Моля влез или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Име, парола и продължителност на сесията
520244 Мнения в 10439 Теми от 17560 Потребители
Последен потребител: mayarivanova
* Начална Страница Помощ Търси Календар Чат Реклама RSS Вход Регистрация
Svatbata.org  |  За всеки по нещо  |  Продавам, купувам, търся - сватбен оказион  |  Майки на пазар (Модератори: charming, MЕЙЧЕ)  |  Тема: Продавам "ЛЕФАКС" - Подуване и тежест в стомаха, газове... 0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема. « назад напред »
Страници: [1] Надолу Изпрати тема Печат
Автор Тема: Продавам "ЛЕФАКС" - Подуване и тежест в стомаха, газове...  (Прочетена 8382 пъти)
desitka
спящ на клавиатурата
Неактивен Неактивен

От: София

...за любовта, морето и още нещо...

« -: 15.04.2008 09:00:55 »

Предварително се извинявам, ако мястото на темата не е тук. Ако модераторите смятат, че трябва да е в "купувам, продавам,търся" нека я преместят, макар че като гледах разделът е във "Всичко за сватбата" и там се публикуват предимно "сватбени" обяви. Тук ми се стори по-удачно...

Продавам "ЛЕФАКС" (Lefax)-лекарство за колики, болки в стомаха, подуване, газове, чувство на тежест и чувство на препълване в областта на стомаха, прекомерно поглъщане на въздух и т.н. Действието му е аналогично на българския Еспумизан, но се смята за доста по-качествено и ефективно. Опаковката съдържа 100 таблетки. Срокът на годност е до 06.2012год. Производител-BAYER. Цената е 30 лева.
Донесоха ми го по погрешка от Германия-търсех капки за колики на бебе, но ми донесоха таблетки за възрастни и деца над 6 год.

« Последна редакция: 06.05.2009 17:37:13 от MЕЙЧЕ » Записан
Страници: [1] Нагоре Изпрати тема Печат 
Svatbata.org  |  За всеки по нещо  |  Продавам, купувам, търся - сватбен оказион  |  Майки на пазар (Модератори: charming, MЕЙЧЕ)  |  Тема: Продавам "ЛЕФАКС" - Подуване и тежест в стомаха, газове... « назад напред »
Отиди на:  

БГ Фактор | Е-Телевизор | Ка Студио | Фото забавления | Видео сайтове
erogance | Family-bg.com | igrite.com | koteto.com | Autodata.BG | Онлайн флаш игри

Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Svatbata.org Powered by SMF 1.1.19 SMF © 2006,2007 Simple Machines
Страницата е генерирана за 0.053 секунди с 22 заявки.