22.10.2014 00:30:42Последен член: mimzik
Svatbata.org » Таз година булка, догодина люлка » Преди бременноста - подготовка за бебе »  (Модератори: Pepi, Блонди©)*Отрицателен тест за бременност и наличие на бременност
Страници: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: *Отрицателен тест за бременност и наличие на бременност  (Прочетена 78756 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
valentina1811
новак
*

valentina1811 has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 33

*Отрицателен тест за бременност и наличие на бременност

« -: 28.01.2008 17:36:11 »

Здравейте на всички,искам да ви кажа че този месец за пръв път опитахме да правим бебе,вече ми закъснява с 10 дена правих си тест за бременност преди 3 дена и беше отрицателен.Имам доста симптоми които съм чела по други форуми(лек запек,болки в кръста,ужасни болки в гърдите и яйчниците).Има ли и др такива дето са си правили тест и е бил отирцателен,а всъщност да е имало бебе? :y41:
« Последна редакция: 16.12.2009 00:31:01 от Pepi » Активен
InaCh
Мисис Svatbata.org 2007 2 място
спящ на клавиатурата
*

InaCh is on the verge of being accepted.InaCh is on the verge of being accepted.InaCh is on the verge of being accepted.InaCh is on the verge of being accepted.InaCh is on the verge of being accepted.
Неактивен Неактивен
Публикации: 5299
МОЯТА БЕЗЦЕННА ЗВЕЗДИЧКА!

Отн.: тест за бременност
« Отговор #1 -: 28.01.2008 17:43:10 »

При втората си бременност снаха ми беше с 3 отрицателни теста!
Активен

Галя
наш човек
**

Галя has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1632
на мама златото.....

« Отговор #2 -: 28.01.2008 17:56:15 »

Моята кума е 2 отрицателни теста и беб4е на 1 месец :lol:

Защо не су пуснеш кръвет тест,той поне е 100% правилен в резултата :y33:
Активен

valentina1811
новак
*

Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: 28.01.2008 19:15:10 »

Много ви благодаря момичета,а знаете ли къде мога да си пусна кръвен тест,трябвали да мина през джипито или ....?
Активен
svetlito
наш човек
**

svetlito has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1115
Моят малък прекрасен син

« Отговор #4 -: 28.01.2008 23:36:04 »

И аз съм с 4 отрицателни теста и после дойдоха(след 6 дена) + тестчета. Така, че изчакай и пак се тествай или пък отиди на кръвен тест.
Активен

Да си обичан дава смелост. Да обичаш дава сила.
Няма втори шанс за първо впечатление.
It's my way or no way.

Галя
наш човек
**

Галя has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1632
на мама златото.....

« Отговор #5 -: 29.01.2008 18:13:40 »

Мисля че може и през Джипито и на частно!

Някой посигурен да каже!
Активен

valentina1811
новак
*

Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: 30.01.2008 12:31:13 »

Много ви благодаря за мненията,само че днес ми дойде,така че явно тестовете са били верни :biddrin:
Активен
valentina1811
новак
*

Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: 20.05.2008 18:00:07 »

А мислите ли , че тест шуър чек ,направен на 7 ден закъснение ,може да даде неправилен резултат( да излезе отрицателен ,а всъщност да има бременност)?
Активен
dori
наш човек
**

dori has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 849
Живот мой !

« Отговор #8 -: 20.05.2008 18:36:41 »

Вале ,
с риск да не ти хареса отговора ми , ще ти кажа ,че според мен теста е верен. Колкото и да ти е била късна овулацията един домашен тест би отчел ако имаше нещо.
Съжалявам ако отговора ми не ти хареса.
Успех и дано греша .
Активен

valentina1811
новак
*

Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: 21.05.2008 10:42:13 »

dori, не се притеснявай не правя от кой знае колко време опити за забременяване,затова и да  е  верен не е болка за умиране .Само дето се дразня,че имам всички признаци да ми дойде ,а ме мъчи и не ми идва.Ако не ми дойде все пак тук до 1 седмица ,ще ходя на лекар. :sad:
Активен
Pepi
Вещица
спящ на клавиатурата
*

Pepi is a rising star!Pepi is a rising star!Pepi is a rising star!Pepi is a rising star!Pepi is a rising star!Pepi is a rising star!
Неактивен Неактивен
Публикации: 5328

« Отговор #10 -: 22.05.2008 12:38:29 »

valentina1811, дано не ти дпойде лелката през следващите 9 месеца, но ако това се случи правилно си решила да посетиш лекар, защото май не е за първи път по-голямо закъснение при теб. Може да няма друга причина освен смяната на сезоните, но обезателно се консултирай със специалист.
Активен

Коктейл
плямпало, ама се трае

Коктейл is working their way up.Коктейл is working their way up.Коктейл is working their way up.
Неактивен Неактивен
Публикации: 3074
"Не се вземай на сериозно! :-D "

« Отговор #11 -: 24.07.2008 14:36:03 »

При първата ми бременност теста ми беше отрицателен,но по настояване на таткото-отидохме на лекар и се видя на видеозона,че съм в 6 седмица!Така че колкото вярвам на тестовете-толкова и невярвам.А тестовете за ранно отркриване на бременност(на Престо синичката опаковка) според вас верни ли са? :new78: Дават ги на 3 дена след полов акт че показват(или 7 дена беше.. :new78:).Понеже сега бебеправим и все нямам търпение и си правя тези за ранна бременност  и все се разочаровам.Вие ползвали ли сте ги и какво ви е мнението? :cvete:
Активен

Stela Raeva
спящ на клавиатурата

Stela Raeva has a powerful will.Stela Raeva has a powerful will.Stela Raeva has a powerful will.Stela Raeva has a powerful will.Stela Raeva has a powerful will.Stela Raeva has a powerful will.Stela Raeva has a powerful will.
Неактивен Неактивен
Публикации: 6959

« Отговор #12 -: 26.07.2008 11:30:28 »

Момичета когато аз правих тест и отидох на лекар тя ми каза че най-рано и най-вярно теста отчита когато е минал поне идон два дни от датата на очакваната М
Активен
cvety_s
спящ на клавиатурата

cvety_s has a powerful will.cvety_s has a powerful will.cvety_s has a powerful will.cvety_s has a powerful will.cvety_s has a powerful will.cvety_s has a powerful will.cvety_s has a powerful will.
Неактивен Неактивен
Публикации: 6132
Пълно щастие ...

« Отговор #13 -: 26.07.2008 21:44:09 »

Стелика на мен теста ми отчете положителен резултат в деня на идването на лелката. При всеки е индивидуално и до организъм  :y33:
Активен

didencetoo
новодошъл
*

didencetoo has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 13

Здравеите на всички
Аз искам да ви попитам до колко е вазможно да си бременна а теста да показва че не си?Случвало ли се е на някои от вас?
Аз много искам бебче и се пробваме от 11 месеца вече но без резолтат.Започвам да си мисля че имаме проблем.И се притеснявам
Но този месец за 1-ви пат ми закаснява с 9 дни вече направих 3 теста но все отрицателни :sm18:
А нямам и никои от познатите симптоми за цикал( болки в гърдите краста яичници......)
вазможно ли е да съм бременна???
Активен

Винаги се усмихваи
Страници: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: