26.10.2014 05:37:06Последен член: deniyordanova
Svatbata.org » Таз година булка, догодина люлка » Бебче расте под сърцето на мама »  (Модератори: Pepi, Блонди©)Планирано секцио и избиране рожденна дата на бебчо
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Планирано секцио и избиране рожденна дата на бебчо  (Прочетена 29933 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
viktoriya
плямпало, ама се трае

viktoriya barely matters.viktoriya barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2045
Само аз съм АЗ!

Отн.: Планирано секцио и избиране рожденна дата на бебчо

« Отговор #30 -: 06.06.2009 18:44:24 »

Мдааа, даже тази седмица в едно от предаванията на "Часът на мама" говореха за секциото и как било хубаво да се направи предварителен хороскоп, така че да се избере най-подходящата дата, че и време на деня (имало разлика дали бебчето е родено сутрин, обед, следобед или вечер).
Активен

sevdelina
новодошъл
*

sevdelina has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1

zdrveite,otnosno planiranoto sekcio.az imam mom4ence na 5 godini ,kogato zabremenqh  na 1 pregled me vidqha 4e ve4e imah operaciq na koreme no za preplitane na 4ervata ot predi 15g. operaciqta be6e napravena vertikalno i kogato doide vreme da se rodi sina mi -na 29.07.04g.  vlqzoh v rodilnoto otdelenie ,za sekcio ne sme govorili do nego moment s nikoi ot lekarite.4akaha me 1 sedmica da se poqvqt kontrakciite,dori i predizvikaha takiva s injekcii no bqha mnogo slabi i ne dostata4ni za normalno rajdane.sled izti4ane na sedmicata prestoi v otdelenieto,doide glavniq lekar i mi kaza-  "6te te 4akame li o6te ili 6te te rejem" ? za6toto ima6e opasnost pri normalnoto rajdane da se skasa 6eva na starata operaciq.saglasih se na sekcioto zaradi beb4eto za6toto zakasnqva6e sas sedmica ot datata za rajdane.ne me be6e strah da legna pod noja.poiskah mesna ypoika za da sam bydna i da vijdam do kolkoto moje6e da se vidi kakvo stava.vlqzoh v zalata v 17:30h i izlqzoh v 18:30h.cqloto rajdane sas sekcio trae6e to4no 1 4as.ako se pritesnqva6 za samiq proces na rajdane sas sekcioto-ne se pritesnqvai.to do nqkade zavisi i  ot ekipa ot lekari koito 6te sa s teb.tiq koito izrodiha sina mi  sqka6 naro4no bqha podbrani otbor 6egajii.prez po4ti cqloto vreme se 6egyvaha s men razkazvaha mi vicove, 6egyvaha se po mejdy si i cqloto rajdane za men mina v smqh i o4akvane.taka 4e spoko-sekcioto ne e stra6no,makar 4e nai-jelatelno i bezopasno si e normalnoto rajdane.  :wink: :emot2:

Писането на кирилица във форума е задължително.
« Последна редакция: 17.11.2009 20:02:33 от Блонди© » Активен
andji
наш човек
**

andji has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1294

аз ще съм с планувано секцио,та термина ми е на 10.01,мале кога ли ще ми го насрочат :new78:
Активен

Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: