24.10.2014 09:59:19Последен член: deniyordanova
Svatbata.org » За всеки по нещо » Кокошарник »  (Модератор: MЕЙЧЕ)Паранормални явления
Страници: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Паранормални явления  (Прочетена 43934 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
djidjo
мушмурок
*

djidjo has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 121

Отн.: Паранормални явления

« Отговор #60 -: 19.10.2007 18:30:42 »

Темата е чудна  и лично за мен страшно интересна...... И аз много чета и се интересувам от такива неща....Много интересни истории прочетох тук, които много ме заинтригуваха...Нормално е в първия момент всеки човек да се уплаши и да избяга, но после това не се забравя..А сънищата.. според мен те са провокирани както от ежедневието  ни така и от 6-тото чувство при някои хора..
Ох , хич не ме бива да си изразявам мисълта:(
Когато го измисля ще продължа...
Активен
ivaila
спящ на клавиатурата

ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.
Неактивен Неактивен
Публикации: 7635

« Отговор #61 -: 19.10.2007 18:49:09 »

Шехерезада,Елиста-не само че настръхнах,ами и очите ми се насълзиха!!
Шехерезада-мила как си обясняваш случилото се-аз на твое място-не бих стъпила в тази къща???
На мен също адки много ме е страх,но пък такива историйки,случки и филми са ми много интересни!!Аз също имам навика да се обръщам постоянно-но не като съм си удома,а например,когато Ники ме прибира към 3-4 часа(когато той тръгва да пътува).По принцип Ники ме оставя на главния път,а до нас имам 2-3 минутки ,но по черен път и до гората!!И постоянно се оглеждам и назад, и към гората,защото имам чувството че постоянно чуми и т.н.
:rolleye:
Активен
bambam
мушмурок
*

bambam has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 201

« Отговор #62 -: 20.10.2007 00:30:43 »

Ами аз честно казано вярвам във всичко откачено :biddrin: Вярвам във всички паранормални явления обаче за добро или лошо ми са се случвали единици такива. Ще ви разкажа сега една, ако се сетя друг път пак  :wink: Това, което ще ви разкажа не е много странно, но и до ден днешен не мога да го обясня. Значи бяхме с класа ми някъде след училище, и се прибирам към 3 часа наобяд някъде. Вкъщи нямаше никой, иначе имам една прабаба, баба и дядо, и аз и родителите ми живеем с тях..та прибирам се. И на врата си виждам котето, слагам му храна и си играя малко с него, след което пак му слагам храна и го оставям вън, затварям вратата. Качвам се горе и сядам на компютъра. След малко чувам скърцане на вратата за стълбите към долния етаж, излизам от моята стая и гледам котката ми.... Ужасно много се уплаших, защото я оставих вън, сигурна съм 1000%, слязох до долу и нямаше отворена врата или прозорец откъдето да влезе..полудях просто. Не знам как е станало...
Активен

Шехи
плямпало, ама се трае

Шехи is on the verge of being accepted.Шехи is on the verge of being accepted.Шехи is on the verge of being accepted.Шехи is on the verge of being accepted.Шехи is on the verge of being accepted.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2731

« Отговор #63 -: 20.10.2007 08:57:08 »

Иве, ами до ден днешен нито мама, нито аз можем да си обясним случката. Първо, дори и да беше влязъл човек няма как да е оставил тези следи, по простата причина, че не беше валяло с месеци, второ, дори и да беше намерил някаква кал "човека" нямаше как следите да засъхнат за 2 мин., до такава степен, че да се ронят на цели парчета и трето, от двора до въпросния коридор има поне 20 стъпала /стълбище/ по което нямаше и следа от кал. :crazyeye:
А нямаше как да не стъпвам в тази къщата тъй като това си беше моят дом, а аз бях 5-6 годишна, така, че нямаше къде да отида. Просто тогава си поревахме с мама, изчистихме на ново къщата и продължихме да живеем нормално.
Активен

Кити кат
плямпало, ама се трае

Кити кат barely matters.Кити кат barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2006
Спаси приятел! http://www.bezdom.info

« Отговор #64 -: 20.10.2007 09:26:07 »

Леле, какви истории има в тази тема.
Много ми е интересно. Хем ме е страх, хем не мога да спра да чета.  :haha: :haha:
Активен

ivaila
спящ на клавиатурата

ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.
Неактивен Неактивен

« Отговор #65 -: 20.10.2007 20:20:31 »

Шехерезада миличка-настръхнах!!Просто нямам думи!!!  :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
Активен
mariela
новодошъл
*

mariela has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1

« Отговор #66 -: 06.05.2008 00:12:24 »

am zna4i tazi ve4er nz kakvo mi stana no ne6ty iskah da 4eta taki istoriiki napisah v google paranormalni qvleniq i mi izleze tozi forum ....i4etoh go na 1 d1h...super mn mi be6e interesno :biddrin: na men li4no ne sa mi se slu4vali takiva frapira6ti istorii no imam 1 ili 2 stranni snimki :biddrin: mm bqh na rd v bratov4ed mi i se snimahme bqhme mn malki i kogato gledah snimkite zabelqzah na 1 snimka ne6ty kato rozov kolan tak1v kato za havliq mama kaza 4e nqma ot k1de da b1de za6toto tq e snimala a tq na snimkite e s bqla bluza malko e stranno no ne vqrvam da e defkt za6toto s1m vijdala v neta i drugi takiva snimki ... ako nqkoi iska da si pi6em skype : margaritka_rex :biddrin: 6te se radvam nqkoi da mi se obadi no pls pi6ete koi ste 6toto mn 4esto reja hora v skype det nz koi sa ;) mersi za vnimanieto bb :biddrin:

am значи тази вечер нз какво ми стана но нещй исках да чета таки историйки написах в google паранормални явления и ми излезе този форум ....ичетох го на 1 д1h...супер мн ми беше интересно :biddrin: на мен лично не са ми се случвали такива фрапиращи истории но имам 1 или 2 странни снимки :biddrin: мм бях на рд в братовчед ми и се снимахме бяхме мн малки и когато гледах снимките забелязах на 1 снимка нещй като розов колан так1в като за хавлия мама каза че няма от к1де да б1де защото тя е снимала а тя на снимките е с бяла блуза малко е странно но не вярвам да е дефкт защото с1м виждала в нета и други такива снимки ... ако някои иска да си пишем скъпе : маргаритка_рех :biddrin: ще се радвам някой да ми се обади но плс пишете кой сте щото мн често режа хора в скъпе дет нз кои са ;) мерси за вниманието бб :biddrin:

МОДЕРАТОР: ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО В ТОЗИ ФОРУМ! ОЩЕ ЕДИН ВАШ ПОСТ НА ЛАТИНИЦА ЩЕ БЪДЕ ИЗТРИТ БЕЗ ОГЛЕД НА СЪДЪРЖАНИЕТО МУ!
« Последна редакция: 06.05.2008 12:01:09 от MЕЙЧЕ » Активен
charming
дивак
плямпало, ама се трае

charming has a powerful will.charming has a powerful will.charming has a powerful will.charming has a powerful will.charming has a powerful will.charming has a powerful will.charming has a powerful will.
Неактивен Неактивен
Публикации: 3171
Пловдив

« Отговор #67 -: 06.05.2008 11:27:53 »

mariela добре дошла, но моля те пиши на кирилица!
Активен

http://smileys.svatbata.org/ - Усмивки
http://polezno.svatbata.org/ - Полезни статии
borislavaa
наш човек
**

borislavaa has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 961
г-жа Димитрова http://album.svatbata.bg/dimitrovi-

« Отговор #68 -: 06.05.2008 11:36:17 »

момичета какви неща само са ви се случили!
аз ако бях сигурно щях да полудея. уж не вярвам много на такива неща, но все пак има толкова много хора дето говорят за тях, че да се замислиш дали наистина няма духове.Шехерезада направо ме побиха тръпки от твоя разказ. Вие споделяли ли сте го с друг. Ако може нещо да се направи. осветихте ли къщата?
Активен

bori81
Мисис Svatbata.org 2008 1 място
плямпало, ама се трае
*

bori81 might someday be someone...bori81 might someday be someone...bori81 might someday be someone...bori81 might someday be someone...
Неактивен Неактивен
Публикации: 3936

« Отговор #69 -: 07.05.2008 16:36:57 »

Ейй...изчетох я тази тема на един дъх! :biddrin: Ама трябваше да си я оставя за довечера..за по-подходяща атмосфера! :mrgreen:
Много обичам да разговарям и чета за подобни неща! Е, вярно е, изпитвам и аз малко страх, но любопитството и тръпката от непознатото са несравнимо по-силни, за да ме накарат да стоя настрана... :silly:
Интересувам се от подобни "явления" и случки още от 8-9 годишна и от тогава съм изчела тонове литература и съм изгледала страшно много филми и предавания по темата (по едно време като тинейджъри даже се опитвахме да правим някакви магии.. :doh:)
... т.е. закалила съм си нервите и въобръжението яко, в "очакване"  да се случи и на мен Нещо интересно и особено... Ама - няма! ядец... :y07: Досега не мога да се похваля с подобно нещо! Нито дух съм видяла, нито нещо свръхестествено...и на гледачки съм ходила чат-пат, ама те все се случват едни такива смотани...нищо не ми казват интересно и все оставам разочарована.  :mad:
Активен
Лео
Редактор
плямпало, ама се трае

Лео barely matters.Лео barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2049
Wanting ...

« Отговор #70 -: 07.05.2008 17:07:02 »

Мдаааа ... много добра темичка ... с интерес я прочетох.
Обаче да ви кажа и аз не знам в какво точно вярвам ... разбира се, супер егоистично би било да смятаме, че сме единствените на вселената, но пък от друга страна някак не ми се струва реалистично да чакам някое зелено човече да ми помаха от прозореца.  :mrgreen:
Но пък обичам да чета и да си задавам въпроса "ами какво ако наистина е станало?". Определено всяка такава случка, като нещо крайно непознато за мен, ме интригува.
Активен

Жоро
мушмурок
*

Жоро has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 78

« Отговор #71 -: 10.05.2008 22:00:22 »

Ето и аз да се вкюча . Много съм изненадан от това, че тук намирам такава тема :new78:
Дали аз вярвам в така наречените "паранормални явления" ??? Толкова много пъти са ми се случвали ,че няма как да не повярва човек. Аз по принцип съм много мнителен и искам много доказателства за всичко....... повярвайте ПОЛУЧИХ ги в големи количества :emot2:
Ето ви няколко съвета :
Не се опитвайте да си ги обяснявате..глупаво е , много сме малки в познанието си за света за да успеем да го направим, ако някой се опита да ви ги обяснява как ставали тези неща и защо се случват или е мошенник или е Далай Лама.
Вярвайте в Бог ( без значение как ще го наречете )
Бъдете добри
Бъдете силни
Обичайте силно
И ако комбинирате всички тези неща няма да има нещо, което да ви победи. може да се уплашите първоначално ,но си припомнете, че сте силни , че вярвате в Бог,  в себе си, в хората който обичате ,че сте добри и има защо да продължите да се борите с всичко, което е срещу вас и вярата ви.
Будете сигурни че има кой да застане до вас и да ви помогне...дори и да не е човешко същество в смисъла, който разбирате.
Активен

Kateto
наш човек
**

Kateto hides in shadows.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1320

« Отговор #72 -: 19.05.2008 21:46:16 »

С вълнение прочетох цялата тема. Някак си вътрешно се успокоих, че не съм само аз, която усеща, вижда и предчувства разни неща. Често ми се случва, но най-фрапиращото ми изживяване беше през лятото на 2000 година. Тогава бях на Камчия, заедно с баща ми, който ме водеше по кандидатстудентски изпити. Беше ред на град Варна. Бяхме отседнали във вила в къмпинг Рай, близо до плажа. През нощта се събудих от ужасен шум на двигател и викове. Ще кажете, че съм сънувала, но не съм - бях съвсем будна и седнала в леглото и всичко минаваше през ушите и пред очите ми като на филм - горяща сграда, разбит самолет и пищящи хора. Колкото и да се мъчех да го махна от себе си неможех. Погледнах мобилния си телефон (тогава голям мобифон с огромен зелен екран), който светеше, въпреки че не съм го натискала и показваше, така ми се стори, седем и половина. Като го погледнах отново не светеше и беше доста по рано. Шумовете утихнаха, но аз не преставах да си мисля за този ниско прелитащ самолет и хората, които чувах.

Тъй като изпитът беше рано сутринта, когато станахме веднага разказах на баща си - по-точно го попитах дали е чул шумовете от мотора на самолета. Той ми каза, че нищо такова не е чул. Казах му всичко, което видях и чух. След изпита той ме чакаше и ме гледаше странно. Беше чул по радиото и прочел във вестника за самолетна катастрофа в Индия, която се е случила по тяхно време 7 и 30 сутринта - самолет се е разбил в жилищни сгради и е избухнал пожар. От вълнение баща ми вече беше уведомил и майка ми. Това е най-фрапиращото ми видение, което уви не беше дори и сън. Другите неща поне само ги сънувам и след време се случват.

За тези които се заинтригуваха ето събитието, което видях: http://www.planecrashinfo.com/2000/2000-42.htm  - описах ви го на кратко по-горе.

Най-често предчувствам неща, които ще се случат или се случват с членове на моето семейство или с мен. Знам неща, които може би съм сънувала преди това, но съзнанието ми знае, че те ще се случат. И по темата, да категорично вярвам в паранормалното. Но за мен това е енергия, в самите нас, която неможем да осъзнаем и насочим правилно, затова в определени моменти усещаме и виждаме дадени неща. Е, има и хора, които я владеят  :wink:
Активен
ivaila
спящ на клавиатурата

Неактивен Неактивен

« Отговор #73 -: 19.05.2008 22:34:23 »

Много се радвам когато има нови постове в тази темичка!!!
Адски ми е интересно да чета такива историйки!!!
Жоро-защо не ни разкажеш някоя случка!!  :new78:
Катето-незнам какво да кажа!!! :crazyeye: :crazyeye:
Активен
borislavaa
наш човек
**

borislavaa has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 961
г-жа Димитрова http://album.svatbata.bg/dimitrovi-

« Отговор #74 -: 20.05.2008 08:31:45 »

Kateto не мога да повярвам. Направо си е паранормално. Аз ако бях сигурно щех да изпадна в ужас като разбера, че се е случило.Разкажи ни и за други неща ако се сещаш. Дано не сънуваш повече лоши работи. Ти и цялото ти семейство да сте добре. Нямам думи пред необятните възможности на реалността и психиката на човек.
Активен

Страници: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: