30.09.2014 14:48:11Последен член: karmen
Svatbata.org » Табло за обяви » Продавам, купувам, търся - сватбен оказион » Майки на пазар »  (Модератори: charming, MЕЙЧЕ)Продавам "ЛЕФАКС" - Подуване и тежест в стомаха, газове...
Страници: [1]   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Продавам "ЛЕФАКС" - Подуване и тежест в стомаха, газове...  (Прочетена 8638 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
desitka
спящ на клавиатурата

desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!desitka is a rising star!
Неактивен Неактивен
Публикации: 5974
...за любовта, морето и още нещо...

Продавам "ЛЕФАКС" - Подуване и тежест в стомаха, газове...

« -: 15.04.2008 12:00:55 »

Предварително се извинявам, ако мястото на темата не е тук. Ако модераторите смятат, че трябва да е в "купувам, продавам,търся" нека я преместят, макар че като гледах разделът е във "Всичко за сватбата" и там се публикуват предимно "сватбени" обяви. Тук ми се стори по-удачно...

Продавам "ЛЕФАКС" (Lefax)-лекарство за колики, болки в стомаха, подуване, газове, чувство на тежест и чувство на препълване в областта на стомаха, прекомерно поглъщане на въздух и т.н. Действието му е аналогично на българския Еспумизан, но се смята за доста по-качествено и ефективно. Опаковката съдържа 100 таблетки. Срокът на годност е до 06.2012год. Производител-BAYER. Цената е 30 лева.
Донесоха ми го по погрешка от Германия-търсех капки за колики на бебе, но ми донесоха таблетки за възрастни и деца над 6 год.

« Последна редакция: 06.05.2009 20:37:13 от MЕЙЧЕ » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: