone...
Неактивен Неактивен
Публикации: 4068
Fortuna favet fortibus!Dum Spiro,Spero!

« Отговор #86 -: 28.09.2009 08:21:42 »

/а не хайде 3 хормона, микробиология- айде-здрав си/, :haha:
Сори за офф!
Ами аз също само отзиви имам за него и отрицателни ,и положителни/Не съм го посещавала ,но ако наистина се задълбочава ,както Надето пише, е добре д а го посетиш- то в Пловдив почти никой не те изследва както трябва и не  умее да търси причини за стерилитет
Активен

Nihil lacrima citius arescit!Нищо не съхне по-бързо от една сълза...истински се вижда само със сърцето,същественото е невидимо за очите
"Всичко живо е родено от любов и любовта крепи го живо!" Лопе де Вега
pandishpan
новодошъл
*

pandishpan has no influence.
Неактивен Неактивен

« Отговор #87 -: 03.10.2009 18:01:34 »

Благодаря ви, понякога човек има нужда от мъничко кураж, за да вземе решение. Повече от половин година ходих при д-р Минев и прегледа ми беше точно 5 мин. - съжалявам нямате овулация, пийте тези хапчета и елате пак другия  месец и предстои ви операция - без изследвания, просто ей така. Реших и отидох при Ставракев - засега съм доволна - обърна ми много внимание, на место ми направи 4 изследвания. Изпрати ме на хормонални изследвания, спермограма и т.н. Обяснява, че е възможно да се стигне пак до операция, но докато се стигне до нея трябва да се разбере точната причина. Засега съм доволна, надявам се че скоро време ще има резултат.   :new01:
Активен
NadiA
плямпало, ама се трае

NadiA barely matters.NadiA barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2327
Щастието е в нас самите

« Отговор #88 -: 04.10.2009 17:08:19 »

Благодаря ви, понякога човек има нужда от мъничко кураж, за да вземе решение. Повече от половин година ходих при д-р Минев и прегледа ми беше точно 5 мин. - съжалявам нямате овулация, пийте тези хапчета и елате пак другия  месец и предстои ви операция - без изследвания, просто ей така. Реших и отидох при Ставракев - засега съм доволна - обърна ми много внимание, на место ми направи 4 изследвания. Изпрати ме на хормонални изследвания, спермограма и т.н. Обяснява, че е възможно да се стигне пак до операция, но докато се стигне до нея трябва да се разбере точната причина. Засега съм доволна, надявам се че скоро време ще има резултат.   :new01:
Дано си доволна! :biddrin: Дръж ни в течение! :emot2:
Активен
megi_hub
новодошъл
*

megi_hub has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 5

« Отговор #89 -: 13.11.2009 23:05:32 »

Здравейте!
 За мен добрите акушер- гинеколози са тези, които превръщат най-радостния ден в живота на една жена в наистина специален ден. Такъв е д-р Здравко Минев от АГ болница "Селена"-Пловдив. Той е един страхотен специалист с огромно сърце. А целият му екип от специалисти са едни добри професионалисти. Аз родих и двете си деца при д-р Минев и не съжалявам. АГ болница "Селена"се намира в гр. Пловдив, бул. Пещерско шосе" 80, тел. 032/648 020; 088 6418 841. Частният му кабинет се намира в гр. Пловдив, ул. "Киев" 9, ет.1, вляво /до Бирената фабрика/, за предварително записване: тел. 0887407419. 
Активен
Страници: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: