24.07.2014 03:15:15Последен член: bai_ivan
Страници: [1]   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Бременна с двурога матка  (Прочетена 5733 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eva
мушмурок
*
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен
Публикации: 212
София

« -: 06.09.2007 10:57:45 »

Бременна съм в 9г.с и ми откриха друрога матка,моля някоя от вас ако го е преживяла нека сподели да знам какво ме очаква,малко съм притеснена,особено като чета по форумите какво е двурогата матка
Активен

Tina&Bo
наш човек
**
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен
Публикации: 1272

Отн.: Бременна с двурога матка
« Отговор #1 -: 06.09.2007 11:21:54 »

Каква точно двурога матка е - има ли стена между отделните дялове или е само изкривена?
Моята е двурога, без стена. На снимките прилича на сърце - такава форма има. Ако е като моята - няма да имаш никакви проблеми. Трябва да се пазиш, като всички бременни жени - да не вдигаш тежко, да не се преуморяваш, без много силни емоции и т.н. , с две думи нормална бременност.

Ако освен двурога има и стена или нещо друго, просто бебнцето има по-малко място и ще те наблюдават повече. Но, не се притеснявай, моя позната с такава матка роди прекрасно 3 200 кг. момиченце.

Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам!  :y36:
Активен

nea
новак
*
Репутация +0/-0
Неактивен Неактивен
Публикации: 41

Отн.: Бременна с двурога матка
« Отговор #2 -: 06.09.2007 11:32:10 »

Ева  :cvete: аз съм с двурога матка, трудно забременях но това е друга тема.В началото искаха да ме оставят в болница но аз не пожелах и останах да лежа в къщи постепенно правех разходки но не много дълги.Бебето беше в единия рог и трябваше да излезе от там защото нямаше да се развива добре там и щеше да му е тясно.Е излезе и всичко беше наред но аз толкова много исках това дете че си повтарях постоянно "щом се е хванало сега значи ще се износи и роди живо и здраво" :biddrin: малко по задълбочено ме гледаха всеки път но... ето я сега почти на 10 месеца :biddrin: трябва да се пазиш повечко и да си почиваш и най-вече да мислиш положително  :z128: аааа да... почти през цялото време си мислиха че ще се наложи секцио но аз и за секунда не го помислях много ме беше страх от пустото секцио родих нормално дори по-бързо от колкото очакваше моя доктор :biddrin: не се притеснявай всичко ще бъде наред   :kissi:
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: