30.10.2014 16:24:57Последен член: blackbee045
Страници: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: *Възможно ли е да съм бременна?!  (Прочетена 28954 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
InaCh
Мисис Svatbata.org 2007 2 място
спящ на клавиатурата
*

InaCh is on the verge of being accepted.InaCh is on the verge of being accepted.InaCh is on the verge of being accepted.InaCh is on the verge of being accepted.InaCh is on the verge of being accepted.
Неактивен Неактивен
Публикации: 5299
МОЯТА БЕЗЦЕННА ЗВЕЗДИЧКА!

Отн.: Възможно ли е да съм бременна?!

« Отговор #60 -: 14.06.2007 04:17:17 »

Странна работа...
Закъснва ми вече с три дни...обикновено съм, като чсовник...предполагам, че може да е от смяната на климат, обстановка и т.н. НО миналият път, като идвах насам, всичко си беше ОК!
Пък и се е случвало само веднъж мъжът ми да свърши в мен /това звуче гадно, ама...си е така!/ и тов беше в последни ден от цикъла ми...
До преди няколко дни имх ПМС и все си мислех, че всеки момент ще ми дойде...ама...
Иначе пък гърдите ми съвсем не са по-чувствителни, както е обикновено преди цикъл...но пък ми се яде неверотно много!
Ще чакам...пък то само ще си покаже!
Активен

nadin79
наш човек
**

nadin79 has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1063
Вече сме семейство!

« Отговор #61 -: 14.06.2007 07:23:31 »

Миличка,може и да има хубава новина.То като трябва да стане става и от един път.Наистина то само ще си покаже и нека всичко да е наред!!!А ако има нещо да сепохвалиш,нали!
Активен

InaCh
Мисис Svatbata.org 2007 2 място
спящ на клавиатурата
*

InaCh is on the verge of being accepted.InaCh is on the verge of being accepted.InaCh is on the verge of being accepted.InaCh is on the verge of being accepted.InaCh is on the verge of being accepted.
Неактивен Неактивен
Публикации: 5299
МОЯТА БЕЗЦЕННА ЗВЕЗДИЧКА!

« Отговор #62 -: 14.06.2007 07:26:08 »

ехеее!
естествено,че ще се похваля!
Ама ми се струва, че ще се похваля, че ми е дошло... ама, каквото, такова...
Активен

nadin79
наш човек
**

nadin79 has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1063
Вече сме семейство!

« Отговор #63 -: 14.06.2007 07:29:05 »

Недей де се настройваш предварително - каквото трябва това ще стане :emot2:
Много целувки!
Активен

Pepi
Вещица
спящ на клавиатурата
*

Pepi is a rising star!Pepi is a rising star!Pepi is a rising star!Pepi is a rising star!Pepi is a rising star!Pepi is a rising star!
Неактивен Неактивен
Публикации: 5328

« Отговор #64 -: 14.06.2007 15:45:39 »

InaCh, дано чуем хубава новина!
Активен

ilusion
наш човек
**

ilusion has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1493
Варна

« Отговор #65 -: 14.06.2007 17:37:19 »

Ина,очакваме положителни новини :kissi:
Активен

ТиТи®
Дива
наш човек
**

ТиТи® is working their way up.ТиТи® is working their way up.ТиТи® is working their way up.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1471
Щастието е тук!

« Отговор #66 -: 14.06.2007 22:19:32 »

В темата за 8-те признака на бременността споделих ,че вече имам 4  от тях .От скоро и честото ходене по-малка нужда.Имам въпрос?Ако зацапването става около 7-10 ден след оплождането,т.е имплантирането-колко време след това няма да е рано да си направя тест? Сякаш ми се ще да изчакам. :new78:На 09.06  ми беше зацапването.
« Последна редакция: 14.06.2007 22:20:40 от ТиТи® » Активен

-Усмивки Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства!
Catalina
плямпало, ама се трае

Catalina barely matters.Catalina barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2378

« Отговор #67 -: 14.06.2007 22:31:27 »

Тити, трябва да изчакаш да ти закъснее, или поне в деня на М., мисля че по-рано ще е отрицателен теста, дори и да си бременна.
Стискам ти палци да се похвалиш  :emot2:
Активен
ТиТи®
Дива
наш човек
**

ТиТи® is working their way up.ТиТи® is working their way up.ТиТи® is working their way up.
Неактивен Неактивен
Щастието е тук!

« Отговор #68 -: 14.06.2007 22:34:34 »

Тани трябва да ми дойде чак на 24-ти.Kакво ще правя до тогава? :y07:
Активен

Catalina
плямпало, ама се трае

Catalina barely matters.Catalina barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2378

« Отговор #69 -: 14.06.2007 22:41:45 »

Тити, можеш да си направиш тест, но се страхувам, че резултата няма да е сигурен.Чувала съм ( разбира се при всеки е различно), за отрицателни тестове и след една седмица закъснение, а всъщност бременност има.
Да не се отчаяш напразно мила. По-добре изчакай, досадно чакане е, ама няма как  :y06:
Отиди на кръвен тест, може да ти кажат по-рано  :new78:
Активен
Ekaterina
Рекламодател
плямпало, ама се трае

Ekaterina barely matters.Ekaterina barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2220

« Отговор #70 -: 14.06.2007 23:22:25 »

Аз постоянно си правех тестове - да уточня - нямала съм зацапване, но си работихме по въпроса и няколко дни след овулацията организма ми полудя...гърдите ми станаха като дини, болки и придърпвания ниско долу, постоянна замаяност и отпадналост...не ми се е гадело, нито спяло...както и да е , де. Седем-осем дни след овулацията си правих тест за ранно отчитане(преди закъснението) и ми показа адски бледа черта, която дори виках мъжа ми , да потвърди....то от толкова желание викам може да ми се привижда  :mrgreen: Оказа се, че наистина има мноооого бледа черта, но аз не го взех за сигурно. След още 4-5 дни (3-4 дни преди датата ми за М) пак правих тест, пак за ранно отчитане и ми показа доста категоричен резултат...после правих още и още и все положителни :biddrin:

Тити, така като те слушам зацапване на 9-ти, а трябва да ти дойде на 24-ти. Явно имаш ранна овулация....или доста дълъг цикъл :biddrin: Стискам ти палци скоро да видиш двете чертички. Моя съвет е да си прецениш сама дали можеш да издържиш на няколко отрицателни теста и ако е така почвай ги тия дни :biddrin: Ако обаче ще ти дойде в повече по-добре остави нещата да се развият от само себе си и след седмица си ти  :emot2: Ха, дано да се похвалиш и ти  :y33:
Активен

ТиТи®
Дива
наш човек
**

Неактивен Неактивен
Щастието е тук!

« Отговор #71 -: 15.06.2007 14:42:31 »

Кате цикъла ми е 30 дни.От 5 месеца си ми идва все на 24-ти.Преди се местеше 2 дни по-рано...но сега.А това зацапване беше много странно.На единия ден имах течение от овулацията ,а на другия ден беше цветно.И после край.А овулационното ми течение е поне седмица. :new78:Но ще си направя утре сутрин един Sure Check.Ако е  :efn:,ще направя на 25-ти.
Активен

Ekaterina
Рекламодател
плямпало, ама се трае

Ekaterina barely matters.Ekaterina barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2220

« Отговор #72 -: 15.06.2007 17:31:16 »

Тити, не си прави Шуър чек...те отчитат с много закъснение. Вземи си Унимарк или Цлиър или въобще някакъв тест за ранно отчитане на бременността (и те са към 2 и нещо-3 лева). Шуър чек отчита най-рано първи ден закъснение!  :emot2: Успех, стискам палци  :y36:
Активен

тина123
наш човек
**

тина123 is working their way up.тина123 is working their way up.тина123 is working their way up.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1746
майка многознайка

« Отговор #73 -: 18.06.2007 18:08:42 »

Тити, какви са новините при теб?
Активен
ТиТи®
Дива
наш човек
**

Неактивен Неактивен
Щастието е тук!

« Отговор #74 -: 19.06.2007 14:21:17 »

Не съм си правила тест.Ще изтрая до 25-ти сутринта.Ако не ми дойде на 24-ти де.Иначе взех много да огладнявам.Сутрин закусвам в 9 на работа.В 11 вече съм гладна.Обядваме в 12 и сега в 2 часа пак съм гладна. :silly:
Активен

Страници: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: