Моля влез или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Име, парола и продължителност на сесията
520136 Мнения в 10439 Теми от 17556 Потребители
Последен потребител: Kremi-_-
* Начална Страница Помощ Търси Календар Чат Реклама RSS Вход Регистрация
Svatbata.org  |  Всичко за сватбата  |  Сватбената украса (Модератори: MЕЙЧЕ, Svilenka)  |  Тема: как се правят цветя от хартия за сватбената украса? 0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема. « назад напред »
Страници: 1 [2] 3 4 Надолу Изпрати тема Печат
Автор Тема: как се правят цветя от хартия за сватбената украса?  (Прочетена 55359 пъти)
Pepi
Вещица без метла
Неактивен Неактивен

« Отговори #15 -: 15.08.2007 12:11:55 »

ciaobella, макар и със закъснение !

Извинявам се, че се отклонявам от темата, но ми се иска всеки да се чувства приятно тук във форума.

Bella
плямпало, ама се трае
Неактивен Неактивен

Fortuna favet fortibus!Dum Spiro,Spero!

« Отговори #16 -: 15.08.2007 12:19:02 »

Благодаря Много!!!
Много мило! :y36:
Аз се чувствам приятно,вчера даже ми стана едно хубаво,като ме написаха"мушморок!!!" :y36:е как да не,с такава добра компания от съфорумки!!! :sm21:

Още се опитвам да изкосоря тая розичка на  judith ,но нищо не става!!!нещо с есмачква винаги,макар че май схванах идеята!който пробва ,да очертае с цветни химикали линийите на сгъвките,май по-лесно се вигда и се следят стъпките :new78:или поне за мен!
А ако някой има напредък и мине №25,моля да сподели тайната!!!
има и едно клипче ,от което малко става ясно,но..... :new17:

Nihil lacrima citius arescit!Нищо не съхне по-бързо от една сълза...истински се вижда само със сърцето,същественото е невидимо за очите
"Всичко живо е родено от любов и любовта крепи го живо!" Лопе де Вега
judith
наш човек
**
Неактивен Неактивен

« Отговори #17 -: 15.08.2007 15:15:07 »

и още едно цвете, което също не беше по силите ми:
« Последна редакция: 15.08.2007 15:19:05 от judith » Записан
Bella
плямпало, ама се трае
Неактивен Неактивен

« Отговори #18 -: 16.08.2007 06:12:10 »

judith  :new62: :new62:
Много добре изглеждат на картинката!!!!
дайте да разгадаем как се правят! :new78:

аз днес пак геройски ще се пробвам,та дано поне някакво подобие на розичка успея да изкарам от всичките тези сгъвания!
После ще споделя за резултата :y36:

Nihil lacrima citius arescit!Нищо не съхне по-бързо от една сълза...истински се вижда само със сърцето,същественото е невидимо за очите
judith
наш човек
**
Неактивен Неактивен

« Отговори #19 -: 16.08.2007 07:18:30 »

възхищавам се на ентусиазма и упоритостта ти  :sm01:
Bella
плямпало, ама се трае
Неактивен Неактивен

« Отговори #20 -: 16.08.2007 08:59:46 »

мерси ,мерси!!!

ама да ти кажа,те се изчерпват вече... :y09:

обаче от вчера има напредък-вече съм на 2ро ниво на стъпка 25!!!!едната сгъвка я направих :new62: :sm01:
айде,като сгъна и другите ,ще пиша как е станало(Ако стане!)!!!

judith
наш човек
**
Неактивен Неактивен

« Отговори #21 -: 31.08.2007 17:30:50 »

ето едно много лесно цвте за изработка, не е роза, но може да ви вдъхнови.. знам ли...

1.хартията се нагъва като акордеон
2. изрязва се странично, като се оставя в единия долен край "борд"
3. разгъва се хартията и борда се намазжа с лепило
4. няколко такива хартийки, вече изрязани започват да се усукват около дървено шишче. колкото повече хартия, толкова по-богато цвете
5. оформя се цветето , разтварят се листенцата с пръсти и става една хризантема  :z128:
judith
наш човек
**
Неактивен Неактивен

« Отговори #22 -: 03.09.2007 17:34:59 »

ето още една хартиена роза. предполагам, че направата й е като на сладкарските рози- много кръгчета увити около един център.

моля, помагайте! от къде мога да си намеря декоративна тел, виждала съм цветна-зелена, червена,  къде мога да си купя?
__EtnA__
мушмурок
*
Неактивен Неактивен

От: И аз незнам от къде...

Пловдивчанка HeYkpoTuMa, изгубена във Варна...

« Отговори #23 -: 04.09.2007 06:02:26 »

Попаднах на една подобна тема в друг форум и едно от момичетата даде този линк. http://tedym.multiply.com/photos/album/3. Цветето е много лесно и много ефектно. Дано авторката няма нищо против, че го публикувам и тук. :cvete:

"...възможностите съществуват, за да се възползваш от тях."

[img width=250]http://lines.kukuzya.ru/10_18_12450604730.62
Bella
плямпало, ама се трае
Неактивен Неактивен

« Отговори #24 -: 04.09.2007 06:08:37 »

judith ,най-после нещо лесничко!Аз с ония мноооого стъпки се измъчих и все още не успявам да ги сгъна!
Аз си купих такава тел(само че е златна)от един склад в Асеновград,там има толкова много нещица.... :y33:
HeYkpoTuMa ,това цвете също е идейно!Аз досега се чудих къде се закрепват върбовите клонки :doh: :doh:но те май са друга украса!

judith
наш човек
**
Неактивен Неактивен

« Отговори #25 -: 04.09.2007 07:54:52 »

Аз си купих такава тел(само че е златна)от един склад в Асеновград,там има толкова много нещица.... :y33:

води се декоративна така ли? би ли ме насочила къде в Асеновград, може и на ЛС, благодаря много предварително  :y02:

HeYkpoTuMa, линка е супер, наистина е лесно, май принципа с розата по-горе е същия.
« Последна редакция: 04.09.2007 08:09:38 от judith » Записан
Kali_jj
Вещица без метла
Неактивен Неактивен

Луда до побъркване

« Отговори #26 -: 20.10.2007 08:06:18 »

снощи направих това. смятам да го използвам или като поставка за номера на масата или просто като украса! едно такова букетче отнема около час....но след първото се свиква и става много по-бързо!

Bella
плямпало, ама се трае
Неактивен Неактивен

« Отговори #27 -: 22.10.2007 09:42:41 »

Kali_jj ,страхотно е! :sm01: :sm01:

може наистин ада се използва за много идеи,това всичко от хартия ли е :new78:мааале,около час си звучи доста играчка! :crazyeye:

Шехи
плямпало, ама се трае
Неактивен Неактивен

От: София

« Отговори #28 -: 22.10.2007 11:37:24 »

Ох, момичета бях ви забравила за тези розички. :redface: :redface: :redface: Много ме е срам.
И след като не съм ги снимала, поне да обясня.
Правят се от сатенирана лента - ширит, като се нагъва и се пришива с игла и конец.
За щастие намерих точно такава розичка в нета за това направо ви я пускам да я видите.

Bella
плямпало, ама се трае
Неактивен Неактивен

« Отговори #29 -: 22.10.2007 13:13:58 »

shexerezada ,как се нагъва?на нещо като "хармоника"или съвсем обикновено?Аз тия дни ще пробвам да измайсторя нещо,много са сладки :y01:

Страници: 1 [2] 3 4 Нагоре Изпрати тема Печат 
Svatbata.org  |  Всичко за сватбата  |  Сватбената украса (Модератори: MЕЙЧЕ, Svilenka)  |  Тема: как се правят цветя от хартия за сватбената украса? « назад напред »
Отиди на:  

БГ Фактор | Е-Телевизор | Ка Студио | Фото забавления | Видео сайтове
erogance | Family-bg.com | igrite.com | koteto.com | Autodata.BG | Онлайн флаш игри

Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Svatbata.org Powered by SMF 1.1.19 SMF © 2006,2007 Simple Machines
Страницата е генерирана за 0.174 секунди с 21 заявки.