31.07.2014 02:16:18Последен член: HriSI222222
Svatbata.org » За всеки по нещо » Здравна взаимопомощ »  (Модератор: MЕЙЧЕ)Геритамин
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Геритамин  (Прочетена 37355 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Anito
мушмурок
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 166

« Отговор #15 -: 21.04.2007 10:52:28 »

Аз го пиех  до миналата седмица,но защото ми го препоръчаха за подхранване на коса и нокти. Пиех по едно на ден. Купих си го от аптеката без рецепта,струваше някъде около 6 лв.
Активен

merimna
спящ на клавиатурата
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 5234

Отн.: Геритамин
« Отговор #16 -: 21.04.2007 11:27:48 »

4,20 го взех аз.
Активен

"Наглеждай сърцето ми- оставих го при теб."
Оли
Редактор
спящ на клавиатурата
Репутация 1
Неактивен Неактивен
Публикации: 5701
Всичко идва навреме за този, който умее да чака!

« Отговор #17 -: 21.04.2007 15:08:11 »

Пие се по една капсула на ден. От акушерка знам, че по време на менструация не се пие. После пак се продължава. Много е полезен!  :emot2:
Активен

Ania
мушмурок
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 214

« Отговор #18 -: 21.04.2007 18:19:58 »

Аз ако се намажа с нещо толкова мазно лицето ми така ще лъсне.  :crazyeye: Направо ще си отворя фабрика за производство и бутилиране на мазнина. Или ще почна да произвеждам сапун  :lol: Но на хората със суха кожа хич не им е весело сигурно.
Ха-ха, ами тя жената е с много суха кожа и затова добре й се отразява  :wink:
Активен

Man muss das Leben eben nehmen, wie das Leben eben ist.
desitka
спящ на клавиатурата
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 5974
...за любовта, морето и още нещо...

« Отговор #19 -: 23.04.2007 20:15:22 »

Взех си днес. Смятам, че ще се отрази добре и на кожата, и на косата, и на ноктите...А щом влияе добре и на плодовитостта, какво по-хубаво  :mrgreen:
Активен
Танита
спящ на клавиатурата
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 4837

« Отговор #20 -: 23.04.2007 20:51:31 »

Аз ще си взимам в сряда, защото нали не трябвало да се пие, когато си в цикъл. И ще си го пия с фолиевата киселина.
Активен

desitka
спящ на клавиатурата
Репутация 0
Неактивен Неактивен

« Отговор #21 -: 23.04.2007 22:23:02 »

Защо да не се пие докато си неразположена? Аз чакам всеки момент да ми дойде... Но нали все пак това са витамини..Каква е връзката?  :new78:
Активен
Танита
спящ на клавиатурата
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 4837

« Отговор #22 -: 23.04.2007 22:29:48 »

Пие се по една капсула на ден. От акушерка знам, че по време на менструация не се пие. После пак се продължава. Много е полезен!  :emot2:

Не знам защо е така, ама щом гинеколожка го е казала, може да има някаква причина. И аз се чудих, ама.... :new78:
Активен

DESS
наш човек
**
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 987

« Отговор #23 -: 24.04.2007 09:47:01 »

Ами и аз от скоро гледам Анелийка, че го рекламира, не съм й фенка, ама нали съм си жертва на рекламата се замислих дали да не го пия, че лицето ми през пубертета беше по-добре от сега. Но в момента пия МЕРЦ, ще трябва да го псра, за не се превитаминизирам и аз като Деситка  :silly:

И си спомням, че Геритамин пиех като ученичка за регулиране на цикъла, и на мен гинеколог ми го беше изписал, само че не беше НЕО. Нооо го спрях, защото пак лекар ми каза, че пораствал бюста от него  :haha: а аз нямах нужда от стимулация в тази област и се изплаших и го спрях. И сега не знам, като ви чета ми се прииска да го почна, все пак е витамин, това за бюста ... ми се вижда смешно сега. А като гледам за колко неща помага, дори за  :new06: :new78: да взема да пробвам  :mrgreen:
Активен

desitka
спящ на клавиатурата
Репутация 0
Неактивен Неактивен

« Отговор #24 -: 24.04.2007 09:54:16 »

лекар ми каза, че пораствал бюста от него  :haha: а аз нямах нужда от стимулация в тази област

Момичета, ако има такъв ефект казвайте на време да го спирам, че ще стане страшно положението  :haha: И без това имам чувството, че откакто се мажа с крем за стягане на бюста, той се увеличава, сега в момента съм и в ПМС и още повече са ми наедрели, и освен, че не мога да спя по корем и да слизам по стълби, вече и обикновеното ходене ми е болезнено...Ако вземе и от Геритамина да се увеличи  :crazyeye:

Иначе сериозно...странно ми е как витамини могат да вредят на организма по вереме на цикъл или пък да стимулират нарастването на гърдите...  :new78:
Активен
DESS
наш човек
**
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 987

« Отговор #25 -: 24.04.2007 11:01:25 »

Момичета, ако има такъв ефект казвайте на време да го спирам, че ще стане страшно положението  :haha: И без това имам чувството, че откакто се мажа с крем за стягане на бюста, той се увеличава, сега в момента съм и в ПМС и още повече са ми наедрели, и освен, че не мога да спя по корем и да слизам по стълби, вече и обикновеното ходене ми е болезнено...Ако вземе и от Геритамина да се увеличи  :crazyeye:
Хех, адаш много добре те разбирам и аз съм точно така в момента :redface:
И на мен ми звучи несериозно, ама наистина , мацки, ако забележите подобен страничен ефект сигнализирайте бързо, че ние с адашката не искаме да "растем натам"(и не само натам) :haha: :mrgreen: :silly:
Активен

maminka_sladinka
плямпало, ама се трае
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 2294
plovdiv

« Отговор #26 -: 24.04.2007 11:10:43 »

Деситка,ти се учудваш ама например с витамин с можеш да си забавиш цикала и даже да го спреш, аз като ученичка като ми дойде за първи път ,не ми спря цели 52дни и бях приета в болница,заради кръвоизливи и губене вече на собствена кръв с опастност от анемия и така цели 3-пъти влизах в болницата, а там знаеш ли как ми го спряха с помоща на вит к и вит с,два пъти на ден, явно витамините влияят много повече на организма отколкото си мислим ние
Миналото лято щяхме да ходим по работа на морето за 3 дни ,а на мен трябваше точно тогава да ми дойде,бях съкрушена,че няма да мога да се къпя,но лекарят ми каза да бия ударно 3пъти на ден по 3 вит с и така ми се забави със седмица
Активен

АТИКА - 3г. 10м.
КРИС - 13г.09м.
Chanel
Редактор
спящ на клавиатурата
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 5860
няма невъзможни неща

« Отговор #27 -: 24.04.2007 11:20:37 »

Сега прочетох ,че говорите за Геритамин и ще ви споделя моя опит с тези витамини.
Преди 6-7 години , вече даже не си спомням защо започнах да ги пия.Обаче се предозирах и ходих на лекар.Докторката ми обясни ,че предозирането не е желателно защото са мастно разтворими витамини и им е необходимо време за да се абсорбират.Благодарение на предозирането започна моето качване на килограми, за което мога да описвам много дълго , но ще ви го спестя. Внимавайте по колко пиете.Консултирайте се с фармацевт или лекар преди да започнете да ги пиете.
« Последна редакция: 24.04.2007 12:34:12 от Galina » Активен

desitka
спящ на клавиатурата
Репутация 0
Неактивен Неактивен

« Отговор #28 -: 24.04.2007 11:42:32 »

Айде сега, ново 20...Ми то аз с моите кг, ако взема още да трупна къде ще му излезе края  :conf: Мисля да си направя моя схема-по 1 на ден, през ден ...
Активен
Anito
мушмурок
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 166

« Отговор #29 -: 24.04.2007 11:43:29 »

Докато ви чета си мисля,че явно всичко си зависи от организма.
Аз изпих една опаковка и нямах абсолютно никакви смущения-нито бюста ми порастна,нито се предозирах,абсолютно нищо!
Колкото до вит.Ц, аз го пия ,за да ми се регулира цикълът,но определено не ми се забавя,просто не е толкова обилно кръвотечението.
Наистина  е по-добре да се консултирате с лекар,преди да започнете да пиете каквото и да е.
Активен

Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: