26.07.2014 08:05:21Последен член: Ники10
Svatbata.org » За всеки по нещо » Козметика, грим, мода, диети, фитнес »  (Модератор: MЕЙЧЕ)Плодолечение на д-р Емилова в къщи
Страници: [1] 2 3 4 5 6 ... 10   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Плодолечение на д-р Емилова в къщи  (Прочетена 104374 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Дея
наш човек
**
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен
Публикации: 676
Всеки сантиметър в теб е секси,метър и деветдесет

« -: 21.03.2006 00:43:44 »

Интересно ми е някой правил ли е тази диета в домашна обстановка ,за колко време и какви са резултатите  :y09:

Моята леля ходи при Емилова за 20 дни + 10 дни захранване и беше свалила около 25 кг.,но сега веднъж в седмицата си го брои гладен ден и също така много малко количество месо да не кажа ,че почти вече не го яде
Активен

Дея-Мария 18.IV.2006
MЕЙЧЕ
Finally Found Myself
Главна Вещица
спящ на клавиатурата
*
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен
Публикации: 4994

Re: Плодолечение на д-р Емилова в къщи
« Отговор #1 -: 21.03.2006 20:01:02 »

Имам позната, която с плодолечение лекува един здравословен прблем, който никой лекар досега не е успял да излекува. Та тя и килограми сваля едновременно с това. Мисля, че прави около 2-3 седмици на плодове и течности (но може и да греша за продължителността). Цялата информация, за това кое, как и кога да яде, я взема мисля, че от книгата на Лидия Ковчева.
И все пак не знам, но аз не бих рискувала да правя плодолечение в домашни условия. После, ако нещо объркам със захранването само ще си докарам безумни порблеми.
Активен

We Cannot Become What We Need To be Remaining What We are!                              http://meicheiscooking.blogspot.com/
Дея
наш човек
**
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: 21.03.2006 22:07:24 »

О да прави се по принцип за хора със проблеми и има ефект определено :emot2:
Активен

Дея-Мария 18.IV.2006
Kali_jj
Вещица без метла
плямпало, ама се трае
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен
Публикации: 4086
Луда до побъркване

« Отговор #3 -: 22.03.2006 08:35:12 »

диетата на д-п Емилова е следната: в 8ч-плодове, в10 ч.-чай с мед, 12ч-плодове и тн цял ден. последното "хранене" мисля че беше в 20ч. но само това не е достатъчно. в нейния център за всички гладуващи има сериозна програма от упрражнения, екскурзии и тн. общо взето има и голямо физическо натоварване.
ВНИМАНИЕ: ако не сте минали лекаррски преглед и не са ви казали че сте подходящи за тази диета не ч започвайте! може да има негативни последици!
www.emilova.org това и беше страницата, но сега не се отваря.

опитайте с друга диета да отслабвате. тази трябва да се извърши под лекарско наблюдение!

захранването се прави индивидуално за всеки и може да не е подходящо за друг!!!

linka raboti!
« Последна редакция: 22.03.2006 08:39:14 от Kali_jj » Активен

Дея
наш човек
**
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: 22.03.2006 12:49:39 »

Ами аз знам как се прави ,но ми бе интересно
някой друг дали я е правил и как се е справил
Активен

Дея-Мария 18.IV.2006
пухи пухи
новак
*
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен
Публикации: 22
страшно ми е гот!

« Отговор #5 -: 26.03.2006 00:24:20 »

аз съм я правила 7 дни и отслабнах 7 кг без това да ми беше целта!
Активен

ненагледна убавица , приказна царица!
Kali_jj
Вещица без метла
плямпало, ама се трае
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен
Публикации: 4086
Луда до побъркване

« Отговор #6 -: 27.03.2006 14:39:10 »

аз се пробвах преди няколко години, но не издържах!!! за мен е тормоз! после минах само на чайчетатаи салатки от преесни зеленчуци и ми се отрази по добре.
предното го написах защото съм виждала как хората припадат или се самоувреждат чрез това лечение, когато го правят сами в къщи! работила съм в хотеела където е Емилова и наистина има ефект за  лечение на много заболявания  и редуциране на тегло, но пак повтарям : трябва да е под лекарски контрол иначе рискувате собственото си здраве!
 на който е решил да го приложи УСПЕХ :emot2:!!!
Активен

ilusion
наш човек
**
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен
Публикации: 1493
Варна

« Отговор #7 -: 17.07.2006 23:21:54 »

Дея аз съм правила диетата на емилова,но не  в центъра,а в домашна обстановка-издържах 20 дни и 10 дни се захранвах-отслабнах много :emot2:Има ефект,но трябва да си под лекарско наблюдение-аз лично съм лаборант и в поликлиниката редовно следях показателите си на хемоглобина и кръвната захар,защото при такива гладувания рязко спадат!!!Според мен може да се избере нещо по-леко
Активен

CHe}|{aHkA
наш човек
**
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен
Публикации: 1796

Диета на Д-р Емилова
« Отговор #8 -: 10.06.2008 12:10:15 »

Здравейте - има ли някой мнение за диетата на Д-р.Емилова ........ само съм чувала,че лекува с глад,но никога не съм се задълбочавала и т.н.
Мерси :y36:
Активен

cvety_s
спящ на клавиатурата
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен
Публикации: 6132
Пълно щастие ...

Отн.: Диета на Д-р Емилова
« Отговор #9 -: 10.06.2008 12:51:00 »

Това с лечебното гладуване не го възпримам  :y34:Напоследък метода и го отхвърлят.
Познати, с които работя бяха минали курса при нея, бяха отслабнали, ама сега елате ги вижте :y10:. Килата са същите, че даже и в повече.
Активен

LVA
наш човек
**
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен
Публикации: 1731
Смелите умират веднъж, страхливите - всеки ден!

« Отговор #10 -: 10.06.2008 12:54:55 »

Снежанка, предполагам, че си изчела доста инфо в интернет и си видяла, че мненията са наистина противоречиви. Според мен е въпрос на гледна точка и ако наистина мислиш, че това е за теб, значи ще ти помогне :y36: (Ако въобще питаш за себе си де :y36:, защото не виждам защо се интересуваш ако е за теб :haha:)
Активен

CHe}|{aHkA
наш човек
**
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен
Публикации: 1796

« Отговор #11 -: 10.06.2008 12:57:27 »

аз по-скоро искам да си пия чай и да ям плодове 3-4 дни максимум - за прочистване на организма,а иначе не съм чела нищо в интернет или нещо по-специално да ви кажа .......... на мен проблемът ми е,че не мога да спра хляба  :341uu: и наблягам на движението с кола ...........,а сега просто ми дойде на ум преди 2-3 дни,че имаше нещо за Доктор ЕмилоВА - чай и плодове и пречистване на организма,та затова се интересувам,ако някой е прекарал диетата.....
Активен

cvety_s
спящ на клавиатурата
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен
Публикации: 6132
Пълно щастие ...

« Отговор #12 -: 10.06.2008 13:02:53 »

За пречистване на организма работа ще ти свърши и един ден в седмицата на вода и плодове  :emot2:
Активен

Rosi4ka
мушмурок
*
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен
Публикации: 52

« Отговор #13 -: 10.06.2008 13:30:59 »

С риск да бъда линчувана ще ти споделя, че аз съм фен на плодуването, което между другото е система на Лидия Ковачева, а Емилова я е модифицирала, за да изкарва пари. Аз лично правя дълги курсове, защото се чувствам добре и съм добре запозната със системата. Но ти щом искаш само да се разтовариш, спокойно можеш да направиш 5 дни на плодове (до 1кг. на ден/ако са диня или череши може 1,5-2кг.), чай с мед и/или лимон и фрешове, а след това да се захраниш за 5 дни. Ако те интересува 5-дневното захранване, мога да ти напиша тук или на лични! Пробвай. Много положително влияе и на кожата! Що се отнася до кг, ако се захраниш плавно и не преяждаш след това, няма качване на килограми. Аз съм си жив пример за това. :emot2: Ако имаш въпроси, питай! :wink:
Активен
Блонди©
Вещица без метла
яхнал метлата
Репутация +2/-0
Неактивен Неактивен
Публикации: 10016

« Отговор #14 -: 10.06.2008 14:11:15 »

Аз преди години си излекувах бъбреците с тази диета.Ако искате и го правите с цел лечение се прави минимум 20 дни под наблюдение на доктор.

Цвети твоите колежки са се върнали на стария начин на хранене и затова са станали по-дебели.Отделно че след такава диета трябва да спазваш хранителен режим много по-различен от хапването на хляб.Снежанка,ако мислиш пак да почваш с хлебеца се откажи изобщо да правиш каквото и да е.Няма смисъл да си мъчиш душицата за нищо.Веднага след това ще си върнеш кг.-те

Активен

Страници: [1] 2 3 4 5 6 ... 10   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: