29.08.2014 08:15:25Последен член: bmitreva
Svatbata.org » За всеки по нещо » Здравна взаимопомощ »  (Модератор: MЕЙЧЕ)Добър гинеколог във Варна
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Добър гинеколог във Варна  (Прочетена 72129 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mama Ema
плямпало, ама се трае
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 2862
Детето е перла в короната за всяка жена

Отн.: Добър гинеколог във Варна

« Отговор #30 -: 25.06.2009 15:31:53 »

Е добре ако модераторите преценят да я заключат или изтрият
Активен

·٠•♥☆тупурче☆♥•٠·
плямпало, ама се трае
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 2040
Почивай в мир, Дари! Липсваш ни :(

« Отговор #31 -: 25.06.2009 18:21:54 »

Аз за 6 години обиколих много гинеколози и имам противоречиви мнения. Ходих при някакъв в Окръжна ( не му знам името), но не бях изобщо доволна. След това бях редовна при Уалид - найстина ми помогна много, но последния път, когато ходих при него ми каза, че имам цистит и ми назначи някакво лечение от което получих бъбречна криза- не съм имала цистит, а възпаление на яйчника и от изписаните лекарства ходих често до тоалетна, а не съм приемала достатъчно течности и тоза затормозило бъбреците. Спрях да ходя там. Дълго ходих при д-р Делчев във Военна болница и от началото бях много доволна- много внимателно пипа, обяснява много добре. Но след като ми изписа лечение за поликистоза за 3 месеца и ми гарантира че след това до 3 месеца ще съм бременна със стимулация с някакви индийкси хапчета, който ги нямаше никъде из аптеките,а в същност след трите месеца лечение и прекъсването след това поликистозата беше блокира и двата ми яйчника ( трябвало поне 7-8 месеца лечение) и това забави оздравяването ми с още 4-5 месеца. Последно ходих при д-р Цветкова, но е много трудно запазването на час. И сега, след като спрях противозачатъчните ми изписа Дуфастон, а четах на много места, че той се приема след доказана овулация, а аз преди да започна да се лекувам имах доказано, че нямам овулация и от доста време съм нямала. Сега се чудя при кой да ходя за проследяване дали имам овулация, защото с дуфастона не мога да си пусна кръвни изследвания. Моята лична лекарка не дава направление и трябва да ходя на частно :( Така че ще е хубаво да получа малко информация за добри гинеколози във Варна.
И между другото е хубаво да има отделна тема, защото много по- лесно се намира информация, вместо да търсиш из страниците точно кой е писал за Варна!
Активен

mama Ema
плямпало, ама се трае
Репутация 0
Неактивен Неактивен

« Отговор #32 -: 25.06.2009 18:42:00 »

tupur_lupur Чувала съм , че Мичев е добър лекар . Аз лично съм ходила само един път , когато ми потвърди бременноста след положителния тест . нО толкова , иначе една приятелка от години ходи при него , тя е с един яйчник и  всяка година забременява и прави аборти има сигурно около 7 . И преди 2 години роди здраво момиченце . Ходи при Мичев . На мен ми идва далеч иначе и аз смтам да го посетя .
Активен

·٠•♥☆тупурче☆♥•٠·
плямпало, ама се трае
Репутация 0
Неактивен Неактивен

« Отговор #33 -: 25.06.2009 18:43:45 »

Ако можеш да ми дадеш някакви координати ще съм ти много благодарна!
Активен

mama Ema
плямпало, ама се трае
Репутация 0
Неактивен Неактивен

« Отговор #34 -: 25.06.2009 18:54:06 »

Ще й звънна на мойта приятелка и ще ти пиша на лични телефон и адрес
Активен

kokona
плямпало, ама се трае
Репутация 13
Неактивен Неактивен
Публикации: 3797

« Отговор #35 -: 25.06.2009 19:16:50 »

И между другото е хубаво да има отделна тема, защото много по- лесно се намира информация, вместо да търсиш из страниците точно кой е писал за Варна!
Аз също съм от Варна и нямам нищо против да има такава тема!Не ме разбирайте погрешно.Просто знам,че имаше такава тема и там момичетата обсъждаха впечатления от  гинеколози.И също така има и друга тема
http://www.svatbata.org/forum/index.php?topic=669.0
макар и с малко мнения.
Нямам нищо против отварянето на много теми,а и не съм модератор!Просто насочих mama_ema,къде да погледне,какво са писали момичетата! :smile:
Активен

·٠•♥☆тупурче☆♥•٠·
плямпало, ама се трае
Репутация 0
Неактивен Неактивен

« Отговор #36 -: 30.07.2009 20:24:12 »

Аз да се оплача- бях решила да ходя при д-р Александров в АГ-то, защото се занимава точно със стерилитет, но до края на лятото не записвали часове. Успях да се уредя с направление, ноооо ... май няма да го исползвам :( Утре ще се свържа с д-р Мичев и ще пробвам и там. Много лесно почнах  пак да качвам килограми - 4 се една седмица и май пак се е завърнала поликистозата :( АМАН ВЕЧЕ!!!
Активен

in4ence
новодошъл
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 1

« Отговор #37 -: 23.04.2010 12:19:50 »

Здравейте може ли някой да ми каже каква е цената на профилактичния преглед при Д-р Савулева?Ще бъда много благодарна ако някой ми отговори  :biddrin:
Активен
Melisa
плямпало, ама се трае
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 2181
Детето е щастие, което можеш да вземеш в ръце!

« Отговор #38 -: 23.04.2010 13:58:27 »

Аз като бременна ходя на ехограф при нея и цената на прегледа е 30 лв. Не знам дали има разлика в цената с профилактичния преглед, но това мога да ти дам като информация.
Активен

3ве3дичка
плямпало, ама се трае
Репутация 1
Неактивен Неактивен
Публикации: 2492
Малко, сладко кифленце!

« Отговор #39 -: 07.06.2010 17:11:33 »

Смятам да се обърна към д-р Желязкова. Преди съм ходила при нея, сестра ми и тя е при нея и е доволна, била много внимателна и всичко обчснявала. Д-р Папазова, която работи в Курортна, наистина попретупва нещата. нокога не ми е гледала яйчниците на видеозон. Все пак единият е по - чувствителен от другия. Поне да провери, ами ако имам и аз кистоза??!!?? Та в четвъртък съм при Желязкова.
Активен

Звездата е звезда, защото грее със собствена светлина :biddrin:

baronessa1985
плямпало, ама се трае
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 3552
Мама на най-прекрасните момчета!

« Отговор #40 -: 07.06.2010 18:51:34 »

Папазова е ужасна, и друг път съм го писала, но не помня дали беше в тази тема или в друга. Аз ходя в същия кабинет, само че при д-р Якуб. Той ми води ЖК, води ми раждането и сега пак продължавам да ходя при него. Невероятен е и като човек и като специалист!
Активен

mama_jeny
новодошъл
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 1

« Отговор #41 -: 18.08.2010 15:04:23 »

Здравейте!
Напълно съм съгласна за д-р Папазова - без да ми обясни защо ми изписа антибиотик преди около 3 години. Когато отидох да си го купя ми казаха, че опаковката е около 80 лв, но може да си купя само един блистер... разбира се една такава цена ме притесни, все пак по-скъпите лекарства предполагат или нова технология или по-сериозен проблем, нали?! Когато се консултирах и с д-р Цветкова и ми беше нормално обяснено, че не е нещо притеснително и мога да мина с КЛАЦИД от.. не знам вече 4-5 лв или малко повече струваше, си дадох сметка как лекува д-р Папазова! :((
За д-р Якуб - само хубави неща: внимателен, обстоятелствен, човечен; той асистира на д-р Скочев за секциото ми миналата година - прекрасна работа и от двамата!!!
За д-р Цветкова - наистина е много заета, но познава добре лекарствата - например за начален стадий на поликистоза преди повече от две години ми изписа ПРЕФЕМИН - хомеопатичен продукт, пие се между 2 и 4 месеца. За 3 месеца нямах и следа от "началния стадий", всичко беше както трябва! Проблемът с часовете единствено ме кара при по-належащи ситуации да търся д-р Якуб, иначе е прекрасен лекар!
Та това са за мен - Д-р Цветкова, Д-р Якуб и не на последно място - Д-р Скочев, на когото благодаря, че помогна на синът ми Слави да се появи на бял свят!
Активен

Jeny:)
·٠•♥☆тупурче☆♥•٠·
плямпало, ама се трае
Репутация 0
Неактивен Неактивен

« Отговор #42 -: 08.10.2010 14:50:19 »

А някой може ли да ми каже къде преглежда Якуб? Не този от Майчин дом, ами който изражда в Окръжна?
Активен

baronessa1985
плямпало, ама се трае
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 3552
Мама на най-прекрасните момчета!

« Отговор #43 -: 08.10.2010 15:42:48 »

В Майчин дом е Яков!
Якуб преглежда в Курортна поликлиника.
Активен

·٠•♥☆тупурче☆♥•٠·
плямпало, ама се трае
Репутация 0
Неактивен Неактивен

« Отговор #44 -: 08.10.2010 16:12:58 »

Мерси, баронеса! Не бях сигурна дали имат разлика в имената и затова доуточних :biddrin: Той ме изражда и смятам скоро да го навястя, за да видим дали всичко си е нормално и на къде е заздравяването на шевовете. Но определено мога да кажа, че от това, което видях от него като отношение беше много добро. Даже си даде телефона ако имам някакви оплаквания да му се обадя, ама пусто му не съм го записала по погрешка.
Да споделя за д-р Александров от АГ-то. Ами освен, че ни предписаха лекарства за над 200 лв. и ни каза, че пак няма да стане спонтанно бебче, и реши, че няма да лекува, защото можело да има ефект, но можело и да няма, а директно каза да правим инсеминация. И ние докато го умуваме и аз спонтанно съм си забременяла, без лекарства и т.н.
« Последна редакция: 08.10.2010 22:54:27 от tupur_lupur » Активен

Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: