23.10.2014 09:37:10Последен член: deniyordanova
Страници: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Нашите щастливи бремелинки  (Прочетена 19077 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
plamy_b
наш човек
**

plamy_b has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 911
Щастливо омъжена

Отн.: Нашите щастливи бремелинки

« Отговор #120 -: 18.10.2007 13:06:52 »

...
Внимавай с чайчетата! Най-добре пий само от липов цвят - много ще ти помогне.
...

:crazyeye: :rolleye: Вече наистина се обърках  :redface: и от чайчетата ли да се пазя ? :redface: Аз пия само билкови,но са готови в пакетчета,вредни ли са ?

Може да пиеш само парацетамол и хомеопатични лекарства. Никакъв Фервекс и други подобни  :y34:

Ами нали Фервекса всъщност е Партацетамол + Витамин С ???

Доколкото знам Витамин С не е много препоръчителен под формата на таблетки  :y41: Поправете ме ако съм написала някоя глупост  :doh:
Активен

Скрежанка
наш човек
**

Скрежанка has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1785

« Отговор #121 -: 18.10.2007 13:24:44 »

Успокой се, Плами! Не е толкова страшно. Просто има билки, които могат да ти създадат проблеми (не е задържително разбира се). Наскоро открих един много полезен списък с билки, които не е препоръчително да се употребяват. Ще го потърся и ще го пусна. Важно е да не се ошашкваш за всичко едва ли не. Според докторите, дори въздуха, кото дишаме е вреден... Аз пък съм на мнение, че в крайна сметка щом живеем в толкова замърсена среда малко или много сме си изградили някакъв имунитет. Ако нещо има да се обърква, то ще се обърка независимо колко внимаваш какво ядеш, пиеш, правиш и т.н.

Успокой се и се наслаждавай на чудото!  :y33:
Активен
plamy_b
наш човек
**

Неактивен Неактивен
Щастливо омъжена

« Отговор #122 -: 18.10.2007 13:28:58 »

Мерси за окуражението Скреж  :y36: И аз все се успокоявам с мисълта, че щом се чувствам добре значи всичко е наред и дано съм права  :y41: Забелязвам че ти си само с един ден пред мен,така че ще бременеем заедно  :kissi: :y36:
Успех на всички тумбачета  :cvete:
Активен

Скрежанка
наш човек
**

Неактивен Неактивен

« Отговор #123 -: 18.10.2007 13:51:00 »

Хихи, да това е най-важното - да се чувстваш добре. Няма полза за никого да испадаш в паника за всичко.

Верно, че те водя само с един ден. Хихи, супер!

А ето и списъка, който ти обещах: http://www.svatbata.org/forum/index.php?topic=7030.0
Активен
maminka_sladinka
плямпало, ама се трае

maminka_sladinka barely matters.maminka_sladinka barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2294
plovdiv

« Отговор #124 -: 18.10.2007 14:10:30 »

плами спокойно мила само да знаеш какво преживях аз само за 24 часа и твоето ще ти се види блед спомен на болест, във вторник цял ден навън бях ,после чистене и готвене в къщи,въобще не се жаля и всичко беше наред ,чувствах се чудесно,но сед вечеря нещо като ,че ли ми стисна корема като в менгеме и започна силно да ми се повръща, ела да видиш цяла нощ това правих ,въобще немигнах,бях пипнала вируса,който сина ми преживя предният ден милия веднага му влезнах още повече в положение,на сутринта бях като смазана,не можех да ходя даже лежах цял ден с висока температура,обадих се на доки и той ми каза можеш да пиеш парацетамол ако се наложи и два за деня даже,може и осцилококцинум,но аз поне него си спестих и най вече сокове от портокал и лимон ,за да си набавиш натурално витамин с, е това се насилвах да правя,но цял ден почти нищичко не хапнах,все едно се захранвах наново,как оживяхме с бебо незнам просто,но пък много се гордея с моето синче на 9г., изми чиниите милото,носеше ми лекарствата ,сокчетата,водата,даже си сготви сам арпа-фиде по мои интструкции де,аз и едвам говорех.Та мисълта ми е със всичко това да ти кажа горе главата има и по лошо ,но се оживява и какво можеш да пиеш казано от лекар
Активен

АТИКА - 3г. 10м.
КРИС - 13г.09м.
Скрежанка
наш човек
**

Неактивен Неактивен

« Отговор #125 -: 18.10.2007 14:21:38 »

Олелеее!  :crazyeye: Големи перипетии си имала, Мамина сладинка! Надявам се вече всичко да е наред.
Активен
maminka_sladinka
плямпало, ама се трае

Неактивен Неактивен
plovdiv

« Отговор #126 -: 18.10.2007 14:32:57 »

наред e да   вече съм като нова слава богу, но само как се гордея още от сега с това бебче,пу пу издържа пътуване с рейс 18часа в неудобна поза отиване и връщане до Кушадасъ ,а сега и това,плюс всякакво мъкнене на пазарски чанти,чистене и какаво ли още не,абе телец :crazyeye:с една дума,дано все така да сме добре
Активен

АТИКА - 3г. 10м.
КРИС - 13г.09м.
plamy_b
наш човек
**

Неактивен Неактивен
Щастливо омъжена

« Отговор #127 -: 18.10.2007 14:34:16 »

Малееее Маминка  :crazyeye: на фона на твоите изживявания, моите болежки са си направо смешни  :haha:  :redface: Ама нали първа бременност карам та от всичко ме е страх  :y41: Благодаря Ви за всичко момичета за пореден път да ви кажа че мноооооого ви обичам  :kissi:  :cvete:
Активен

Дори
наш човек
**

Дори has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 918
Варна

« Отговор #128 -: 18.10.2007 17:39:12 »

Вече и аз да се похваля ходих на първи преглед и видях бебчето /точицата по-точно/, казаха ми че съм между 32 и 35 ден и около 5-6 седмица и че мичкото ще се роди към 14-16 Юни, а пък таткото има рожден ден на 27 Юни - то ще е подарък за рожденния му ден. Иначе днес ми се случи и нещо гадно, сутринта ми се гадеше, имах киселини но не повръщах иначе цял ден ме боли корема и доктора ми изписа да пия Но щпа и едно друго лекарство за гаденето.
Активен

lazy_lady
наш човек
**

lazy_lady has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 815

« Отговор #129 -: 18.10.2007 18:46:49 »

ДОРИ
И аз съм така с термин на 14-17 юни 2008 :z161:
 :lol: :lol: :lol:
Активен

Бръм
наш човек
**

Бръм has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 939
Синьо мамче на Левскарче :)

« Отговор #130 -: 18.10.2007 19:46:26 »

Аз като се замисля ще съм малко след вас :biddrin: Към края на юни :biddrin:

Но ще ви кажа като отида четвъртък пак на лекар :biddrin: Да видим колко е пораснало мъничето  :mrgreen:
Активен
Дори
наш човек
**

Дори has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 918
Варна

« Отговор #131 -: 19.10.2007 09:46:39 »

lazy_lady значи ще си бременеем заедно, и накрая може пак заедно да родим нашите мъничета
Активен

peta
наш човек
**

peta barely matters.peta barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1897
Моето съкровище

« Отговор #132 -: 19.10.2007 09:48:56 »

Аз давах съвети за лекуване на настинка,давах,а сега аз настинах.Една колежка цяла седмица ръси бацили отгоре ми,мислех си,че ще ми се размине,но уви...
Активен

Скрежанка
наш човек
**

Неактивен Неактивен

« Отговор #133 -: 19.10.2007 11:02:03 »

Уф, много гадно, Пета! Може би е трябвало отрано да вземеш мерки, ама пък човек не може да предвиди всичко! :biddrin: Ако можеш си стой в къщи докато се оправиш! И да оздравяваш бързо - съветите вече са ясни! :biddrin:
Активен
maminka_sladinka
плямпало, ама се трае

Неактивен Неактивен
plovdiv

« Отговор #134 -: 19.10.2007 12:43:38 »

пета,мила пожелавам ти да ти се размине по най-лекият начин
аз съм напълно добре вече,но какво като времето навън замръзна,докато бяхме болни едно слънчице пролетно ,а сега...... :sad:,но довечера съм на форумска женска вечер.... :emot2:
Активен

АТИКА - 3г. 10м.
КРИС - 13г.09м.
Страници: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: