22.08.2014 04:56:10Последен член: m_vladkova
Svatbata.org » За всеки по нещо » Козметика, грим, мода, диети, фитнес » Онлайн пазаруване »  (Модератори: charming, nokep)Online пазаруване - сайтове, информация, поръчки - III
Страници: [1] 2 3 4 5 6 ... 20   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Online пазаруване - сайтове, информация, поръчки - III  (Прочетена 71304 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MЕЙЧЕ
Finally Found Myself
Главна Вещица
спящ на клавиатурата
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 4994

Online пазаруване - сайтове, информация, поръчки - III

« -: 01.06.2008 12:29:39 »

Таблица с размерите

важна информация за размерите
Размерите на дамското облекло са с 2 номера по-малки от БГ номерацията. Ако в България си купувате дрехи р-р 42, отговарятe не френска номерация 38. Това, разбира се, може и да не е съвсем така. За тази цел, все пак е добре да се ползват таблиците с размерите, дадени в сайта на Laredoute.fr

Размерите на детското облекло
са съответно височината на детето. Има разминаване с 2 см от БГ номерацията. За дете, високо 104 см, отговаря френски размер 102.

Размерите на мъжкото облекло за горни дрехи са гръдната обиколка. За панталони - обиколка на талията. Обикновено в описанието на продукта има описано за каква височина е.

КОДОВЕ ЗА БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА в Ла Редут:   
Пътеводител за пазаруване във Victoria's secret
Сайт за поръчване от Victori's secret
Кодове за Victoria's secret:
PANT25- панталон
SWEATER30-панталон
VSHIP100- панталон
39195
25372
60208
41661
64084
64092
64106
60143
40355
57444
57428
93840
Още кодове за подаръци
Тук може да продадете всичко, което сте купили от Ла Редут

Активен

We Cannot Become What We Need To be Remaining What We are!                              http://meicheiscooking.blogspot.com/
*Лина*
плямпало, ама се трае
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 3333
Мама на мъж ;)

Аз да ви покажа какво получих...Уцелила съм номерата и съм доволна от нещата.
Активен

Зайче
наш човек
**
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 1182

сандалките са чудесни
Активен

Така. Правилото за отрицателната частица "не" е следното: "не" се пише отделно от глаголите.
И още нещо:  времето, за което ще натиснете интервала между "не" и глагола, е пренебрежимо малко в сравнение с времето, през което останалите потребители ще ви се смеят и ще ви сочат с пръст за това, че не можете да пишете правилно.
loa
мушмурок
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 174
Няма немога, има неискам.

Много са хубави :emot2:
Активен

innersmiley
мушмурок
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 467

*Цвети*  тези неща са от laredoute нали?
Активен
*Лина*
плямпало, ама се трае
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Мама на мъж ;)

*Цвети*  тези неща са от laredoute нали?

Да, всичките  :biddrin:
Активен

in_ian
наш човек
**
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 1472

*Цвети*, и на мен много ми харесват покупките ти! :biddrin: Туниката на последната снимка ми направи впечатление, защото гледах една подобна преди един месец и дълго се чудех дали да си я взема.
Активен

"Човек винаги е свикнал да дири причините и за доброто, и за лошото вън от себе си. А те са вътре в нас." - Д.Талев
*Лина*
плямпало, ама се трае
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Мама на мъж ;)

*Цвети*, и на мен много ми харесват покупките ти! :biddrin: Туниката на последната снимка ми направи впечатление, защото гледах една подобна преди един месец и дълго се чудех дали да си я взема.
Мерси :biddrin: Туниката(черната) е хубава,на мен ми харесва, плътна е,за по-хладно време, малко ми се струва дълга,че не съм носила такава дължина,но ще свикна  :biddrin:
Активен

Chanel
Редактор
спящ на клавиатурата
Репутация 1
Неактивен Неактивен
Публикации: 5860
няма невъзможни неща

Цвети на тази туника съм и хвърлила око отдавна. Но все не се решавах да си я поръчам. Много са ти хубави покупките.
Активен

*Лина*
плямпало, ама се трае
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Мама на мъж ;)

Цвети на тази туника съм и хвърлила око отдавна. Но все не се решавах да си я поръчам. Много са ти хубави покупките.

Аз я купих за 9 евро, а сега е 5,95. Напълно си заслужава парите.

Ето линк
Активен

Ekaterina
Рекламодател
плямпало, ама се трае
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 2220

Този сайт за българския викториа'с сикрет !?! е направо  :crazyeye: какви са тези цени, направо ужас....

Гале, за ла редута, понякога дава в червен правоъгълник дрехите , които не могат да бъдат шипнати до съответната дестинация. И аз съм харесвала някои неща, все изгодни, които не можеха да пратят до БГ.  :emot2:
Активен

loa
мушмурок
*
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 174
Няма немога, има неискам.

А от нормалния Виктория Сикрет може ли да се поръчва до България? :new78: И ако е да някой знае ли колко ще струва транспорта? :y09:
Активен

Милена
плямпало, ама се трае
Репутация 1
Неактивен Неактивен
Публикации: 2582

Цвети, покупките са ти страхотни   :emot2:

Активен

Ekaterina
Рекламодател
плямпало, ама се трае
Репутация 0
Неактивен Неактивен
Публикации: 2220

loa, да прочети назад в темите , аз съм поръчвала няколко пъти...
Активен

Chanel
Редактор
спящ на клавиатурата
Репутация 1
Неактивен Неактивен
Публикации: 5860
няма невъзможни неща

Гале, за ла редута, понякога дава в червен правоъгълник дрехите , които не могат да бъдат шипнати до съответната дестинация. И аз съм харесвала някои неща, все изгодни, които не можеха да пратят до БГ.  :emot2:
Това пък вече не го разбирам. Нали сайта е френски и ние сме от ЕС. Ако до нас не можа да ги изпратят, то до кой? Ще се обадя аз дапитам, каква е тази дискриминация :gun1:
Активен

Страници: [1] 2 3 4 5 6 ... 20   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: