23.09.2014 23:21:22Последен член: Migli4ka
Svatbata.org » За всеки по нещо » Козметика, грим, мода, диети, фитнес »  (Модератор: MЕЙЧЕ)Сайтове за декорация на нокти
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Сайтове за декорация на нокти  (Прочетена 85119 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
charming
дивак
плямпало, ама се трае

charming has a powerful will.charming has a powerful will.charming has a powerful will.charming has a powerful will.charming has a powerful will.charming has a powerful will.charming has a powerful will.
Неактивен Неактивен
Публикации: 3171
Пловдив

Re: Сайтове за декорация на нокти

« Отговор #30 -: 03.11.2006 17:02:41 »

Нямам идея, а с фолио за печене  :new78:
Активен

http://smileys.svatbata.org/ - Усмивки
http://polezno.svatbata.org/ - Полезни статии
MЕЙЧЕ
Finally Found Myself
Главна Вещица
спящ на клавиатурата
*

MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!MЕЙЧЕ is leading the good life!
Неактивен Неактивен
Публикации: 4994

« Отговор #31 -: 03.11.2006 19:49:13 »

Най ми хареса това със станиола 2, 3 :y02:Дали ще стане със станиол от шоколад?! :new78:

Според мен - не. Този станиол там е много тънък и фин, а станиолът от шоколадите е по-твърд и не толкова гъвкав за такива манипулации, въпреки че може и да греша. Иначе нищо не ти пречида опиташ и да видиш какво ще стане :emot2:.
Някъде съм виждала станиол, като този от снимката, но не помня за боди арт ли го ползваха, за някакви декорации по сувенири или за нещо друго :doh:..

п.с. Може би някакво такова фолио би свършило работа: http://www.dekar-m.com/catalog/eberhardfaber/EberhardFaber_hobi/index.php-под име "Фолио за декорация" е.
Активен

We Cannot Become What We Need To be Remaining What We are!                              http://meicheiscooking.blogspot.com/
ТиТи®
Дива
наш човек
**

ТиТи® is working their way up.ТиТи® is working their way up.ТиТи® is working their way up.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1471
Щастието е тук!

« Отговор #32 -: 03.11.2006 21:13:43 »

Зависи за каквъв шоколад става въпрос.На повечето е тънък станиола.Мога да опитам.
А това фолио за декорация бях питала преди време тук-там в магазините.Незнам защо но винаги ме гледат все едно съм от Марс. :cussing:
Ще опитам ако не стане от шоколад пак да видя в магазините.
Активен

-Усмивки Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства!
Блонди©
Вещица без метла
яхнал метлата

Блонди© hides in shadows.
Неактивен Неактивен
Публикации: 10158

« Отговор #33 -: 13.11.2006 20:02:14 »

МИСЛЯ ,ЧЕ ЩЕ СТАНЕ С ФОЛИО ОТ ЦИГАРИ.А АКО ТРЪГНЕТЕ ДА ГО ЛЕПИТЕ ПРОБВАЙТЕ С ЛЕПИЛО ЗА ИЗКУСТВЕНИ НОКТИ.МОЖЕ И ДА СТАНЕ.ЩЕ ПРОБВАМ УТРЕ И ЩЕ ВИ КАЖА.ЧЕ СЕГА НЯМАМ ЛЕПИЛО!!!

А това фолио за декорация бях питала преди време тук-там в магазините.Незнам защо но винаги ме гледат все едно съм от Марс.

Не е от теб повярвай ми!!! От грамотни продавачки.Толкова съм работила с клиенти на дребно и толкова съм се дразнила на такива продавачки.Озлобени от стоене.Може по квартали да ви кажа къде да неходите да си пазарувате.....!!!!
« Последна редакция: 13.11.2006 20:05:44 от beauty_blondi » Активен
Ofi
наш човек
**

Ofi has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1061

« Отговор #34 -: 15.11.2006 11:29:50 »

Това фолио си е специално за нокти и се продава специално лепило за него и не прилича толкова на това за готвене и шоколад,а по-скоро на това,което е за облепване на врати и разни мебели. Вероятно тези декорации са със обикновен станиол,а това,което си е за нокти не е метално.
Активен
АнГеЛ
Гост
« Отговор #35 -: 13.12.2006 17:19:05 »

zdraveite!kak to4o stava tova  sas staniola :crazyeye:

ПРЕВОД:
здражеите!как то4о стажа тожа  сас станьола

КИРИЛИЦА
« Последна редакция: 16.12.2006 19:23:49 от MЕЙЧЕ » Активен
Ofi
наш човек
**

Ofi has no influence.
Неактивен Неактивен

« Отговор #36 -: 14.12.2006 14:32:28 »

Кое как става?
Активен
АнГеЛ
Гост
« Отговор #37 -: 17.12.2006 20:40:27 »

ами това сас станиола как са праи по то4но!   :y35:
Активен
Ofi
наш човек
**

Ofi has no influence.
Неактивен Неактивен

« Отговор #38 -: 18.12.2006 11:30:07 »

Не разбирам много добре въпроса,но ако питаш за даден вид декорация,станиола трябва да се залепи за нокъта със специално лепило,което да лепи и метал.Формата и големината зависят от желания резултат.
Активен
bibinceto
Гост
Отн.: Сайтове за декорация на нокти
« Отговор #39 -: 17.01.2007 22:34:53 »

Здравейте! Ето ви сайтчето, в което съм качила всички декорации които съм направила до момента. Дано да ви харесат :redface:
http://snimka.bg/album.php?album_id=22236&view=1&photo=193
Активен
кати
Гост
Отн.: Сайтове за декорация на нокти
« Отговор #40 -: 11.03.2007 15:05:52 »

:y54: много не разбрах за това с фолиото  :new78: Ще ми кажете ли ще съм ви благодарна  :exclm:
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: