www.svatbata.org
Моля влез или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Име, парола и продължителност на сесията
520243 Мнения в 10439 Теми от 17560 Потребители
Последен потребител: mayarivanova
* Начална Страница Помощ Търси Календар Чат Реклама RSS Вход Регистрация
Svatbata.org  |  Таз година булка, догодина люлка  |  Преди бременноста - подготовка за бебе (Модератори: Pepi, Блонди©)  |  Тема: *Възможно ли е да съм бременна?! 0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема. « назад напред »
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10 Надолу Изпрати тема Печат
Автор Тема: *Възможно ли е да съм бременна?!  (Прочетена 27897 пъти)
InaCh
Мисис Svatbata.org 2007 2 място
*
Неактивен Неактивен

От: Пърт, Австралия

МОЯТА БЕЗЦЕННА ЗВЕЗДИЧКА!

« Отговори #60 -: 14.06.2007 01:17:17 »

Странна работа...
Закъснва ми вече с три дни...обикновено съм, като чсовник...предполагам, че може да е от смяната на климат, обстановка и т.н. НО миналият път, като идвах насам, всичко си беше ОК!
Пък и се е случвало само веднъж мъжът ми да свърши в мен /това звуче гадно, ама...си е така!/ и тов беше в последни ден от цикъла ми...
До преди няколко дни имх ПМС и все си мислех, че всеки момент ще ми дойде...ама...
Иначе пък гърдите ми съвсем не са по-чувствителни, както е обикновено преди цикъл...но пък ми се яде неверотно много!
Ще чакам...пък то само ще си покаже!

nadin79
наш човек
**
Неактивен Неактивен

Вече сме семейство!

« Отговори #61 -: 14.06.2007 04:23:31 »

Миличка,може и да има хубава новина.То като трябва да стане става и от един път.Наистина то само ще си покаже и нека всичко да е наред!!!А ако има нещо да сепохвалиш,нали!

InaCh
Мисис Svatbata.org 2007 2 място
*
Неактивен Неактивен

От: Пърт, Австралия

МОЯТА БЕЗЦЕННА ЗВЕЗДИЧКА!

« Отговори #62 -: 14.06.2007 04:26:08 »

ехеее!
естествено,че ще се похваля!
Ама ми се струва, че ще се похваля, че ми е дошло... ама, каквото, такова...

nadin79
наш човек
**
Неактивен Неактивен

Вече сме семейство!

« Отговори #63 -: 14.06.2007 04:29:05 »

Недей де се настройваш предварително - каквото трябва това ще стане :emot2:
Много целувки!

Pepi
Вещица
*
Неактивен Неактивен

« Отговори #64 -: 14.06.2007 12:45:39 »

InaCh, дано чуем хубава новина!

ilusion
наш човек
**
Неактивен Неактивен

От: Варна

Варна

« Отговори #65 -: 14.06.2007 14:37:19 »

Ина,очакваме положителни новини :kissi:

ТиТи®
Дива
наш човек
**
Неактивен Неактивен

От: Бургас,морето...сините вълни!!

Щастието е тук!

« Отговори #66 -: 14.06.2007 19:19:32 »

В темата за 8-те признака на бременността споделих ,че вече имам 4  от тях .От скоро и честото ходене по-малка нужда.Имам въпрос?Ако зацапването става около 7-10 ден след оплождането,т.е имплантирането-колко време след това няма да е рано да си направя тест? Сякаш ми се ще да изчакам. :new78:На 09.06  ми беше зацапването.
« Последна редакция: 14.06.2007 19:20:40 от ТиТи® » Записан

-Усмивки Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства!
Catalina
плямпало, ама се трае
Неактивен Неактивен

От: друга планета

« Отговори #67 -: 14.06.2007 19:31:27 »

Тити, трябва да изчакаш да ти закъснее, или поне в деня на М., мисля че по-рано ще е отрицателен теста, дори и да си бременна.
Стискам ти палци да се похвалиш  :emot2:
ТиТи®
Дива
наш човек
**
Неактивен Неактивен

Щастието е тук!

« Отговори #68 -: 14.06.2007 19:34:34 »

Тани трябва да ми дойде чак на 24-ти.Kакво ще правя до тогава? :y07:

Catalina
плямпало, ама се трае
Неактивен Неактивен

От: друга планета

« Отговори #69 -: 14.06.2007 19:41:45 »

Тити, можеш да си направиш тест, но се страхувам, че резултата няма да е сигурен.Чувала съм ( разбира се при всеки е различно), за отрицателни тестове и след една седмица закъснение, а всъщност бременност има.
Да не се отчаяш напразно мила. По-добре изчакай, досадно чакане е, ама няма как  :y06:
Отиди на кръвен тест, може да ти кажат по-рано  :new78:
Ekaterina
Рекламодател
Неактивен Неактивен

« Отговори #70 -: 14.06.2007 20:22:25 »

Аз постоянно си правех тестове - да уточня - нямала съм зацапване, но си работихме по въпроса и няколко дни след овулацията организма ми полудя...гърдите ми станаха като дини, болки и придърпвания ниско долу, постоянна замаяност и отпадналост...не ми се е гадело, нито спяло...както и да е , де. Седем-осем дни след овулацията си правих тест за ранно отчитане(преди закъснението) и ми показа адски бледа черта, която дори виках мъжа ми , да потвърди....то от толкова желание викам може да ми се привижда  :mrgreen: Оказа се, че наистина има мноооого бледа черта, но аз не го взех за сигурно. След още 4-5 дни (3-4 дни преди датата ми за М) пак правих тест, пак за ранно отчитане и ми показа доста категоричен резултат...после правих още и още и все положителни :biddrin:

Тити, така като те слушам зацапване на 9-ти, а трябва да ти дойде на 24-ти. Явно имаш ранна овулация....или доста дълъг цикъл :biddrin: Стискам ти палци скоро да видиш двете чертички. Моя съвет е да си прецениш сама дали можеш да издържиш на няколко отрицателни теста и ако е така почвай ги тия дни :biddrin: Ако обаче ще ти дойде в повече по-добре остави нещата да се развият от само себе си и след седмица си ти  :emot2: Ха, дано да се похвалиш и ти  :y33:

ТиТи®
Дива
наш човек
**
Неактивен Неактивен

Щастието е тук!

« Отговори #71 -: 15.06.2007 11:42:31 »

Кате цикъла ми е 30 дни.От 5 месеца си ми идва все на 24-ти.Преди се местеше 2 дни по-рано...но сега.А това зацапване беше много странно.На единия ден имах течение от овулацията ,а на другия ден беше цветно.И после край.А овулационното ми течение е поне седмица. :new78:Но ще си направя утре сутрин един Sure Check.Ако е  :efn:,ще направя на 25-ти.

Ekaterina
Рекламодател
Неактивен Неактивен

« Отговори #72 -: 15.06.2007 14:31:16 »

Тити, не си прави Шуър чек...те отчитат с много закъснение. Вземи си Унимарк или Цлиър или въобще някакъв тест за ранно отчитане на бременността (и те са към 2 и нещо-3 лева). Шуър чек отчита най-рано първи ден закъснение!  :emot2: Успех, стискам палци  :y36:

тина123
наш човек
**
Неактивен Неактивен

От: софия

майка многознайка

« Отговори #73 -: 18.06.2007 15:08:42 »

Тити, какви са новините при теб?
ТиТи®
Дива
наш човек
**
Неактивен Неактивен

Щастието е тук!

« Отговори #74 -: 19.06.2007 11:21:17 »

Не съм си правила тест.Ще изтрая до 25-ти сутринта.Ако не ми дойде на 24-ти де.Иначе взех много да огладнявам.Сутрин закусвам в 9 на работа.В 11 вече съм гладна.Обядваме в 12 и сега в 2 часа пак съм гладна. :silly:

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10 Нагоре Изпрати тема Печат 
Svatbata.org  |  Таз година булка, догодина люлка  |  Преди бременноста - подготовка за бебе (Модератори: Pepi, Блонди©)  |  Тема: *Възможно ли е да съм бременна?! « назад напред »
Отиди на:  

БГ Фактор | Е-Телевизор | Ка Студио | Фото забавления | Видео сайтове
erogance | Family-bg.com | igrite.com | koteto.com | Autodata.BG | Онлайн флаш игри

Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Svatbata.org Powered by SMF 1.1.19 SMF © 2006,2007 Simple Machines
Страницата е генерирана за 0.097 секунди с 22 заявки.