26.10.2014 03:02:58Последен член: deniyordanova
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: *Ефикасен метод за забременяване  (Прочетена 73337 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
maminka_sladinka
плямпало, ама се трае

maminka_sladinka barely matters.maminka_sladinka barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2294
plovdiv

Отн.: Ефикасен метод за забременяване

« Отговор #15 -: 22.05.2007 19:57:25 »

доктор минев е наистина много добър гинеколог ,аз не съм ползвала услугите му,но много съм чувала
рени ,знам го този метод и от личен опит,така забременях със сина си и ноември пак по същия начин след използването им,но не 2-3месеца и един е достатъчен и след това веднага без да се изчаква
Активен

АТИКА - 3г. 10м.
КРИС - 13г.09м.
Valia
мушмурок
*

Valia has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 394
Не се сърди на огледалото, ако мутрата ти е крива!

« Отговор #16 -: 23.05.2007 21:19:50 »

Миличка, аз не съм чувала за д-р Минев, предполагам е добър, след като го посещаваш. Чувала съм обаче, че поне 3-4месеца след спонтанен аборт трябва да се пазиш от забременняване поради опасност организмът да изхвърли отново плода.
колкото до схемата - аз приложих моята схема: от 7-мия ден от началото на цикъла започнахме да се сексим с милото през ден-два. Доколкото знам, спермата издържа 3 денонощия в женския организъм, през които е активна и способна да опложда, така че си имах постоянно запаси. Преди това няколко месеца си следях овуто на овулационен календар в зачатие.орг и в крайна сметка бебо след месец и половина ще се появи. Съгласна съм за качеството на спермата, за кието споменаха другите момичета. Ти си реши, все пак аз не съм лекар.  :z128:
Активен

desislava_dimitrov
новак
*

desislava_dimitrov has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 38

« Отговор #17 -: 24.05.2007 20:57:54 »

Ако може6 изпрати ми ги!Предварително ти благодаржа!!!

КИРИЛИЦА!!!
« Последна редакция: 24.05.2007 21:55:37 от MЕЙЧЕ » Активен
desislava_dimitrov
новак
*

desislava_dimitrov has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 38

« Отговор #18 -: 31.05.2007 20:32:56 »

Жанет, благодаря ти много за координатите. Страшно ти благодаря. Целувки....
Активен
DESSKATA
новодошъл
*

DESSKATA has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1

« Отговор #19 -: 08.01.2009 12:32:10 »

ЗДР. АЗ СЪЩО ИСКАМ ДА СИ ИМАМ БЕБЧЕ И МНОГО МЕ ЗАИНТЕРЕСУВА ТАЗИ СХЕМА ,НО ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ИМА ЛИ ЗНАЧЕНИЕ КОЛКО ДНИ ТИ ТРАЕ М. ЗАЩОТО ТЯ Е ОТ 5 ДО 7 ДНИ.АКО Е 5 ДНИ А СЕ ПРАВИ СЕКС 8 ДНИ СЛЕД ТОВА СТАВА 13 ДЕН ОТ ЦИКЪЛА А ОВУЛАЦИЯТА НАСТЪПВА СРЕДНО НА 14.
Активен
__EtnA__
мушмурок
*

__EtnA__ has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 472
Пловдивчанка HeYkpoTuMa, изгубена във Варна...

« Отговор #20 -: 08.01.2009 19:47:55 »

И аз съм доволна от д-р Минев, той първи видя малка точка и каза, че ще е бебе!
Активен

"...възможностите съществуват, за да се възползваш от тях."

[img width=250]http://lines.kukuzya.ru/10_18_12450604730.62
ru_
новодошъл
*

ru_ has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 3

« Отговор #21 -: 15.01.2009 20:32:23 »

Здравейте, искам да попитам някой успял ли е да забременее по този метод?
Активен
irra_irra
новак
*

irra_irra has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 49

« Отговор #22 -: 21.01.2009 16:24:07 »

Здравейте на всички, :razz :redface:
чета отдавна тези всички форуми, и накрая се регистрирах
Та и аз искам да попитам ли има ефект този метод наистина :new78:, и аз съм чувала нещо подобно?
Активен

viktoriya
плямпало, ама се трае

viktoriya barely matters.viktoriya barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2045
Само аз съм АЗ!

« Отговор #23 -: 07.02.2009 10:36:20 »

Здравейте и от мен. Аз също ходя при д-р Минев и забременях на втория месец по тази система, така че наистина действа!!! Преди това пиех противозачатъчни в продължение на 3-4 години (с малки почивки от по 2-3 месеца) и бях много изненадана, че толкова бързо се получиха нещата.

Малко разяснение - "почивните" дни се дават, за да се удължи продължителността на овулацията а не заради качеството на спермата. Не казвам, че и това няма нищо общо, но това е което аз знам.

И едно много важно уточнение - точните дни за секс и почивка се определят ИНДИВИДУАЛНО в съответствие с особеностите на всяка жена (продължителност на цикъла, през колко дена идва, общо здравословно състояние и т.н.)!!!
Активен

vivianna
плямпало, ама се трае

vivianna barely matters.vivianna barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2783

« Отговор #24 -: 07.02.2009 11:09:50 »

Малко разяснение - "почивните" дни се дават, за да се удължи продължителността на овулацията а не заради качеството на спермата. Не казвам, че и това няма нищо общо, но това е което аз знам.

Виктория, какво означава " да се удължи продължителността на овулацията"? Не ми е ясно.  :new78:
Активен

baronessa1985
плямпало, ама се трае

baronessa1985 is working their way up.baronessa1985 is working their way up.baronessa1985 is working their way up.
Неактивен Неактивен
Публикации: 3552
Мама на най-прекрасните момчета!

« Отговор #25 -: 07.02.2009 11:12:06 »

Виктория, какво означава " да се удължи продължителността на овулацията"? Не ми е ясно.  :new78:
Такова нещо не може да има! Овулацията си е овулация и трае определено време, няма как да се удължава!
Активен

Bella
плямпало, ама се трае

Bella might someday be someone...Bella might someday be someone...Bella might someday be someone...Bella might someday be someone...
Неактивен Неактивен
Публикации: 4068
Fortuna favet fortibus!Dum Spiro,Spero!

« Отговор #26 -: 09.02.2009 11:41:44 »

еее,ако са измислили и начин за по-дълга овулация и следователно=по-дълъг възможен период за забременяване,вече направо ще ги призная :mrgreen:И на мен ми се струва доста странно.според мен,нещо друго е било-винаги съм си мислела,че тези "почивки"от полов акт са точно,за да се набере и събере повече и по-качествен материал :y09:Да ви кажа,аз тотално с еобърках-но ми звучи енсериозно-пийте противочатачъчни и ще забременеете-едва ли всеки орагнизъм е податлив....хубаво е доктор да ви ги изпише,особено ако сте в положение на дълги опити(не два три месеца :y33:).
А все пак между гинеколог и специалист по репродуктивни проблеми има малкааа разлика :emot2
:
Активен

Nihil lacrima citius arescit!Нищо не съхне по-бързо от една сълза...истински се вижда само със сърцето,същественото е невидимо за очите
"Всичко живо е родено от любов и любовта крепи го живо!" Лопе де Вега
diVarna
мушмурок
*

diVarna has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 86

« Отговор #27 -: 09.02.2009 12:30:03 »

А чували ли сте за метода с противозачатъчните?Но той изисква малко повече търпение.Една позната мама каза,че в 85% от случаите помага.
Та системата е следната-пият се противозачатъчни 2-3месеца,след това се спират и на следващия или по-следващия месец бебето вече трябва да е напът.Някои хапчета,обаче изискват да се направи почивка преди бебеправенето,така че ви съветвам да вземете такива ,с които няма проблем да започнете веднага.Колкото по-бързо след спирането се започне,толкова повече се увеличава шанса.Майката,която ми разказа е забременяла по този начин и твърди,че лекарят й казал,че това е най-добрият и сигурен метод,освен това с него шанса за близнаци се увеличавал значително. :emot2:

Рени,можеш ли да напишеш кои от противозачатъчните могат да се пият и след това да не се прави почивка преди бебеправенето? Трябва ли ми рецепта,за да си купя такива противозачатъчни? Защото и аз съм го чувала това и май вече се замислям дали да не пробвам и този начин... :new78:  Че то просто друго май не остана  :sad:
Активен
Bella
плямпало, ама се трае

Bella might someday be someone...Bella might someday be someone...Bella might someday be someone...Bella might someday be someone...
Неактивен Неактивен
Публикации: 4068
Fortuna favet fortibus!Dum Spiro,Spero!

« Отговор #28 -: 10.02.2009 11:35:46 »

Според мен е най-дорбе да се консултира с лекар ,такъв случай,не може по собствени препоръки да действаме,все пак всеки е индивидуален случай,а и тук не сме лекари! :emot2:А и от противозачатъчните има и други ефекти...
Активен

Nihil lacrima citius arescit!Нищо не съхне по-бързо от една сълза...истински се вижда само със сърцето,същественото е невидимо за очите
"Всичко живо е родено от любов и любовта крепи го живо!" Лопе де Вега
baronessa1985
плямпало, ама се трае

baronessa1985 is working their way up.baronessa1985 is working their way up.baronessa1985 is working their way up.
Неактивен Неактивен
Публикации: 3552
Мама на най-прекрасните момчета!

« Отговор #29 -: 11.02.2009 13:00:31 »

Съгласна съм с Белла, че не трябва така на своя глава да започвате някакви противозачатъчни просто, защото на някой друг са подействали. Може би биха имали ефект, ако проблема със затруднено забременяване се дължи на хормонален проблем и евентуално противозачатъчните коригират хормоналния дисбаланс. Лекомислено е просто така да се започват противозачатъчни, най-малкото защото
от противозачатъчните има и други ефекти...
:emot2:
Активен

Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: