31.10.2014 05:55:06Последен член: blackbee045
Svatbata.org » Всичко за сватбата » За трите най-важни неща »  (Модератори: MЕЙЧЕ, Svilenka)*ресторант Бор и бар Шишарката в Княжево
Страници: [1]   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: *ресторант Бор и бар Шишарката в Княжево  (Прочетена 9509 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ив
плямпало, ама се трае

ив barely matters.ив barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2419

*ресторант Бор и бар Шишарката в Княжево

« -: 21.12.2006 18:26:04 »

Момичета, ние сме в разгара на подготовката (най-накрая), ама ще разказвам като се върнем вкъщи. Сега искам да питам за този ресторант. Някоя от вас била ли е там или има ли познати и т.н. Ние днес бяхме там и останахме с много добро чувство. Още не сме говорили за много неща, но това което чухме ни хареса, управителят беше много мил и понеже не съм чула никоя от вас да говори за ресторанта каквото и да е направо ви питам.
« Последна редакция: 01.08.2008 22:14:38 от Pepi » Активен

dessi
плямпало, ама се трае

dessi barely matters.dessi barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2009
Вярвам, че ще се случи!

Нямам никакво мнение за там, откровенно не съм била там! Били казала ти с какво те впечатлиха?Какви са условията, с кое те впечатлиха?? :crazyeye:
Активен

ив
плямпало, ама се трае

Неактивен Неактивен

Ей сега имам малко време и бързам да напиша каквото мога. Значи ще го направя по точки да стане по-ясно:
1. Атмосфера - влезнахме и веднага ни направиха впечатление цветовете - прасковени (точно както цвета на нашата сватба)
2. Много мили хора ни посрещнаха и казаха че управителят ще дойде до един час. Обаче на излизане от ресторанта се сблъскахме с човека, който беше решил да дойде по-рано. Това ако не е знак  :wink:
3. Той ни каза много добри условия, за тях ще напиша по-долу. Но ние още не знаехме дали това ще е ресторанта и казахме че пак ще дойдем.
4. Отидохме вчера и ядохме. Перфектно обслужване, много отзивчиви сервитьори, които не знаеха че ние искаме там да правим сватба, тъй като управителят не беше там и нямаше кой да им каже  :smile:
5. Дойде после управителят и ни посъветва да говорим със собственика, който в момента беше там.
6. Собственикът прави впечатление на абсолютен професионалист. Каза си условията и какво предлагат, ние казахме нашите изисквания и се разбрахме перфектно. На 27.12. отиваме да капарираме, но още няма да слагам ресторанта в никакви списъци, за да видим дали ще е перфектно до края.

За условията:
1. Куверт до 25 лв. Човекът каза че ще има поскъпване на цените и ни посъветва сега да направим куверт до 20 лв, за да може после да се изчисли поскъпване от 10% плюс сервиз 10% (който по принцип си го има, а не се прави за сватбата) и да стане към 25 лв.
2. Капаро - една трета от сумата на кувертите. Това прави при нас 500 лв
3. Ресторанта побира 120 души, нашите гости ще съм към 70 - няма проблеми
4. Може да се внася всичко, каквото искаме и няма такса за това.
5. Няма такса за тоалетната, за тока или за други глупости от този сорт.
6. Заявените куверти се плащат всички, независимо колко гости ще дойдат, което за нас не е проблем тъй като каним само най-близки роднини и приятели.
7. Осигуряват ритуал.
8. Работят със собствен DJ но само ти го предлагат, ако не го искаш имаш пълното право на избор.
9. Работят до 1 часа на сватби, но човекът ни каза от опит, че сватби по-дълго не продължават и че ние можем да си платим повече за след това, но няма смисъл тъй като оставали по няколко госта да си допият или да си говорят, а пък ние ще се наложи да им плащаме за това. То и това не е проблем, ние след това можем да отидем някъде другаде, пък старите така или иначе ме съмнява че чак до 1 ще останат. Смятам да предупредя всички.
10. Няма детски порции, но ние имаме само 4 деца.
11. Окончателната бройка трябва да се съобщи най-късно 2 дни преди сватбата.
12. Накрая ни даде едно от менютата, за да можем вкъщи да решим какво искаме да включва куверта.

Е това е друго не се сещам, но ако има нещо питай.
« Последна редакция: 25.12.2006 10:02:21 от [X]kalpazan4e » Активен

dessi
плямпало, ама се трае

dessi barely matters.dessi barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2009
Вярвам, че ще се случи!

Честита Коледа! мисля че условията наистина са чудесни - поздравявам Ви за попадението  :emot2:! а къде в Княжево се намира  :new78:-  до нашата сватба има време, но може да го посетим ей така.....
Активен

Милена
плямпало, ама се трае

Милена barely matters.Милена barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2582

Условията изглеждат повече от добри.
Активен

gallia
мушмурок
*

gallia has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 74

много се зарадвах на това менние -ние също сме харесали отзи ресторант, моля ако сжатбата е била там пишете как е минало....!!!!!!1111 :y36:
Активен
ив
плямпало, ама се трае

Неактивен Неактивен

Там беше сватбата, мина страхотно. Обслужването беше на супер ниво, никакви изцепки не е имало, всички беше по уговорка и нямаше никакви цигании. И гостите ни бяха очаровани.  :emot2:
Активен

Moharet
мушмурок
*

Moharet has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 120

Майка ми си празнува рождения ден наскоро там. Всички останаха много доволни от обслужването. Мисля, че е хубава идея за сватба:)
Активен
gallia
мушмурок
*

gallia has no influence.
Неактивен Неактивен

Привет , аз вчера отидох в този ресторант и капарирахме -сжатбата ни ще е на 23.08.2008г. Има малки промени в сравнение с написаното ибързам да ги споделя: аз искам сватбата ни да е в градината, тя в момента е в по лошо състояние от колкото я помня, но управителя каза, че и предстои обновяване за летния сезон. Куверта вече е 30лв акто включва салата, няколко плата с топли и сутдени предястия на маса, основно, 2 газирани и 1 минерална вода, и50гр алкохол. Можеш да си внесеш всичко -алкохол, десерти  ит.н. Това ми хареса, но  не ми хареса факта, че не поемат някаква украса на ресторанта -трябва да се наеме фирма или сами да си украсим. те работят основно с Илиян Михов +  сина м укато ди джей, но няма проблем и собствен ди джей. Това което леко ме притеснява е, че ресторанта работи до 12.30, но то пък повечето гости едвали ще останат по дълго, а можем и да се преместим на клубче ако все още има желаещи за празнуване:)! Плаща се 1/3 от куверта, като се разбрахме като наближи сватбата да отидем да уточним куверта, но бройката трябва да се каже най-късно една седмица преди сватбата!!!!!!!!!!!
Активен
ив
плямпало, ама се трае

Неактивен Неактивен

Нормално е да е по-скъп кувертът, това си зависи първо от самия куверт, и второ нашата сватба беше точно преди една година, а доколкото знам цените в БГ от тогава са супер поскъпнали. И на нас ни казаха че можем да стоим до 12:30, ама ние стояхме до 2 някъде и никой не ни е искал пари. Повечето гости си бяха тръгнали и сервитьорите си отсервираха и си се подготвяха за другия ден, но нас това не ни пречеше, защото бяхме само ние с кумовете. Някак си хората сами си знаят, че след като се сервира десерта могат да си тръгнат и повечето и го правят, така че към 12 вече много гости ни напуснаха.
Украсата също ние си я правихме. За целта шаферките ми пропуснаха църковния ритуал и го украсиха. Аз им бях дала точно разпределение на масите и как точно искам да изглежда украсата. Самата украса си я закарахме ден преди това.
И аз исках сватба в градината, но добре че не се реших, защото на самия ден през цялото време валя. Пожелавам ти обаче страхотно време за градина.
Активен

gallia
мушмурок
*

gallia has no influence.
Неактивен Неактивен

много благодаря за пожеланието  :smile:, аз вчера малко се притесних дали сме направили правилния избор /въпреки че съм ходила на сватба  в  този ресторант и имам добри впечатления/, защото управителя ми се видя малко дръпнат -сякая бързаяе да ни претупа без да обеснява много много, но можеби защото го чакаха и други младоженци изащото до нашата сватба все пак има близо 4ри месеца /23,08,08/, но вече се поуспокоих и се надявам всичко да мине супер :biddrin:, после ще споделя опит и аз ! :lol:
Активен
bubik0304
новодошъл
*

bubik0304 has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1

Здравейте, най тъпото заведение.Бяхме на коледен банкет в началото беше всичко много хубаво
с изключение на музиката.Към 12 часа когато на всички им беше весело музиката спря.След което неможехме нищо да поръчваме.Не ни сервираха десерта който ни влизаше в коверта ракията беше разредена до безумие и накрая ни изгониха с пожелание ДАНО ПОВЕЧЕ НЕ СЕ ВИЖДАМЕ. ПРОСТО ОТВРАТИТЕЛНО.

Ако искате да си развалите празника отидете в бар шишарка.
Активен
totini1
новодошъл
*

totini1 has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1

Здравейте! Аз също скоро бях там. Няма по-неприятно място от този ресторант. Достатачно е да погледнеш управител и ти става ясно, защо персонала се държи отвратително. Певицата която смени Славка(старата певица) е певица колкото и магарето на село. Ако искате ресторант в който да се чувствате добре, потърсете друго място!!!!!!!!!!!!!!
Активен
vesi123
новодошъл
*

vesi123 has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2

Ресторант Бор и Бар Шишарка се превърна в истински кошмар за мен и за моето семейство: Не съм виждала по-ужасно обслужване!!! След като вече беше прибрал щедрото капаро за нашата сватба, управителят започна да отговаря с обиди и викове на нашите въпроси и предложения. Ясно му беше, че сме притиснати и вече не можем да направим резервация на друго място. Не ангажирахме препоръчаната от него декораторка, защото ни предложи пожълтели калъфи за стол на безумни цени.
В деня на самото събитие само се молех да свърши този ад: тъжни и бавни сервитьори, страшно малки и бедни порции (въпреки предварително уговореното) и опит за скриване на вече платен от нас алкохол. Единствената сватба с гладни гости и младоженци, на която съм присъствала, беше моята.
Ако все пак Ви се наложи да празнувате в Ресторант Бор и Бар Шишарка, не се вслушвайте в нито една тяхна препоръка. Още ни е странно как е възможно да има DJ, който да е способен да пуска само чалга. Тъй като ние имахме доста гости от чужбина, се бяхме разбрали за определено разнообразие, дори сама подбрах някои заглавия и бях предоставила песните. Това беше и единствената хубава музика за вечерта. Останалото накара и най-активните да умрат от скука. Да не говорим, че се опита да ни натрапи селската песен на баща си с интелектуалното название „Баровец“.
Иначе заведението има потенциал: мястото и природата са благоприятни. Но без декоратор сте загубени: масите и това, което е върху тях, са от началото на миналия век, не липсват и дупки по покривките. Терасата не е подходяща за никакъв случай: всичко е пред разпадане! В  общи линии обстановката напомня на провинциална кръчма от времето на комунизма, все чакаш да зърнеш в някой ъгъл портрета на Тодор Живков.
Обобщено: Ресторант Бор и Бар Шишарка е едно кошмарно заведение с един още по-кошмарен собственик, който пред нищо няма да се спре да съсипе сватбения Ви ден!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: