www.svatbata.org
Моля влез или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Име, парола и продължителност на сесията
520161 Мнения в 10439 Теми от 17556 Потребители
Последен потребител: Kremi-_-
* Начална Страница Помощ Търси Календар Чат Реклама RSS Вход Регистрация
Svatbata.org  |  Таз година булка, догодина люлка  |  Бебче расте под сърцето на мама (Модератори: Pepi, Блонди©)  |  Тема: Бременна с двурога матка 0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема. « назад напред »
Страници: [1] Надолу Изпрати тема Печат
Автор Тема: Бременна с двурога матка  (Прочетена 5584 пъти)
eva
мушмурок
*
Неактивен Неактивен

От: София

София

« -: 06.09.2007 07:57:45 »

Бременна съм в 9г.с и ми откриха друрога матка,моля някоя от вас ако го е преживяла нека сподели да знам какво ме очаква,малко съм притеснена,особено като чета по форумите какво е двурогата матка

Tina&Bo
наш човек
**
Неактивен Неактивен

« Отговори #1 -: 06.09.2007 08:21:54 »

Каква точно двурога матка е - има ли стена между отделните дялове или е само изкривена?
Моята е двурога, без стена. На снимките прилича на сърце - такава форма има. Ако е като моята - няма да имаш никакви проблеми. Трябва да се пазиш, като всички бременни жени - да не вдигаш тежко, да не се преуморяваш, без много силни емоции и т.н. , с две думи нормална бременност.

Ако освен двурога има и стена или нещо друго, просто бебнцето има по-малко място и ще те наблюдават повече. Но, не се притеснявай, моя позната с такава матка роди прекрасно 3 200 кг. момиченце.

Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам!  :y36:

nea
новак
*
Неактивен Неактивен

« Отговори #2 -: 06.09.2007 08:32:10 »

Ева  :cvete: аз съм с двурога матка, трудно забременях но това е друга тема.В началото искаха да ме оставят в болница но аз не пожелах и останах да лежа в къщи постепенно правех разходки но не много дълги.Бебето беше в единия рог и трябваше да излезе от там защото нямаше да се развива добре там и щеше да му е тясно.Е излезе и всичко беше наред но аз толкова много исках това дете че си повтарях постоянно "щом се е хванало сега значи ще се износи и роди живо и здраво" :biddrin: малко по задълбочено ме гледаха всеки път но... ето я сега почти на 10 месеца :biddrin: трябва да се пазиш повечко и да си почиваш и най-вече да мислиш положително  :z128: аааа да... почти през цялото време си мислиха че ще се наложи секцио но аз и за секунда не го помислях много ме беше страх от пустото секцио родих нормално дори по-бързо от колкото очакваше моя доктор :biddrin: не се притеснявай всичко ще бъде наред   :kissi:

Страници: [1] Нагоре Изпрати тема Печат 
Svatbata.org  |  Таз година булка, догодина люлка  |  Бебче расте под сърцето на мама (Модератори: Pepi, Блонди©)  |  Тема: Бременна с двурога матка « назад напред »
Отиди на:  

БГ Фактор | Е-Телевизор | Ка Студио | Фото забавления | Видео сайтове
erogance | Family-bg.com | igrite.com | koteto.com | Autodata.BG | Онлайн флаш игри

Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Svatbata.org Powered by SMF 1.1.19 SMF © 2006,2007 Simple Machines
Страницата е генерирана за 0.168 секунди с 21 заявки.