25.10.2014 18:56:53Последен член: deniyordanova
Svatbata.org » За всеки по нещо » За дома - уют и комфорт » Спалнята-красива и удобна! ^С^
Страници: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 16   Надолу
  Изпрати темата  |  Изпечатай  
Автор Тема: Спалнята-красива и удобна! ^С^  (Прочетена 62143 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Elegance
наш човек
**

Elegance has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 827
Щастлива мама на мадама :)))

Отн.: Спалнята-красива и удобна!

« Отговор #15 -: 30.08.2006 15:47:44 »

ето нашата бъдеща спалня.....
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1131288
много ми харесва.... :mrgreen:
паролата е 1234

страхотен избор :emot2:
Активен
renni
плямпало, ама се трае

renni hides in shadows.
Неактивен Неактивен
Публикации: 3004
Нека да е лято!

« Отговор #16 -: 31.08.2006 17:16:07 »

наистина е невероятна  :emot2:
Страшно мн ми хареса! :new74: :cool1:
Активен

Ако една жена прави всичко за един мъж, значи го е родила.
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните се колебаят!
ivaila
спящ на клавиатурата

ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.
Неактивен Неактивен
Публикации: 7635

« Отговор #17 -: 31.08.2006 17:24:55 »

много е хубава,а и май4е няма да излезе много скъпа-това ина4е е проект и незнам дали някъде се продават(ако някой знае-може ли да ми каже къде?? :y09:),но баща ми каза 4е ще се направи много лесно :33uu: :kissi:
Активен
Svetla
спящ на клавиатурата

Svetla is on the verge of being accepted.Svetla is on the verge of being accepted.Svetla is on the verge of being accepted.Svetla is on the verge of being accepted.Svetla is on the verge of being accepted.
Неактивен Неактивен
Публикации: 5170
Перник

« Отговор #18 -: 12.09.2006 14:29:35 »

Ивайла, искам и аз такава спалня - наистина е невероятна :new74:
Активен

ivaila
спящ на клавиатурата

ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.ivaila is a force to reckon with.
Неактивен Неактивен
Публикации: 7635

« Отговор #19 -: 12.09.2006 15:54:46 »

на нас баща ми ще ни я  прави
Активен
Ekaterina
Рекламодател
плямпало, ама се трае

Ekaterina barely matters.Ekaterina barely matters.
Неактивен Неактивен
Публикации: 2220

« Отговор #20 -: 02.05.2007 18:03:18 »

Момичета дайте координати (най-хубаво сайтове) на готини мебелни фирми, които правят спални. Гледах из нета ама много хаотично и все гледам громни спални, а и няма от тези дето са с чекмеджета отдолу. Ако някой от вас скоро е поръчвал спалня похвалете ми фирма:) Благодаря предварително  :y36:
Активен

ilusion
наш човек
**

ilusion has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1493
Варна

« Отговор #21 -: 02.05.2007 18:29:43 »

Кате,и аз много исках спалня с чекмеджета,но не успях да намеря.Ето няколко сайта,а нашата я поръчахме от фирма Голд аполо-гр.Русе и цената определено беше добра!!!Магазина им е в Аква центъра.
http://www.aiko-bg.com/index.php?gid=8&tid=39
http://911.bg/a2/offers.asp?page=1&parent=5987&ork=4&mesure_id=
http://www.mebeliaron.com/
На мебели арон магазина им също е в Аква центъра
Успех в търсенето и скоро да се похвалиш с нова и много удобна спалня :y02:
Активен

sisisi
новодошъл
*

sisisi has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 6

« Отговор #22 -: 02.05.2007 21:19:55 »

Здравей, в края на 2006г. поръчахме една спалня от фирма, която се намира зад гърба на спортна зала, на белите бараки срещу супермаркет мамбо, не се сещам за името но е една от най-крайните бараки спалнята е много добра, бързо е направиха и при това качествено, както ние си искаме с чекмеджета вместо повдигащи механизми и цената беше добра -надиавам се и ти да останеш доволна  :emot2:
Активен
Блонди©
Вещица без метла
яхнал метлата

Блонди© hides in shadows.
Неактивен Неактивен
Публикации: 10180

« Отговор #23 -: 02.05.2007 21:30:39 »

http://www.enikom-m.com/
Само че незнам дали имат във Варна магазини.
Активен
Ekaterina
Рекламодател
плямпало, ама се трае

Неактивен Неактивен

« Отговор #24 -: 02.05.2007 21:37:01 »

Момичета, много ви благодаря за информацията  :y36: :cvete:
Аз си намерих фаворит - винаги съм си мечтала за спалня с надстройки  :y02: Ако попадна на нещо подобно няма да е зле...засега сме на тази на Аарон - http://83.148.64.65/~mebeliar/arrange/?arrange_id=570 . Колко ли струва?  :y09: Трябва да им пиша май...
Активен

Блонди©
Вещица без метла
яхнал метлата

Блонди© hides in shadows.
Неактивен Неактивен
Публикации: 10180

« Отговор #25 -: 02.05.2007 21:45:17 »

Виждала съм точно този модел ,ама сега ще потърся като цена.Че не помна точно къде беше

Съжалявам но в 911 я няма а мислех ,че там съм я виждала.Не я намирам като цена.Направо отиди я виж. Тамън на живо не е като на снимка.
« Последна редакция: 02.05.2007 21:49:56 от Блонди© » Активен
dodo
наш човек
**

dodo has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 527

« Отговор #26 -: 03.05.2007 10:04:32 »

Аз съм страшно доволна от нашата спалня, има я в първия сайт който е пуснала Блонди и се казва РЕЛАКС А . Ние обаче имаме и допълнение скрин с огледало. Гардероба е много функционален. В средата където е огледалото всъщност се отваря и има доста рафтове за козметика.
 Дано да съм била полезна! :y36:
Активен

Ekaterina
Рекламодател
плямпало, ама се трае

Неактивен Неактивен

« Отговор #27 -: 03.05.2007 10:22:03 »

Блонди, писах им на мейла на Аарон да ми кажат цена, че в Аква центъра едва ли ще имат изложен точно този модел, а и тия дни не ми се очертава да проверя :biddrin:))) Чакам днес отговор...евентуално  :y09:

dodo, аз съм привърженик на фън шуй и не мога да си позволя голямо огледало на гардероба, колкото и да ми изглежда удобно :biddrin: Според фън шуй не трябва да има огледало с/у леглото, защото когато заспиваме изхвърляме насъбралата се негативна енергия , а огледалото я отразява и я връща. Бе, обясних го доста с мои думи, но общо взето това е смисъла. Огледалата са много силен инструмент във фън шуй и с тях много трябва да се внимава!
Активен

Зайче
наш човек
**

Зайче has no influence.
Неактивен Неактивен
Публикации: 1182

« Отговор #28 -: 07.06.2007 21:13:46 »

Преди известно време гледах 1 спални. Не знам на коя фирма са, но... божеее, такава красота не бях виждала. Моделите са уникални, но  и доста солени - 3000 - 5000 за комплект. Изложбената зала им е в Пловдив над Мега марина на автогара Север.
Ако някой се интересува, мога да поразпитам
Активен

Така. Правилото за отрицателната частица "не" е следното: "не" се пише отделно от глаголите.
И още нещо:  времето, за което ще натиснете интервала между "не" и глагола, е пренебрежимо малко в сравнение с времето, през което останалите потребители ще ви се смеят и ще ви сочат с пръст за това, че не можете да пишете правилно.
charming
дивак
плямпало, ама се трае

charming has a powerful will.charming has a powerful will.charming has a powerful will.charming has a powerful will.charming has a powerful will.charming has a powerful will.charming has a powerful will.
Неактивен Неактивен
Публикации: 3171
Пловдив

« Отговор #29 -: 13.06.2007 15:51:40 »

Кате ако си се спряла на спалня от Арон нека те посъветвам нещо.
Спалните им са полски и имат каталози. Иди в магазина във Варна - http://83.148.64.65/~mebeliar/shop/?shop_id=4 и поискай каталог.
Там можеш да разгледаш всички серии спални, като отделни модули и идейни решения за съчатаване.
Като се спрете на модел потърси мебели Явор или Дизма (разботят заедно). Те също работят със завода в Пошла и предлагат мебели от същия каталог, но с много по-ниска цена и много по-бърза доставка. Отиваш с каталога и им показваш какво си си избрала.
Ние също ползваме от тези полски мебели. Едни шкафове от Дизма ни дойдоха за 2 седмици, а от Арон  бяха дали срок 45 работни дни което си е месец и половина. Да не говорим, че цената е доста по-ниска, а все пак става дума за една и съща стока.
Явор и Дизма не те карат насила да ползваш техен монтаж, освен това май имаха безплатна доставка.
Та това е :biddrin:
Приятно избиране и много хубави емоции на новата спалня.
« Последна редакция: 14.06.2007 09:50:01 от charming » Активен

http://smileys.svatbata.org/ - Усмивки
http://polezno.svatbata.org/ - Полезни статии
Страници: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 16   Нагоре
  Изпрати темата  |  Изпечатай  

Отиди на: