22.10.2014 06:06:56Последен член: mimzik
Svatbata.org » За всеки по нещо » Козметика, грим, мода, диети, фитнес »  (Модератор: MЕЙЧЕ)Плодолечение на д-р Емилова в къщи
Страници: [1] 2 3 4 5 6 ... 10   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Плодолечение на д-р Емилова в къщи  (Прочетена 106225 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Дея
наш човек
**

Дея has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 676
Всеки сантиметър в теб е секси,метър и деветдесет

Плодолечение на д-р Емилова в къщи

« -: 21.03.2006 00:43:44 »

Интересно ми е някой правил ли е тази диета в домашна обстановка ,за колко време и какви са резултатите  :y09:

Моята леля ходи при Емилова за 20 дни + 10 дни захранване и беше свалила около 25 кг.,но сега веднъж в седмицата си го брои гладен ден и също така много малко количество месо да не кажа ,че почти вече не го яде
Активен

Дея-Мария 18.IV.2006
MЕЙЧЕ
Finally Found Myself
Главна Вещица
спящ на клавиатурата
*

MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!
Неактивен Неактивен
Публикации: 4994

Re: Плодолечение на д-р Емилова в къщи
« Отговор #1 -: 21.03.2006 20:01:02 »

Имам позната, която с плодолечение лекува един здравословен прблем, който никой лекар досега не е успял да излекува. Та тя и килограми сваля едновременно с това. Мисля, че прави около 2-3 седмици на плодове и течности (но може и да греша за продължителността). Цялата информация, за това кое, как и кога да яде, я взема мисля, че от книгата на Лидия Ковчева.
И все пак не знам, но аз не бих рискувала да правя плодолечение в домашни условия. После, ако нещо объркам със захранването само ще си докарам безумни порблеми.
Активен

We Cannot Become What We Need To be Remaining What We are!                              http://meicheiscooking.blogspot.com/
Дея
наш човек
**

Дея has no influence.
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: 21.03.2006 22:07:24 »

О да прави се по принцип за хора със проблеми и има ефект определено :emot2:
Активен

Дея-Мария 18.IV.2006
Kali_jj
Вещица без метла
плямпало, ама се трае

Kali_jj might someday be someone...Kali_jj might someday be someone...Kali_jj might someday be someone...Kali_jj might someday be someone...
Неактивен Неактивен
Публикации: 4092
Луда до побъркване

« Отговор #3 -: 22.03.2006 08:35:12 »

диетата на д-п Емилова е следната: в 8ч-плодове, в10 ч.-чай с мед, 12ч-плодове и тн цял ден. последното "хранене" мисля че беше в 20ч. но само това не е достатъчно. в нейния център за всички гладуващи има сериозна програма от упрражнения, екскурзии и тн. общо взето има и голямо физическо натоварване.
ВНИМАНИЕ: ако не сте минали лекаррски преглед и не са ви казали че сте подходящи за тази диета не ч започвайте! може да има негативни последици!
www.emilova.org това и беше страницата, но сега не се отваря.

опитайте с друга диета да отслабвате. тази трябва да се извърши под лекарско наблюдение!

захранването се прави индивидуално за всеки и може да не е подходящо за друг!!!

linka raboti!
« Последна редакция: 22.03.2006 08:39:14 от Kali_jj » Активен

Дея
наш човек
**

Дея has no influence.
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: 22.03.2006 12:49:39 »

Ами аз знам как се прави ,но ми бе интересно
някой друг дали я е правил и как се е справил
Активен

Дея-Мария 18.IV.2006
пухи пухи
новак
*

пухи пухи has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 22
страшно ми е гот!

« Отговор #5 -: 26.03.2006 00:24:20 »

аз съм я правила 7 дни и отслабнах 7 кг без това да ми беше целта!
Активен

ненагледна убавица , приказна царица!
Kali_jj
Вещица без метла
плямпало, ама се трае

Kali_jj might someday be someone...Kali_jj might someday be someone...Kali_jj might someday be someone...Kali_jj might someday be someone...
Неактивен Неактивен
Публикации: 4092
Луда до побъркване

« Отговор #6 -: 27.03.2006 14:39:10 »

аз се пробвах преди няколко години, но не издържах!!! за мен е тормоз! после минах само на чайчетатаи салатки от преесни зеленчуци и ми се отрази по добре.
предното го написах защото съм виждала как хората припадат или се самоувреждат чрез това лечение, когато го правят сами в къщи! работила съм в хотеела където е Емилова и наистина има ефект за  лечение на много заболявания  и редуциране на тегло, но пак повтарям : трябва да е под лекарски контрол иначе рискувате собственото си здраве!
 на който е решил да го приложи УСПЕХ :emot2:!!!
Активен

ilusion
наш човек
**

ilusion has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1493
Варна

« Отговор #7 -: 17.07.2006 23:21:54 »

Дея аз съм правила диетата на емилова,но не  в центъра,а в домашна обстановка-издържах 20 дни и 10 дни се захранвах-отслабнах много :emot2:Има ефект,но трябва да си под лекарско наблюдение-аз лично съм лаборант и в поликлиниката редовно следях показателите си на хемоглобина и кръвната захар,защото при такива гладувания рязко спадат!!!Според мен може да се избере нещо по-леко
Активен

CHe}|{aHkA
наш човек
**

CHe}|{aHkA has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1796

Диета на Д-р Емилова
« Отговор #8 -: 10.06.2008 12:10:15 »

Здравейте - има ли някой мнение за диетата на Д-р.Емилова ........ само съм чувала,че лекува с глад,но никога не съм се задълбочавала и т.н.
Мерси :y36:
Активен

cvety_s
спящ на клавиатурата

cvety_s has a powerful will.cvety_s has a powerful will.cvety_s has a powerful will.cvety_s has a powerful will.cvety_s has a powerful will.cvety_s has a powerful will.cvety_s has a powerful will.
Неактивен Неактивен
Публикации: 6132
Пълно щастие ...

Отн.: Диета на Д-р Емилова
« Отговор #9 -: 10.06.2008 12:51:00 »

Това с лечебното гладуване не го възпримам  :y34:Напоследък метода и го отхвърлят.
Познати, с които работя бяха минали курса при нея, бяха отслабнали, ама сега елате ги вижте :y10:. Килата са същите, че даже и в повече.
Активен

LVA
наш човек
**

LVA has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1731
Смелите умират веднъж, страхливите - всеки ден!

« Отговор #10 -: 10.06.2008 12:54:55 »

Снежанка, предполагам, че си изчела доста инфо в интернет и си видяла, че мненията са наистина противоречиви. Според мен е въпрос на гледна точка и ако наистина мислиш, че това е за теб, значи ще ти помогне :y36: (Ако въобще питаш за себе си де :y36:, защото не виждам защо се интересуваш ако е за теб :haha:)
Активен

CHe}|{aHkA
наш човек
**

CHe}|{aHkA has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1796

« Отговор #11 -: 10.06.2008 12:57:27 »

аз по-скоро искам да си пия чай и да ям плодове 3-4 дни максимум - за прочистване на организма,а иначе не съм чела нищо в интернет или нещо по-специално да ви кажа .......... на мен проблемът ми е,че не мога да спра хляба  :341uu: и наблягам на движението с кола ...........,а сега просто ми дойде на ум преди 2-3 дни,че имаше нещо за Доктор ЕмилоВА - чай и плодове и пречистване на организма,та затова се интересувам,ако някой е прекарал диетата.....
Активен

cvety_s
спящ на клавиатурата

cvety_s has a powerful will.cvety_s has a powerful will.cvety_s has a powerful will.cvety_s has a powerful will.cvety_s has a powerful will.cvety_s has a powerful will.cvety_s has a powerful will.
Неактивен Неактивен
Публикации: 6132
Пълно щастие ...

« Отговор #12 -: 10.06.2008 13:02:53 »

За пречистване на организма работа ще ти свърши и един ден в седмицата на вода и плодове  :emot2:
Активен

Rosi4ka
мушмурок
*

Rosi4ka has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 52

« Отговор #13 -: 10.06.2008 13:30:59 »

С риск да бъда линчувана ще ти споделя, че аз съм фен на плодуването, което между другото е система на Лидия Ковачева, а Емилова я е модифицирала, за да изкарва пари. Аз лично правя дълги курсове, защото се чувствам добре и съм добре запозната със системата. Но ти щом искаш само да се разтовариш, спокойно можеш да направиш 5 дни на плодове (до 1кг. на ден/ако са диня или череши може 1,5-2кг.), чай с мед и/или лимон и фрешове, а след това да се захраниш за 5 дни. Ако те интересува 5-дневното захранване, мога да ти напиша тук или на лични! Пробвай. Много положително влияе и на кожата! Що се отнася до кг, ако се захраниш плавно и не преяждаш след това, няма качване на килограми. Аз съм си жив пример за това. :emot2: Ако имаш въпроси, питай! :wink:
Активен
Блонди©
Вещица без метла
яхнал метлата

Блонди© hides in shadows.
Неактивен Неактивен
Публикации: 10179

« Отговор #14 -: 10.06.2008 14:11:15 »

Аз преди години си излекувах бъбреците с тази диета.Ако искате и го правите с цел лечение се прави минимум 20 дни под наблюдение на доктор.

Цвети твоите колежки са се върнали на стария начин на хранене и затова са станали по-дебели.Отделно че след такава диета трябва да спазваш хранителен режим много по-различен от хапването на хляб.Снежанка,ако мислиш пак да почваш с хлебеца се откажи изобщо да правиш каквото и да е.Няма смисъл да си мъчиш душицата за нищо.Веднага след това ще си върнеш кг.-те

Активен
Страници: [1] 2 3 4 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: