25.07.2014 18:56:38Последен член: Ники10
Svatbata.org » За всеки по нещо » Здравна взаимопомощ »  (Модератор: MЕЙЧЕ)Добър ендокринолог в София
Страници: [1]   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Добър ендокринолог в София  (Прочетена 20759 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
desitka
спящ на клавиатурата
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен
Публикации: 5974
...за любовта, морето и още нещо...

« -: 25.02.2006 15:20:47 »

Здравейте, момичета. Имам сериозни съмнения и подозрения за хормонален дисбаланс. Причините са много-склонност към напълняване, независимо колко и какво ям, склонност към зачервяване на кожата, понижено либидо, раздразнителност...
Имам нужда да посетя добър ендокринолог, който да ми назначи изследвания на съответните хормони, за които сметне, че имам проблем.
Моля за съдействие. Ще съм благодарна ако някой сподели мнение от опит!
Активен
MЕЙЧЕ
Finally Found Myself
Главна Вещица
спящ на клавиатурата
*
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен
Публикации: 4994

Re: Добър ендокринолог в София
« Отговор #1 -: 25.02.2006 19:32:03 »

Деситка, надявам се ще ми позволиш да се присъединя и аз към молбата ти. Също имам някои приблеми и търся добър ендокринолог, ако някой може да ни предложи нещо ще е наистина много хубаво :biddrin:.
Активен

We Cannot Become What We Need To be Remaining What We are!                              http://meicheiscooking.blogspot.com/
zori
новак
*
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен
Публикации: 34

« Отговор #2 -: 25.02.2006 23:25:37 »

ако става въпрос за София,мога да ви препоръчам д-р Здравко Каменов-работи в Александровска болница и в МЦ "Лора".Работи и с касата.Аз също имам проблем с хормоните,дебелеенето и т.н.
Активен
desitka
спящ на клавиатурата
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: 26.02.2006 09:03:23 »

Зори, дай малко повече инфо по въпроса...Ти ходила ли си при въпросния д-р? Доволна ли си от него? Изследванията пак там ли ги правиха? Имат си лаборатория? Лечението резултатно ли беше?
Активен
zori
новак
*
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: 26.02.2006 21:10:18 »

ами аз съм много доволна от него,назначи ми доста изследвания и не е гледал да ме претупа.В МЦ Лора има лаборатория,но аз ходя в Бодимед-на същата улица е.Лечението беше резултатно. :biddrin:
Активен
desitka
спящ на клавиатурата
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: 26.02.2006 22:18:59 »

Може ли да дадеш някакви координати на кабинета и ориентировъчни цени за прегледа? Изследванията знам, че са скъпи, и че цените са различни за всеки хормон...
Активен
zori
новак
*
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: 26.02.2006 23:40:22 »

МД Лора е на "Позитано" 10, тел. - 9808065, мобилен 0887 72 66 83, приема в сряда и петък следобяд.
 Ами аз ходих с направление от личния лекар и ми беше безплатно!После ендокринолога ми даде направление за хормоните и самото изследване ми беше 2-3 лева(за взимането на кръв).
Активен
desitka
спящ на клавиатурата
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: 28.02.2006 20:03:43 »

Много ти благодаря. Надявам се до средата на следващия месец да успея да се организирам!
Активен
IONbonbon
наш човек
**
Репутация +2/-0
Неактивен Неактивен
Публикации: 1428

Отн.: Добър ендокринолог в София
« Отговор #8 -: 18.05.2009 23:13:51 »

Да съживя тази не много приятна темичка. Надявам се Деситка и Мейче да я видят. Ходихте ли при препотъчаният Ви д-р?
Аз ходих на кожен, защото имам пигментни петна по лицето и ме посъветва да отида на ендокринолог да не би да не е проблема само кожен, а да имам хормонален дисбаланс.
Активен

MЕЙЧЕ
Finally Found Myself
Главна Вещица
спящ на клавиатурата
*
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен
Публикации: 4994

Отн.: Добър ендокринолог в София
« Отговор #9 -: 19.05.2009 23:24:11 »

Да съживя тази не много приятна темичка. Надявам се Деситка и Мейче да я видят. Ходихте ли при препотъчаният Ви д-р?...
Аз така и не отидох. Отлагам го вече прекалено дълго и май е крайно време да посетя специалист, само че не знам дали ще е лекарят от постовете по-горе или някой друг /по-специално обмислям дали да не е ендокринологотът в болница Вита/.
Активен

We Cannot Become What We Need To be Remaining What We are!                              http://meicheiscooking.blogspot.com/
Страници: [1]   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: