www.svatbata.org
Моля влез или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Име, парола и продължителност на сесията
520113 Мнения в 10438 Теми от 17555 Потребители
Последен потребител: one and only
* Начална Страница Помощ Търси Календар Чат Реклама RSS Вход Регистрация
Svatbata.org  |  За всеки по нещо  |  Здравна взаимопомощ (Модератор: MЕЙЧЕ)  |  Тема: На какво мнение сте за "Табекс"? 0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема. « назад напред »
Страници: 1 2 [3] 4 Надолу Изпрати тема Печат
Автор Тема: На какво мнение сте за "Табекс"?  (Прочетена 35187 пъти)
mlada jena
новодошъл
*
Неактивен Неактивен

« Отговори #30 -: 10.01.2007 10:11:53 »

Искам и аз да споделя мнението си по темата.Опитвах Табекс и имах много проблеми--лош вкус в устата, гадене и световъртеж.Чувствах се бощо непокойна. Така сега съм зпочнала с лепенките Никотинел.Разбрах от приятели, които също са се лепили че става въпрос за курс на лечение според броя на изпушените цигари. По-точна инфо за Никотинел ми дадоха в аптеката и така започнах. Вече втори месец се чувствам прекрано, не ми се пуши и не трупам килограми.Лепяси лепенките всяка вечер, а това не ми пречи на къпането Силно се надявам спасвайки стриктно курса на лечение с Никотинел този път да успея
Скрежанка
наш човек
**
Неактивен Неактивен

« Отговори #31 -: 18.01.2007 19:25:07 »

Годеника ми започна да ги пие преди наколко дни. Хубавото е, че има ефект. Лошото е, че май той няма желание да ги спира и това много ме натъжава! Ще видим какво ще стане!
lekarsnojj
Гост
« Отговори #32 -: 19.01.2007 08:23:05 »

Вече съм в края на втория месц с лепенките Nicotinell. Считм, че съм приключила с гадните цигари!!! Наистина се чъвствам прекрасно и съм на прага да премина от Nicotinel TTS20  на Nicotinell TTS10, т.е. от средните към най0слабо съдържащите никотин лепенки. За мен това е ПОМОЩТА , от която имам нужда. Вече имам и съмишленици, които са на Nicotinell. Мразя  цигарите, обичам Nicotinell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Скрежанка
наш човек
**
Неактивен Неактивен

« Отговори #33 -: 26.02.2007 21:18:14 »

Годеника ми започна да ги пие преди наколко дни. Хубавото е, че има ефект. Лошото е, че май той няма желание да ги спира и това много ме натъжава! Ще видим какво ще стане!

Ей на! Явно действа това (но май не на всички). Мойто мъж вече почти месец не е помирисал цигара! И даже мрънка като влезем в задимено помещение! Голям майтап!  Дано да устиска и да не ги започне пак! :new17: Казва, че се чувства добре и не му се пуши! Ох, дано!!! Не ми пречеше, че пуши. Но сега като ги е спрял и си мисля, че ако отново пропуши, ще ми е неприятно.
Anito
мушмурок
*
Неактивен Неактивен

От: Плевен-Варна

« Отговори #34 -: 27.02.2007 21:18:14 »

Преди месец започнах да ги пия,но ги спрях на 8-9 ден(наложи се).Сега пак се опитвам да спра цигарите,не съм пушила от 4 дни(за мен това е много)!Сега ми се пуши много по-малко,от колкото ,когато пиех табекс!Всичко е до психична нагласа според мен!Успех на тези,които се опитват да спрат цигарите!

merimna
спящ на клавиатурата
Неактивен Неактивен

От: трън,та на глог

« Отговори #35 -: 15.03.2007 08:49:39 »

Току що си взех Табекс.
Малко ме притесниха тия странични действия като световъртеж и др.,но всеки организъм различно се повлиява.
След време ще кажа при мен как действа.

"Наглеждай сърцето ми- оставих го при теб."
Скрежанка
наш човек
**
Неактивен Неактивен

« Отговори #36 -: 15.03.2007 13:29:06 »

Току що си взех Табекс.
Малко ме притесниха тия странични действия като световъртеж и др.,но всеки организъм различно се повлиява.
След време ще кажа при мен как действа.

Не се бой! Може нито едно от тия странични действия може да не ти се прояви. Давй смело напред, можеш да ги спреш веднага, ако се почувстваш зле.  :wink:
cvety_s
спящ на клавиатурата
Неактивен Неактивен

От: София

Пълно щастие ...

« Отговори #37 -: 15.03.2007 14:13:34 »

Аз съм с отлично мнение....Благодарение на него спрях цигарките :new44: за което съм много  :sm21:
На мен ми подейства, докато на сестра ми не - получи световъртеж, сърцебиене и гадене :new70:
Но всеки организъм се повлиява различно.
« Последна редакция: 15.03.2007 14:16:05 от cvety_s » Записан

Bella
плямпало, ама се трае
Неактивен Неактивен

Fortuna favet fortibus!Dum Spiro,Spero!

« Отговори #38 -: 21.09.2007 12:35:09 »

момичета и аз се присъединявам към темичката,макар че доста късничко  и тъй като писах в старата тема,но май никой не я вижда(или просто вече няма "пристрастени "пушачи тук) си позволих да я пусна като втора тема и се надявам да не съм объркала нещо и модераторите да не се сърдят :redface: :redface:

Изчетох предишната тема и установих,че на някои наистина помага този продукт!

И аз много искам да откажа цигарите и съм си купила Табекс,засега си стои в шкафа,извинявам се с напрежението около сватбата и вс си викам,след нея!

Аз преди 2 години пих Табекс,но първата серия не ми подейства,удължих си я с още 2 седмици и ги спрях.Но мисля,че все пак и много силно желание и во;я са необходими.На моменти се усещах,че ми е гадно от цигарите,н овъпрки това палех...навик слаба воля
и така не пушех 4 месеца,но после едничка,двечки и.....до кутия и нещо сега

И пак ще пробвам,хайде,ако има още съмишленички,давайте кураж

А пък за страничните действия- и при мен нямаше,може би наистина е до организъм

Nihil lacrima citius arescit!Нищо не съхне по-бързо от една сълза...истински се вижда само със сърцето,същественото е невидимо за очите
"Всичко живо е родено от любов и любовта крепи го живо!" Лопе де Вега
Bestangel
новак
*
Неактивен Неактивен

От: Пещера

« Отговори #39 -: 28.01.2008 08:52:59 »

Здравейте,

надявам се тази тема да продължи  :wink:
До вчера пиех Tabex. Притеснвах се като прочетох колко странични ефекти има, но при мен нямаше освен сънливост, но си мисля че е от липсата на никотин и т.н. Надявам се наистина да съм ги отказала. На моменти много ми се пуши. Веднъж даже пробвах и запалих, но изобщо не ми стана приятно :y57:
Успех на всички, които отказват цигарите. Все пак трябва да се подкрепяме, мисля че е по-лесно когато споделиш :y09:

[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/70000.gif[/img][/link]
Лео
Редактор
Неактивен Неактивен

От: цирка

Wanting ...

« Отговори #40 -: 25.02.2008 15:19:20 »

Аз вече втори път спирам с Табекс. Първия път изкарах 8 месеца, после някой ме нервира и запалих от яд. Сега не пуша от близо 3 месеца, пак с Табекс. При мен няма никакви странични ефекти и също така става дори и без да го пиеш по схемата.
Аз, от инат решила да спирам уж сама (или поне да претендирам, че съм спряла сама), като го пия, го пия само тогава, когато имам чувството, че ще убия някого за една цигара.
Един мой много близък приятел също ги отказа с Табекс, така че явно действа.

П.П: Ако случайно видите да напиша някъде, че пак съм запалила, моля да ми теглите един здрав виртуален бой! :mrgreen:
« Последна редакция: 25.02.2008 15:21:01 от Leonor » Записан

Bella
плямпало, ама се трае
Неактивен Неактивен

« Отговори #41 -: 26.02.2008 09:51:08 »

Аз също ги отказах с Табекс,от22.11.2007 не пуша вече :biddrin:
СИмптоми.. :new78:освен ,че качих няколко килца :crazyeye:,но то е нормално.Може би и от периода-зимен :new78:преди няколко години пак ги отказах с Табекс,но тогава нямаше никакви ефекти,нито надебеляване,нито раздразнение....мн лесно беше,но после си позволих,изкуших се -една,после втора....и така....
Сега се опитвам да проявя воля и инат май повече :emot2:Но е трудно,поне на мен,пуши ми с еи няма как да си изкривя душата и да кажа,че "никотиновия глад ми е подтиснат" :y34:няма такова нещо,Табекс ми помогна,да,дотолкова,доколкото повечето то навика да преодолея,внушавайки се,че заради хапчетата не пуша!Но сега вече не пуша,но ми се пуши,но според мен 90%от отказването от вредния навик е самовнушение и инат(а това както не го мога :twisted: :haha:)
Но ефект от хапчетата ,ако се пият по схема мисля ,че все пак има някакъв,поне малко да ти заглушат нуждата на организма от никотин.После пушех електорнна жигара,но наскоро и нея отказах :mrgreen:(защото загубих зарядното :mrgreen:)

Nihil lacrima citius arescit!Нищо не съхне по-бързо от една сълза...истински се вижда само със сърцето,същественото е невидимо за очите
Лео
Редактор
Неактивен Неактивен

От: цирка

Wanting ...

« Отговори #42 -: 26.02.2008 09:54:08 »

После пушех електорнна жигара,но наскоро и нея отказах :mrgreen:(защото загубих зарядното :mrgreen:)

Ще ми обясниш ли за тази електронна цигара моля те? Много съм слушала за нея, но така и не разбрах точно какво прави.

Bella
плямпало, ама се трае
Неактивен Неактивен

« Отговори #43 -: 26.02.2008 09:59:32 »

електронната цигара е много интересно китайско творение :mrgreen:
работи на батерии и има филтри,които се сменят(това,което пушиш всъщност!)един е =на 3/5 кутии цигари.Има накрая светлина,все едно гори огънче,но всъщност няма дим,а издишваш водна пара.В състава си има някакви есенции и никотин,няма катран и другите вредни вещества от обикновените цигари.

виж ако искаш
http://volcano-bg.com/

stoyanov
Рекламодател
Неактивен Неактивен

От: Варна

"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"

« Отговори #44 -: 16.05.2009 16:20:08 »

Здравейте, предполагам има от форумците пушачи, които искат да откажат цигарите. Аз например успешно се разделих с този вреден навик- тютюнопушенето! Не е така лесно отказването, аз използвах таблетки "Табекс" (има ги в аптеките, 10 лв. им е цената), първите 5 дни пушиш и успоредно с това пиеш през 2 часа по 1 таблетка. После (след 5-я ден) отказваш цигарите, но продължаваш да пиеш табекса (аз го пих 10 дни). Напълно се отказах от цигарите и сега се чувствам перфектно. Не ми се пуши въобще. Също е важно и да се прояви и воля да не се пали цигара. Ето и предимствата на непушача: не си тровиш дробовете, не си губиш времето за павкане (една цигара ти отнема около 5 мин. от времето), не си харчиш парите за цигари (за един активен пушач 100 лв. най-малко отиват за цигари месечно) и т.н. Също е важно, че не се напълнява след отказването, апетитът ми не се е увеличил. Успех пожелавам на всички, които искат да се разделят с този вреден навик. Не трябва да забравяме, че се прие и закон за напълна забрана на цигарите на обществени места (влиза в сила от 1 юни 2010 г.).

Красимир Стоянов -  видеооператор и фотограф, гр. Варна, Моят сайт: http://krasimir-stoyanov.com
Страници: 1 2 [3] 4 Нагоре Изпрати тема Печат 
Svatbata.org  |  За всеки по нещо  |  Здравна взаимопомощ (Модератор: MЕЙЧЕ)  |  Тема: На какво мнение сте за "Табекс"? « назад напред »
Отиди на:  

БГ Фактор | Е-Телевизор | Ка Студио | Фото забавления | Видео сайтове
erogance | Family-bg.com | igrite.com | koteto.com | Autodata.BG | Онлайн флаш игри

Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Svatbata.org Powered by SMF 1.1.19 SMF © 2006,2007 Simple Machines
Страницата е генерирана за 0.078 секунди с 21 заявки.