Моля влез или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Име, парола и продължителност на сесията
520252 Мнения в 10439 Теми от 17560 Потребители
Последен потребител: mayarivanova
* Начална Страница Помощ Търси Календар Чат Реклама RSS Вход Регистрация
Svatbata.org  |  За всеки по нещо  |  Здравна взаимопомощ (Модератор: MЕЙЧЕ)  |  Тема: Добър ендокринолог в София 0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема. « назад напред »
Страници: [1] Надолу Изпрати тема Печат
Автор Тема: Добър ендокринолог в София  (Прочетена 20357 пъти)
desitka
спящ на клавиатурата
Неактивен Неактивен

От: София

...за любовта, морето и още нещо...

« -: 25.02.2006 13:20:47 »

Здравейте, момичета. Имам сериозни съмнения и подозрения за хормонален дисбаланс. Причините са много-склонност към напълняване, независимо колко и какво ям, склонност към зачервяване на кожата, понижено либидо, раздразнителност...
Имам нужда да посетя добър ендокринолог, който да ми назначи изследвания на съответните хормони, за които сметне, че имам проблем.
Моля за съдействие. Ще съм благодарна ако някой сподели мнение от опит!
MЕЙЧЕ
Finally Found Myself
Главна Вещица
*
Неактивен Неактивен

От: Nowhere and Anywhere

« Отговори #1 -: 25.02.2006 17:32:03 »

Деситка, надявам се ще ми позволиш да се присъединя и аз към молбата ти. Също имам някои приблеми и търся добър ендокринолог, ако някой може да ни предложи нещо ще е наистина много хубаво :biddrin:.

We Cannot Become What We Need To be Remaining What We are!                              http://meicheiscooking.blogspot.com/
zori
новак
*
Неактивен Неактивен

От: софия

« Отговори #2 -: 25.02.2006 21:25:37 »

ако става въпрос за София,мога да ви препоръчам д-р Здравко Каменов-работи в Александровска болница и в МЦ "Лора".Работи и с касата.Аз също имам проблем с хормоните,дебелеенето и т.н.
desitka
спящ на клавиатурата
Неактивен Неактивен

« Отговори #3 -: 26.02.2006 07:03:23 »

Зори, дай малко повече инфо по въпроса...Ти ходила ли си при въпросния д-р? Доволна ли си от него? Изследванията пак там ли ги правиха? Имат си лаборатория? Лечението резултатно ли беше?
zori
новак
*
Неактивен Неактивен

« Отговори #4 -: 26.02.2006 19:10:18 »

ами аз съм много доволна от него,назначи ми доста изследвания и не е гледал да ме претупа.В МЦ Лора има лаборатория,но аз ходя в Бодимед-на същата улица е.Лечението беше резултатно. :biddrin:
desitka
спящ на клавиатурата
Неактивен Неактивен

« Отговори #5 -: 26.02.2006 20:18:59 »

Може ли да дадеш някакви координати на кабинета и ориентировъчни цени за прегледа? Изследванията знам, че са скъпи, и че цените са различни за всеки хормон...
zori
новак
*
Неактивен Неактивен

« Отговори #6 -: 26.02.2006 21:40:22 »

МД Лора е на "Позитано" 10, тел. - 9808065, мобилен 0887 72 66 83, приема в сряда и петък следобяд.
 Ами аз ходих с направление от личния лекар и ми беше безплатно!После ендокринолога ми даде направление за хормоните и самото изследване ми беше 2-3 лева(за взимането на кръв).
desitka
спящ на клавиатурата
Неактивен Неактивен

« Отговори #7 -: 28.02.2006 18:03:43 »

Много ти благодаря. Надявам се до средата на следващия месец да успея да се организирам!
IONbonbon
наш човек
**
Неактивен Неактивен

« Отговори #8 -: 18.05.2009 20:13:51 »

Да съживя тази не много приятна темичка. Надявам се Деситка и Мейче да я видят. Ходихте ли при препотъчаният Ви д-р?
Аз ходих на кожен, защото имам пигментни петна по лицето и ме посъветва да отида на ендокринолог да не би да не е проблема само кожен, а да имам хормонален дисбаланс.

MЕЙЧЕ
Finally Found Myself
Главна Вещица
*
Неактивен Неактивен

От: Nowhere and Anywhere

« Отговори #9 -: 19.05.2009 20:24:11 »

Да съживя тази не много приятна темичка. Надявам се Деситка и Мейче да я видят. Ходихте ли при препотъчаният Ви д-р?...
Аз така и не отидох. Отлагам го вече прекалено дълго и май е крайно време да посетя специалист, само че не знам дали ще е лекарят от постовете по-горе или някой друг /по-специално обмислям дали да не е ендокринологотът в болница Вита/.

We Cannot Become What We Need To be Remaining What We are!                              http://meicheiscooking.blogspot.com/
Страници: [1] Нагоре Изпрати тема Печат 
Svatbata.org  |  За всеки по нещо  |  Здравна взаимопомощ (Модератор: MЕЙЧЕ)  |  Тема: Добър ендокринолог в София « назад напред »
Отиди на:  

БГ Фактор | Е-Телевизор | Ка Студио | Фото забавления | Видео сайтове
erogance | Family-bg.com | igrite.com | koteto.com | Autodata.BG | Онлайн флаш игри

Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Svatbata.org Powered by SMF 1.1.19 SMF © 2006,2007 Simple Machines
Страницата е генерирана за 0.069 секунди с 22 заявки.