31.10.2014 16:50:00Последен член: blackbee045
Svatbata.org » За всеки по нещо » Хоби, занимания и развлечения »  (Модератор: MЕЙЧЕ)Великденска украса
Страници: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 14   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Великденска украса  (Прочетена 80546 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kali_jj
Вещица без метла
плямпало, ама се трае

Kali_jj might someday be someone...Kali_jj might someday be someone...Kali_jj might someday be someone...Kali_jj might someday be someone...
Неактивен Неактивен
Публикации: 4092
Луда до побъркване

Отн.: Великденска украса

« Отговор #90 -: 10.04.2008 14:51:56 »

http://www.birchcraft.co.uk/products.php?ID=2
Активен

Оли
Редактор
спящ на клавиатурата

Оли is a rising star!Оли is a rising star!Оли is a rising star!Оли is a rising star!Оли is a rising star!Оли is a rising star!
Неактивен Неактивен
Публикации: 5701
Всичко идва навреме за този, който умее да чака!

« Отговор #91 -: 16.04.2008 18:00:37 »

Ето още едно мое произведение.  :y35:
Активен

velvet
яхнал метлата

velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!
Неактивен Неактивен
Публикации: 9482

« Отговор #92 -: 17.04.2008 08:18:03 »

Много е красиво, Оливия :y01:
Аз сега майсторя такива нещица от хартия, имам едно завършено, ама искам да го снимам закачено на някой прозорец :y41:
Вчера си накупих малко материали за украсата на яйца - някаква магическа прежда :eek:, увива се около яйцето, после се увива и с прозрачно домакинско фолио, и се пуска да ври. Тъй като конеца е в преливащи цветове, линийките по яйцето стават шаренки. Ще покажа като пробвам.
Купих и разни яйчица и пиленца, за да им ползвам аксесоарите :haha: - пухчета, човчици и т.н. Както и лепило С200 за продуханите яйца.
« Последна редакция: 17.04.2008 11:28:21 от velvet » Активен
Bella
плямпало, ама се трае

Bella might someday be someone...Bella might someday be someone...Bella might someday be someone...Bella might someday be someone...
Неактивен Неактивен
Публикации: 4068
Fortuna favet fortibus!Dum Spiro,Spero!

« Отговор #93 -: 17.04.2008 10:40:12 »

велвет ,запасът е страхотен...хайде давай и готови произведения :y01:Този пък конец какъв е ?За първи път чувам за подобно чудо :new78:

Оливия-много сполучливи са станали ,браво на теб!
Активен

Nihil lacrima citius arescit!Нищо не съхне по-бързо от една сълза...истински се вижда само със сърцето,същественото е невидимо за очите
"Всичко живо е родено от любов и любовта крепи го живо!" Лопе де Вега
Шехи
плямпало, ама се трае

Шехи is on the verge of being accepted.Шехи is on the verge of being accepted.Шехи is on the verge of being accepted.Шехи is on the verge of being accepted.Шехи is on the verge of being accepted.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2731

« Отговор #94 -: 17.04.2008 15:35:55 »

Браво Оливия - много свежо! :emot2:
Велвет и аз вчера я гледах тая прежда и много се кумих дали да сия взема - ще показваш после какво е станало. :y33:

На мен пък все не ми остава време да си измайсторя нещо. :silly:
« Последна редакция: 17.04.2008 15:37:15 от shexerezada » Активен

Kali_jj
Вещица без метла
плямпало, ама се трае

Kali_jj might someday be someone...Kali_jj might someday be someone...Kali_jj might someday be someone...Kali_jj might someday be someone...
Неактивен Неактивен
Луда до побъркване

« Отговор #95 -: 18.04.2008 10:40:29 »

Оливия..много е хубаво! това кърпи за прах ли бяха :redface:? много е оригинално....

Велвет само обещава да показва и....нищо!

аз след малко ще снимам кошничките, които си направих....или първо ще ги украся и тогава ще ги показвам!.....
Активен

velvet
яхнал метлата

velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!velvet has great potential!
Неактивен Неактивен

« Отговор #96 -: 18.04.2008 11:19:40 »

Оливия..много е хубаво! това кърпи за прах ли бяха :redface:? много е оригинално....

Велвет само обещава да показва и....нищо!

аз след малко ще снимам кошничките, които си направих....или първо ще ги украся и тогава ще ги показвам!.....

Калиии, направо ще те нацелувам тебе :kissi:Намери разрешение на чуденката ми от какво да направя цветчетата от плат, както и човчиците, гребенчета и т.н Благодаря за което :cvete:
Ама не ме обвинявай че нищо не показвам :mrgreen:Като има нещо готово, ще го снимам! Ама преди Великден ще е :y01:
Чакам аз твоите творения, че като знам колко са хубави всеки път :y01:
Активен
Bella
плямпало, ама се трае

Bella might someday be someone...Bella might someday be someone...Bella might someday be someone...Bella might someday be someone...
Неактивен Неактивен

« Отговор #97 -: 18.04.2008 11:23:37 »

бРЕЙ,,,,това наистина става с платчетата за чистене,благодаря и аз за идейката Moonbeam

Велвет,айде,няма време.....давай да гледаме снимчици,,То вече е преди Великден :y34:

аз нещо не омга да направя качествени снимки .,,,тези дни ще взема да пробвам с апарат,не с тел. :y01:
Активен

Nihil lacrima citius arescit!Нищо не съхне по-бързо от една сълза...истински се вижда само със сърцето,същественото е невидимо за очите
Оли
Редактор
спящ на клавиатурата

Оли is a rising star!Оли is a rising star!Оли is a rising star!Оли is a rising star!Оли is a rising star!Оли is a rising star!
Неактивен Неактивен
Публикации: 5701
Всичко идва навреме за този, който умее да чака!

« Отговор #98 -: 18.04.2008 16:21:39 »

Даа. Точно такова е - от тези, които се продават по три в пакетче - синя, розова и жълта. Както се казва от нищо - нещо.  :y33:
Активен

Kali_jj
Вещица без метла
плямпало, ама се трае

Неактивен Неактивен
Луда до побъркване

« Отговор #99 -: 19.04.2008 09:50:05 »

айде сега и аз да си покажа произведенията от снощи! уж гледах филм....ама вижте какво измайсторих!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=227015&photo=23

паролата 1234

« Последна редакция: 19.04.2008 10:21:16 от Moonbeam » Активен

Bella
плямпало, ама се трае

Неактивен Неактивен

« Отговор #101 -: 21.04.2008 13:17:58 »

Moonbeam  :sm01:майсторка си ти!
Активен

Kali_jj
Вещица без метла
плямпало, ама се трае

Неактивен Неактивен
Луда до побъркване

« Отговор #102 -: 21.04.2008 13:25:58 »

Нещо интересно

http://forum.hobbyportal.ru/viewtopic.php?t=966-
« Последна редакция: 21.04.2008 21:52:24 от Moonbeam » Активен

velvet
яхнал метлата

Неактивен Неактивен

« Отговор #103 -: 22.04.2008 09:29:09 »

Ето още един линк:

http://velikden.rozali.com/

Ето какво измайсторих тази вечер :y41:Почвам да се развихрям, да знаете :silly:

« Последна редакция: 23.04.2008 01:02:58 от velvet » Активен
Bella
плямпало, ама се трае

Неактивен Неактивен

« Отговор #104 -: 23.04.2008 11:45:47 »

велвет,супер е човечето :sm01:браво !!!
Доста си се развихрила,продължавай докато те е посетила музата :y33:

А това от хартия ли е ?Усмивкат амай ,май е лак  :lol:
Активен

Страници: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 14   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: